Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Organizacja zaczęła jakąś kampanię, która ma na celu pokazanie, że Brogdon to Rookie of the Year. Co chwila na mediach społecznościowych wysyłają jakieś filmiki z jego najlepszymi akcjami itp. Fajny pomysł tylko zrobiony od dupy strony za przeproszeniem. O tym jak Brogdon jest dobry i ważny dla zespołu, o wiele lepiej świadczyłyby filmiki z ostatnich dni, gdzie Bucks grają bez kontuzjowanego Malcolma. Bez niego to wygląda tak kiepsko...

-Dellavedova w s5 i z dużą ilością minut
-ratowanie się graczem z D-League, który średnio się nadaje do gry na takim poziomie
-bezradny i zagubiony Monroe, któremu zabrano jedynego gościa, który potrafi go dobrze obsłużyć.
-ogólnie słaba cała ławka rezerwowych

Brogdona nie ma od 4 ostatnich spotkań i jesteśmy od tego czasu 1-3. Może tak słaby bilans w porównaniu do tego co graliśmy w marcu to nie tylko wina jego nieobecności, bo Middleton ostatnio to dno (i to głównie przez to gramy tak słabo). Niemniej wpływ tego rookasa na grę swojego zespołu, który zresztą jest na dobrej drodze by być w playoffach, jest wielki.To też powinno mieć znaczenie przy wyborze na Rookie of the Year. Czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siłą rzeczy dużo Bucks oglądam ze względu na Antka i dla mnie też Brogdon jest ROTY. Oczywiście przy zdrowym Joelu nie byłoby dyskusji, no ale nie ma go, a Sarić robi niezłe cyfry i w sumie nawet go lubię, ale to przede wszystkim tylko cyfry. Brogdon jest bardzo dobry po obu stronach parkietu, zdecydowanie wzmacnia zespół i on gra w zespole grającym o coś, a nie tylko o własne linijki i to moim zdaniem też powinno decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

John Hammond opuszcza stanowisko GM Bucks i idzie do Orlando. Mimo wszystko szkoda, że jeszcze nie został. Teraz trzeba znaleźć odpowiedniego GMa, który pomoże drużynie kandydującej do contendera na Wschodzie stać się tym contenderem. Jakieś propozycje?

Woj zarzucił info że rozmawiają z Becky Hammon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako, że nie ma nowego tematu to piszę tutaj.

Nikt nic nie skomentuje zaskakujący draft w wykonaniu Bucks?

D.J. Wilson - teoretycznie za wysoko, ale Bucks już nauczyli, że jak kogoś chcą to się nie bawią w trade down. Ciekawe czy to był plan A czy B lub C.

Nie miałem tego gracza za bardzo przeskautowanego w sumie to niewiele o nim wiedziałem. Teraz trochę pooglądałem i całkiem mi się podoba. Mimo tego, że junior to klasyczny late bloomer, czyli potencjał jest. Późno zaczął rosnąć i wcześniej był swingmanem i ma takie zachowania na parkiecie, ale legitne 6-10 i wingspan 7-3. Niezły atletyzm, obrona, szybkie nogi, niezły rzut, świetne wymiary, ale słaba zbiórka i jest niestety miękki. Zobaczymy co z tego bdzie, wpisuje się w filozofię Bucks, czyli bez pozycyjna koszykówka. 

Druga runda to wg mnie dobry wybór Thornwella a później sprzedaż i kupno kogoś kto poszedł dwie pozycje wcześniej - brat Shannona Browna - Sterling Brown. Dobra obrona, rzut, czyli zadatki na 3&D. Szkoda mi Thornwella, powinni zatrzymać obydwu.

Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie?

Ja pilnie śledzę wybory Bucks od kilku lat. Mają dobrą skuteczność. Nie jest to poziom Spurs, Golden State czy Oklahomy, ale jest więcej niż przyzwoicie. Sanders, Henson, Giannis, Parker, Maker i drugorundowi: Leuer oraz Brogdon dają im całkiem niezłe świadectwo. Wiadomo z perspektywy czasu to wybór Giannisa był majstersztykiem. Bucks starają się wybierać graczy z potencjałem, mają widocznie dobrych ludzi do "lepienia" talentów. Teraz wybrali DJ Wilsona. Czułem, że wybór Bucks będzie niezła zagadką, ale rozszerzyłem swoją wiedzę o tym chłopaku i widzę, że jest to bardzo interesujący zawodnik idący z duchem czasu, wymykający się ramom. Zanotował bardzo dobry sezon w Michigan z fajną skutecznością, przyzwoicie zbierający, dobrze rzucający osobiste. Nie łapie głupich fauli. Fajny wysoki gracz pasujący do Giannisa napędzającego kontry. Ma niezły rzut za trzy co warto podkreślić(37%). Będzie przyjemnie oglądać grę Bucks w nowym sezonie. :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks są sobą. Jak zwykle przyszedł draft i w swoim najwyższym picku zaskakują i wybierają gracza, którzy zazwyczaj szedł by 5-10 picków dalej.

O DJ Wilsonie wiem mało, ale wydaje się to być gracz, który idealnie wpasowuje się w picki Bucks z ostatnich lat. Jest wysokim gościem, który jak na swoje warunki nawet nieźle porusza się po parkiecie. Wyżej shadowy86 słusznie zauważył, że jest to ten nowy typ wysokiego gracza pasujący do obecnych realiów NBA. Zapowiada się na taką bardziej mobilną wersję Channinga Frye'a. Zapowiada się więc na to, że Bucks przyznali się do błędu i szukają następstwa Teletovica, który totalnie zawiódł. DJ Wilson to przyszłościowy stretch four Bucks W mojej opinii to dobry pick, ale bez fajerwerków. 

Co do 2 picku - Sterling Brown - to wiem tyle o nim, co John Henson o graniu w ofensywie. Niemniej mam duże zaufanie do Bucks, bo wiem, że kto jak kto, ale oni potrafią w 2 rundzie draftu znaleźć parę perełek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak na razie cichy offseason w Bucks i w sumie się z tego cieszę, bo plotki o Derricku bardzo mnie denerwowały, zwłaszcza, że to w plotkach nie miało być za minimum, tylko, że mieli czyścić salary by zaoferować mu pona 10 baniek za sezon. Czyszczenie miałoby polegać na dołączeniu do Hensona/Dellego/Teletovica picku z przyszłego roku co samo w sobie nie jest złe, ale nie na Rosa!!

Jeżeli to prawda to cieszę się także, że Cavs odrzucili ofertę Bucks za Irvinga. Uwielbiam Khrisa i Malcolma i uważam, że świetnie pasują do Giannisa a Irving niekoniecznie.

Na razie cisza odnośnie ewentualnego extension dla Parkera i też w sumie się nie dziwię, bo z taką historią kontuzji to Parker nie ma zbytnio siły przetargowej, choć ewentualne extension teraz mogłoby być ryzykowne, ale i opłacalne dla Bucks, bo zdecydowanie poniżej jego wartości gdyby był zdrowy. Mogliby w sumie zaryzykować i dać ofertę za jakieś 10 baniek na sezon i liczyć na case Currego ;)

Choć z drugiej strony w przyszłym roku jakoś dużo ekip nie będzie miało kasy na wiecznie kontuzjowanego Parkera, także za rok też można go tanio przedłużyć jak będą chcieli. Wierzę, że wiedzą co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na razie cisza odnośnie ewentualnego extension dla Parkera i też w sumie się nie dziwię, bo z taką historią kontuzji to Parker nie ma zbytnio siły przetargowej, choć ewentualne extension teraz mogłoby być ryzykowne, ale i opłacalne dla Bucks, bo zdecydowanie poniżej jego wartości gdyby był zdrowy. Mogliby w sumie zaryzykować i dać ofertę za jakieś 10 baniek na sezon i liczyć na case Currego ;)

Choć z drugiej strony w przyszłym roku jakoś dużo ekip nie będzie miało kasy na wiecznie kontuzjowanego Parkera, także za rok też można go tanio przedłużyć jak będą chcieli. Wierzę, że wiedzą co robią.

http://www.rotoworld.com/player/nba/2285

 

chyba go/jego agenta mocno pogrzalo...dwukrotnie zerwany acl a typ chce srednio 30 mln/rok

tez uwazam,ze z taka historia choroby 10 mln/rok byloby sprawiedliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 mln to jest totalny lowball, już nie róbcie sobie jaj, Jabari przed kontuzją nakurwiał jak dziki i był kandydatem na maksa. Sensowna propozycja extension to w tej chwili coś w okolicach 15-18 baniek, ale za duże ryzyko po obu stronach więc przedłużenia kontraktu nie będzie i o wszystkim zadecyduje to jak będzie wyglądał w marcu czy kiedy tam wraca do gry.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.