Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz od jakiegos czasu sie wybralem na mecz, przynajmniej wygrali, co nie jest taka oczywistoscia, nawet z Sixers. Tak jak wczesniej ktos mowil, wygladaja staro - sa starzy ale przedewszystkim to sa chyba zmeczeni, brakuje im zaangazowania i ambicji na koniec tego RS. inna rzecz, wczoraj niszcza 76's 30pt, Lebron wchodzi w 4q, sobie mysle WTF ? zeby pobiegal sobie z Fryem, DWillem, Shumpem czy Ligginsem.

wydaje mi sie/mam nadzieje ze brak b2b, travel days etc pomoga Cavs byc przynajmniej swiezymi w PO. Korver/Frye co najmniej jeden musi byc sprawny. Cavs atakuja konferencje/lige bez centra. 

Shumpert i Frye na dzisiaj, dogrywaja ostatni sezon w Cavs. Nie wiem co by musial zrobic Shumpert zeby go nie oddali po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale meczyk z Indianą, rzec można przedsmak fazy Play-off. Duże emocje były tym bardziej, że Cavs walczą o pierwszy seed a Pacers o play-offy. LBJ z PG ładnie sobie poczynali. Gdyby PG trafił jednego osobistego więcej to Indiana byłaby górą ale i tak pokazał klasę a grał przeciwko LBJ-owi jak równy z równym. Myślę, że Cavs taka wygrana trochę pomoże w odbudowaniu morale zespołu. No i ostrzę sobie zęby na starcie z Celtics, być może wtedy wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no liczę na wygraną i że traficie na Bulls a potem Wizards i rozegracie 14 spotkań a w ECF oklep od Raptors które sklepie nas 4-1 niestety

dla was to najwieksza zagadka bedzie IT w PO - czy sie okaze zbyt krotki (doslownie :> ). Poki co wygladacie legitnie. Cavs potrzebowali takiego spotkania jak to z Indiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo Ty porównujesz? gwiazdę ligi z mający 175 cm kolesiem? IT do tego co ma doszedł ciężką pracą. dodatkowe treningi, specjalista od snu itp pierdoły poprawiające psychikę. na dodatek ma pewność siebie, którą dają mu wyniki w tym sezonie. no i walczy o kontrakt.

Duncan też niewiele się odzywał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie napinam, stawiam że nawet jak będziemy mieć 1 miejsce to i tak odpadniemy z Toronto w 2 rundzie.

Jak się posłucha IT to jakoś się nie boję o to co pokaże w PO. Dla nas ważny będzie Al, bo bez centra to nie poszalejemy

ten Horford to bedzie sie wam czkawka dlugo odbijal, zobaczycie w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogarniemy centra to Al będzie zajebistym graczem na obwodzie. nie lubię LBJ, więc z automatu wam źle życzę. z tego co pamiętam ktos tu pisał, że temat powinien być zamknięty do PO, bo zmieciecie Wschód bez większego wysiłku.

no to przeciez zmiatali az do kontuzji Love'a, czy sie stoi czy sie lezy, byli do przodu vs 2nd seed. wszystko sie po ASG posypalo. kontuzje Cavs nie odpuszczaja. ale to akurat nie ja pisalem o tym zmiataniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo Ty porównujesz? gwiazdę ligi z mający 175 cm kolesiem? IT do tego co ma doszedł ciężką pracą. dodatkowe treningi, specjalista od snu itp pierdoły poprawiające psychikę. na dodatek ma pewność siebie, którą dają mu wyniki w tym sezonie. no i walczy o kontrakt.

Duncan też niewiele się odzywał

Chce znalezc jakies wytlumaczenie, ze jak na podstawie tego co gracz mowi wywnioskowac jego postawe w po. Np monta ellis uwazal siebie za takiego samego zawodnika co wade.

 

No i it to tez all star, spokojnie top10-15 zawodnik nba imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście boję się o Cavs, ale też nie dramatyzuję, Lebron jest w finałach od 6 lat z rzędu, obecnie gra na pół gwizdka, atletycznie nie widać po nim dużego spadku, nie jest taki szybki jak 10 lat temu, ale wciąż szybszy i silniejszy od obrońców. J.R. zaczął cos grać, Love wraca do formy, będzie tylko lepiej. Z drugiej strony GSW, które mega ogarnęło formę, ale zaraz wróci Durant, znowu trzeba będzie zmienić system, oba teamy poradzą sobie z tym przez kilka tygodni, to co jest teraz nie ma większego odbicia w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.