Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

Sadzac po nicku to fan Embiida, a ten dopiero gra pierwszy sezon ( w ktorym to Sanders dopiero co sie podpisal kontrakt)

 

Nie wiem jak Ty to wydedukowałeś ale mój nick to ksywka Earla Manigaulta, którego historia bardzo mnie zaciekawiła. Panowie, nie muszę znać każdego gracza w nba a tym bardziej jakiegoś drugoplanowego gracza z Bucks, których bardzo mało oglądałem zanim Giannis i Jabari zaczęli robić rozpierduchę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiała teza, szczególnie że przy Lebronie to Birdman wyglądał świetnie a Mozgov jeszcze lepiej. A Sanders swego czasu był kotem. Przykład powyższych czy JR Smitha pokazuje że jeżeli gdziekolwiek Sanders ma szansę się odbudować i cokolwiek grać to własnie w Cavs z Lebronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiała teza, szczególnie że przy Lebronie to Birdman wyglądał świetnie a Mozgov jeszcze lepiej. A Sanders swego czasu był kotem. Przykład powyższych czy JR Smitha pokazuje że jeżeli gdziekolwiek Sanders ma szansę się odbudować i cokolwiek grać to własnie w Cavs z Lebronem.

Aha i dlatego kilka ekip desperacko poszukujących centrów nie zdecydowało się  na Sandersa. Facet podobno wygląda mizernie. Cavs nic nie ryzykuje

 

Ps Ale jeśli Ty porównujesz Andersena który był poza ligą bo musiał się oczyszcić z zarzutów ale fizycznie był sprawny do faceta który od 2 lat nie grał w kosza i nawet nie jest w formie fizycznych do grania w sparingach to naprawdę gratuluje optymizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i dlatego kilka ekip desperacko poszukujących centrów nie zdecydowało się  na Sandersa. Facet podobno wygląda mizernie. Cavs nic nie ryzykuje

 

Ps Ale jeśli Ty porównujesz Andersena który był poza ligą bo musiał się oczyszcić z zarzutów ale fizycznie był sprawny do faceta który od 2 lat nie grał w kosza i nawet nie jest w formie fizycznych do grania w sparingach to naprawdę gratuluje optymizmu

 

I co z tego ? Przypomnę że JR Smitha nikt nie chciał. Zresztą ja nikogo nie porównuje tylko stwierdzam, że nie ma co Sandersa skreślać i odnosiłem się do argumentu jak przykład Boguta wskazywał że Sanders sobie z Lebronem nie pogra. Czy twierdzę, że wróci nagle do formy sprzed 2 lat ? Nie, ale w PO może dawać produktywne przydatne minuty - ile nie wiem, ciężko powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądał i zachowywał się trochę jak upośledzony umysłowo szczerze mówiąc. Wprowadzili go na 1,5 minuty, a mogli na troszkę dłużej w sumie, mecz był wygrany w zasadzie kilka minut po rozpoczęciu. W 4q mógł trochę pobiegać :smile: Dawno nie widziałem tak zdominowanego zespołu jak Pistons w tym meczu.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.