Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Airballowa ekipa widzi ich poza PO.

Wg mnie przesadzaja, bo samym wadem i Butlerem BULLS robią po, no ale trade po Williamsa na pewno ich do awansu nie przybliża, ape i nie oddala

 

Tak czy inaczej Bulls są w fazie przejściowej. Za rok może nie być już GarPaxa Hioberga i Rondo

Albo awansują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego tego nie widze w kontekscie sukcesów

ale sukcesem na wschodzie nie jest awans do po

Sa w TOP5 wschodu na koniec RS

mark my words

 

są bliżej Po niż Knicks, Heat czy Pistons

 

Przed nimi widze aktualnie tylko Cavs, Celtics pacers i Raptors

 

co nie zmienia jednego- Bulls czeka przebudowa, oby te ruchy były pocztkiem jakiegos wiekszego planu, bo ta mieszanka nie ma prawa grać w drugiej rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls spox na top #5 wschodu ale takze jest to moje top #1 ze sezon nie wypali

kazdego roku sa takie ekipy co graja ponad stan ( suns, PTB) cos ponizej ( rakiety ) lub to co maja grac....

 

bulls ma sklad na PO spokojnie ale chemia mi sie tam na razie nie podoba....

 

tak jak szukam zawsze czarnego konia co roku to Bulls moze byc takim bialym koniem sezonu....

 

 

jak ma ktos niespodziewanie gruchnac w dol to Chicago ma na to papiery... czego nie zycze ich fanom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest Hoiberg. No sorry, ale nie wierzę, że ten koleś ma gdzieś nas zaprowadzić. To taki Del Negro, przeciętny na maksa i Bulls tacy właśnie według mnie będą - raz na wozie, raz pod wozem i bilans w okolicy 41-41, aczkolwiek tym rosterem powinien spokojnie wejść do PO. Nawet zakładając czarny scenariusz, to i tak chyba nikt nie będzie miał większych pretensji. Po tylu latach nijakości w końcu mamy coś zupełnie nowego - nie wiem jak inni, ale ja nie mógłbym dalej patrzeć na byków z Rose, Noah i Dunleavym, dlatego jestem mega zadowolony z tego co zrobili Gar/Pax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Detroit tez chyba bez trojki rok temu a przyzwoici byli. Jak hoiberg z takimi nazwiskami nie zrobi po, to mozna go Wy, dyscyplinarnie. Chyba najbardziej nijaki trener w NBA, I zapewne jego akcje wsrod graczy rownie nisko. Podobnie jak ny, zbieranina wyblaklych nazwisk z jedna mloda perelka.

Jeans perelka nie taka mloda!

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Detroit tez chyba bez trojki rok temu a przyzwoici byli. Jak hoiberg z takimi nazwiskami nie zrobi po, to mozna go Wy, dyscyplinarnie. Chyba najbardziej nijaki trener w NBA, I zapewne jego akcje wsrod graczy rownie nisko. Podobnie jak ny, zbieranina wyblaklych nazwisk z jedna mloda perelka.

Jeans perelka nie taka mloda!

 

zdecyduj sie czego oczekujesz od Bulls. Ja sie przychylam do drugiej sugestii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecyduj sie czego oczekujesz od Bulls. Ja sie przychylam do drugiej sugestii 

po napisaniu tego wlasnie sie zastanawialem kto mi tu zaraz rzuci brak konsekwencji. powinienem dodac "duzych/mocnych, aczkolwiek wyblaklych" (a moze i zblazowanych).

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych meczach przedsezonowych najbardziej podoba mi się Isaiah Canaan. Fajny z niego grajek, mobilny, z przyzwoitą obroną i niezłą trójką. U nas zawsze mieliśmy szczęście do niskich guardów i wygląda na to, że będzie to fajne zastępstwo za Brooksa. Na duży plus też Spencer Dinwiddie i Gibson, a największe rozczarowanie to zdecydowanie Portis, który jest kompletnie bez formy. Martwi mnie to, bo liczyłem, że to właśnie on i McDermott zrobią największy postęp... o ile ten drugi gra dobrze, to Bobby nie wygląda najlepiej.

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls spox na top #5 wschodu ale takze jest to moje top #1 ze sezon nie wypali

kazdego roku sa takie ekipy co graja ponad stan ( suns, PTB) cos ponizej ( rakiety ) lub to co maja grac....

 

bulls ma sklad na PO spokojnie ale chemia mi sie tam na razie nie podoba....

 

tak jak szukam zawsze czarnego konia co roku to Bulls moze byc takim bialym koniem sezonu....

 

 

jak ma ktos niespodziewanie gruchnac w dol to Chicago ma na to papiery... czego nie zycze ich fanom

Czarny koń to Bucks chyba że nie oni się nie liczą to Minny jak oni też nie to Denver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.