Skocz do zawartości

Miami Heat 2016/17 - Pat Riley i jego 2-letni plan


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

c***owa gra Wade w Chicago?

nie

 

w Miami mogłby grać lepiej gdyby grał o coś, poza tym na swoich smieciach to raz 

a dwa nawet gdyby go brali by siedział na ławie to $$$ by się zgadzal i mieliby dalej twarz dla swojej organizacji

teraz nią jest Pat i nie jest to dobra wiadomośc po tym co odwalił z DW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeczuwałem. Pat po prostu na chłodno podjął decyzję. Myślę, że dopiero za rok-dwa będzie można ocenić czy była dobra.

 

artu cytowanego przez Alonzo nie czytalem, ale podsumuje tak:

 

szacun dla Pata. Pat jest dla mnie gosciem. Stwierdzil, ze ogladanie podstarzalego gwiazdora way post his prime moze nie ze jest bez sensu, ale jesli juz ma sie odbywac u niego w firmie, to na Pata warunkach [to tak strzelam oczywiscie - byc moze wiedzial ze Wade za te pieniadze nie podpisze i postanowil sie go pozbyc w taki wlasnie sposob, ale nie chcial isc na calosc i nie zaoferowac mu nic. Sfojo drogo - to by dopiero bylo].

Szczerze juz wczoraj chcialem to napisac, ze byc moze Pat wiedzial to, co wy wszyscy twierdzcie ze wiecie. Tylko ze mial to w dupie.

I postanowil nie robic szopki w stylu poznego Kobiego.

Inna uwaga - moze jakby Wade kiedys zechcial nauczyc sie rzucac za 3, to sprawy by inaczej sie potoczyly [wiem, ostre gdybanie]. Ale niestety, w zwiazku z tym ze nie chcial, a atletyka, niestety, w pewnym wieku sie konczy, to skonczylo sie tak jak sie skonczylo.

 

Respect Pat Riley!!!

 

jeszcze jedna uwaga - Wade, jego stara & entourage sa pewnie wkurwieni jeszcze bardziej niz fani Heat.

 

A Bulls to tez se k**** napodpisywali, sa glupi tak ze szkoda gadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artu cytowanego przez Alonzo nie czytalem, ale podsumuje tak:

 

szacun dla Pata. Pat jest dla mnie gosciem. Stwierdzil, ze ogladanie podstarzalego gwiazdora way post his prime moze nie ze jest bez sensu, ale jesli juz ma sie odbywac u niego w firmie, to na Pata warunkach [to tak strzelam oczywiscie - byc moze wiedzial ze Wade za te pieniadze nie podpisze i postanowil sie go pozbyc w taki wlasnie sposob, ale nie chcial isc na calosc i nie zaoferowac mu nic. Sfojo drogo - to by dopiero bylo]

Ludzie mówią, że Pat nawet nie zadzwonił do Wade'a, także "to by dopiero było" chyba właśnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat jest dla mnie największym przegranym tego offseason. To chyba pierwszy raz kiedy wszyscy gracze ( poza Hassanem) go olali. Do tej pory to nawet jak LBJ odchodził to skończyli z Dengiem itd. Teraz pierwszy raz nie wiadomo do końca gdzie zmierza ta ekipa. Jest Hassan i Dragic. Oni są w miarę okej no ale to nie gracze ciągnący do miśka czy tacy którzy mieliby takiego gwiazdora przyciągać. Jest lub nie Bosh. Nie wiadomo co z jego zdrowiem a kontrakt ma pokaźny. No i wpadka wizerunkowa ( zamierzona lub nie) z odejściem DWade. Ciekawe jak z tego wybrnie. I co w tym Miami będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rwik mnie trochę wyprzedził, ale i tak szacun

 

Nie mogę już czytać jak to wielki Wade został tak źle potraktowany przez tego ch**a Relaya i że jak on tak mógł, bo przecież Lebron i 2006 i w ogóle niech sobie kutas  w łeb palnie, bo już nic nigdy nie ugra, a z Wejdem to by ugrał, oj ugrałby!

 

To jest kurka biznes. Jeśli w biznesie masz wątpliwości czy dana inwestycja ma dużą szansę na to aby się nie zwrócić, to rozważasz wszystkie za i przeciw i jeśli wychodzi więcej przeciw to to po prostu olewasz, pierdolisz znaczy. Pat odpowiada za Heat własnym nazwiskiem, to on decyduje jak ta drużyna ma w danej chwili wyglądać, nie Wade, nie Bosh, nawet Jezus ma tu mało do gadania. Proste. Czemu extension DW nie doszło do skutku? Pewnie Relay uznał, że Wade i jego kolano nie zasługują na maxa, chciał zapłacić sporo, ale w żadnym wypadku nie pozwalał się stawiać pod ścianą. Nie wiem na ile prawdziwe są pogłoski o tym, że obaj nie rozmawiali ze sobą, ale znająć monstrualne ego Wade'a strzelam, że od miesiąca kursował na linii Miami - Bahamy - Miami i tylko dupy w porcie wymieniał. Zaopatrzył się także w telefon satelitarny i czekał, czekał aż zadzwoni Brylantowy z oczywistą dlań wiadomością - daję tobie ja maxa, a c*** niech będzie na te trzy lata nawet!

 

A gówno.

 

Pat to jest Pat. Wytrawny gracz.  Jeśli jest ktoś kto sra na utarte kanony i nie płacze co noc do pamiątkowych zdjęć z dni chwały, to jest właśnie Relay. Zupełna odwrotność takiego Cubana, który gotów jest zapłacić każdy piniądz każdemu aby tylko zechciał u niego grać. Relay ma wyjebane, to jego czołg, jego lufa. Czy postąpił słusznie? Czas pokaże. Jedno jest pewne Wade miał na stole 20/2 choć sam chciał 3letniej umowy(której i tak nie dostał). odliczając różnicę w podatkach są to praktycznie takie same pieniądze jak w Chicago. Aleeeeee nieeeee. Jak dał tyle to pewnie da i 50/2. No i się chłop przeliczył, prawdopodobnie od tej ostatniej kwoty negocjacje się zakończyły. I c***. NAD CZYM TU JEST TAKI PŁACZ???!!!

 

Płacz typków spoza grona fanów Heat, Ci, o dziwo,starają się podejść do sprawy na chłodno, no może Alonzo mniej, ale jego trzeba zrozumieć, chłop uczuciowy jest. Najgorzej Pan Wyparlo, któremu nie mieści w głowie jak to można podjąć decyzję iście biznesową, przykalkulować i zaryzykować z myślą o lepszym jutrze, nie pakowanie się w podobne historie jak Lakers. Inna sprawa, że Wyparlo pewnie miał niezły ubaw z extension Bryanta, a może się mylę? Wade od x lat w pełni zdrowiu był może jakieś 25-30% tego czasu wkoncu zagrał dobry RS i PO (choć w serii z Raps brakowało już paliwa). Relay nie chciał ryzykować, wolał wybrać trudniejszą drogę, ale też drogę, która może się opłacić wcale niegorzej. Za rok będzie kapusta, a wiadomo, że Miami to zawsze jest silny target, może ktoś się skusi, ba na pewno ktoś się skusi, to nie jest Denver. Młody trzon Hassan - Winslow - Richardson to jest spoko budulec, nie ma tragedii jeśli jeszcze wróci Christe Bosze to już w ogóle nie ma co płakać, Dragicia zawsze można opi*****ić. Albo zostawić. Jemu i tak wszytko jedno bo śpi z bratem w nogach na piętrowym łóżku.

 

I na koniec żeby nie było. Nigdy bym nie pomyślał, że Wade może odejść z Miami, ale też nie zdawałem sobie sprawy, że jego stosunki z Patem są tak c***owe. Życie. Szkoda, ale nie ma co płakać i wyzywać typa, który jako jedyny w tej lidze ma jaja i potrafi się postawić legendzie, mając w interesie tylko dobro klubu. A co z kibicami? Tym z Miami krzyż na drogę, sezonowcom zasranym. Szkoda forumowego fanbejsu, bo to dobre chłopaki.

 

Na koniec zadajcie sobie wszyscy pytanie - jak bardzo Wade chciał zostać w Miami, jak bardzo mu na tym zależało. Analizując całą sytuację raz jeszcze wydaje mi się, że znam odpowiedź. A Wy?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem biznesowe podejście, to, że kontrakt Wadea blokowałby jakąkolwiek przebudowę Heat przez kolejne 2-3 lata, ale mówimy o graczu, który jest i będzie ikoną klubu już przez całą historię jego istnienia. Lepiej było w nadchodzącym sezonie coś zrobić z kontraktem Bosha (będzie nas blokował przez właśnie 3 lata, jak nie zakończy kariery), a nawet Dragicia.

 

Dragić i Wade średnio do siebie pasowali. Brutalnie, ale ten problem Heat właśnie rozwiązali. Teraz Dragić powinien rozegrać swój najlepszy sezon w Heat, bo to on będzie generałem parkietu i będziemy pewnie biegać, biegać i biegać. A  mamy kim. 

 

Dlatego Derrcik Williams, którego podpisaliśmy powinien być dobrym fitem do tegorocznych przejściowych Heat. Czy ktoś z fanów Knicks mógłby coś więcej o jego grze napisać? 

 

Podobno Heat pracują też nad nowym kontraktem dla UD. Dobrze, że chociaż on ostanie. wg taktyki Pata 5+5+5 (5 młodych, 5 grających i 5 weteranów) do Heat za minimum ma też wrócić Beno Udrih. 

 

Heat podpisali też niegwarantowany kontrakt z Rodneyem McGruderem - jednym z lepszych graczy z ich klubu w D-League. Jeszcze ciężko ocenić jego szanse na ostanie się w rosterze na sezon, ale znacznie wzrosły notowania Briante Webera. 

 

Miami nastawiają się na Westiego lub może Griffina w 2017 i podpisują tylko jednoroczne kontrakty. Ciężko powiedzieć więc co z Tylerem Johnsonem, ale potrzebujemy go i mam nadzieję, że Heat go podpiszą. Raczej żadnych RAF z innych klubów nie należy się spodziewać, gdyż trza by im było co najmniej 2 letnie umowy gwarantować. Żegnaj Moe Harklessie..

 

Derrick Williams był na mojej liście graczy, których Heat moga podpisać na jednorocznych umowach. Z typowych weteranów nie wykluczałbym jeszcze Carona Butlera. Heat mogą być też zainteresowani którymś z takich graczy jak - Foye, Kevin Martin, Bass, czy Lee. Będą też chcieli jakiegoś młodego podkoszowego - mówi się, o Willie Reedzie, ale mogą tez spróbować podpisać - Thomasa Robinsona lub Morelanda. Znając Heat, mogą wykombinować jeszcze jakiś wynalazek.

 

Stoudamire i Green mogą nie wrócić. Pojęcia nie mam co z Dorellem Wrightem?

 

Szału nie ma, ale pewnie się będą bili o playoffs.

Roster może (ale nie musi) wyglądać np tak: 

 

pg Dragic/Udrih/Weber

sg T. Johnson/Richardson/Foye/McGruder

sf Winslow/C.Butler

pf Bosh/D.Williams/McRobert

c Whiteside/Haslem/Reed

 

Możliwe, że ostawią sobie trochę miejsca w salary na przejęcie jakiegoś gracza, jak będzie jakaś okazja w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Derrcik Williams, którego podpisaliśmy powinien być dobrym fitem do tegorocznych przejściowych Heat. Czy ktoś z fanów Knicks mógłby coś więcej o jego grze napisać?

Czasem zrobi coast to coast, jak mu rzucisz na alleya to złapie i skończy. Dobry w transition, beznadziejny w HCO oraz w obronie. Właśnie zrobił opt out z 5,1 mln, by podpisać za 5 mln. To mówi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Williams to zrobił opt out i wybrał Heat, żeby w księżycowym krajobrazie po wybuchu atomowym, pozbawionym gwiazd, móc zaprezentować lepiej swoje talenta za rok dostać prawdziwy pieniądz :smile: Udrih za minimum powiadacie. Ile teraz wynosi minimum, bo jak tak patrzę, to chyba z 10 mln :smile:

 

Fani Miami sensu stricto mają teraz przebudowę. 

Fani bardziej Wade'a, których sympatia dla Heat była pośrednia (tak jak ja), mogą teraz pooglądać jego ostatni taniec w Chicago, na pewno będzie jakieś urozmaicenie.

 

PS. Mimo, że jestem fanem Shaqa odkąd się pojawił, to pamiętajcie, że ten sam Pat, który teraz nie chciał płacić za Wade'a, dekadę temu dał 33-34-letniemu Dieslowi kontrakt 100 mln na 5 lat.

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem biznesowe podejście, to, że kontrakt Wadea blokowałby jakąkolwiek przebudowę Heat przez kolejne 2-3 lata, ale mówimy o graczu, który jest i będzie ikoną klubu już przez całą historię jego istnienia. Lepiej było w nadchodzącym sezonie coś zrobić z kontraktem Bosha (będzie nas blokował przez właśnie 3 lata, jak nie zakończy kariery), a nawet Dragicia.

 

 

no, a jakie masz pomysly na to, co zrobic z Boshem i Dragicem?

 

Bosh to albo zakonczy kariere i wtedy Bosh z wozu, koniom lżej - no bo przecież nikt go nie kupi, albo będzie kisił.

Kontrakt Dragica jest tak dobry jak piosenka o nim [https://www.youtube.com/watch?v=J7jZdeP6NM8] i jeszcze potrwa pare lat, wiec też jest ciężki do ruszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragic bez Wade'a może zagrać dużo lepszy sezon. Wtedy go można gdzieś opchnąć do contendera potrzebującego PG (San Antonio?). W Bosha nie wierzę, że jeszcze zagra. Miami ogólnie szykuje się na totalny rebuilding i wysokie picki w draftach. Gorzej tylko, że nie mamy picka w 2018. No ale obstawiam, że bez Wade'a i Bosha i tak w przyszłym sezonie ostro zanurkujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.