Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

Czerkaszyn chyba zlekcewazyl rywala, slabo to wyglada. 

I przegrał, ale sensacja. 

Meh, po prostu przepompowany hype bez sensownej weryfikacji, a to była już jego 23 walka, gdzie taki Usyk ma ich... 20 :D 
Notabene Czerkaszyn to po prostu rzemieślnik. To już taki Grzesiek Proksa u nas pokazywał większe przebłyski talentu jak zlał w Niemczech Sebastiana Sylvestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Mocno na granicy. 

F4fX0FaXIAAvqcj?format=jpg&name=large

Tak na oko sędzia dał się nabrać.

No niesmak po tej walce pozostanie. Mimo, że Usyk o wiele szybszy był od Duboisa, zwłaszcza w pierwszych 4 rundach, o tyle potem zdarzało mu się człapać, te uderzenia na tułów robiły wrażenie i kompletnie nie rozumiem dlaczego sędzia notorycznie dawał się łapać na to dźwigania pasa przez Usyka i sugerowanie, że uderzenia były poniżej. Team Duboisa mocno wkurwiony w wywiadzie po walce.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Generalnie screen w tej sytuacji nie do końca odzwierciedla uderzenie, bo cios szedł od dołu trochę i mógł mu wcześniej zahaczyć tam o jaja. 

Obejrzalem iles tych powtorek, pod roznym katem i tak mi to wlasnie wygladalo - ze go po jajcach najpierw przelecial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Generalnie screen w tej sytuacji nie do końca odzwierciedla uderzenie, bo cios szedł od dołu trochę i mógł mu wcześniej zahaczyć tam o jaja. 

Jak macie powtórkę to podrzućcie proszę. 

F4fYiM-WsAELhx8?format=jpg&name=large

Yup.

Pewnie masz rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, P_M napisał(a):

@josephnba jak tam emocje? 

XD Brytole w swojej transmisji już mówią, że Dubois powinien juz byc mistrzem, a Usyk powinien zostać wyliczony za tego bodyshota, po którym odpoczywał :D 

Gala była całkiem spoko 

Sama walka pod wieloma względami ciekawa 

Dubios ma papiery na klasowego pięściarza, brakuje mu jeszcze przede wszystkim doświadczenia, ładnie wchodzi w zwarcie, ciosy na korpus, kombinacje. Fajnie się go ogląda 

Mi też się zdawało że to był cios na brzuch i w pierwszej chwili nie zakumalem o co chodzi 

A te 5 minut to taki trochę dowcip? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BMF napisał(a):

F4fYiM-WsAELhx8?format=jpg&name=large

Yup.

Pewnie masz rację. 

Ja osobiście patrzyłem z tych dwóch ujęc wrzuconych przeze mnie i nie widziałem zahaczenia, pomimo że cios szedł od dołu, ale pewności jak faktycznie było mieć nie będziemy.

 

54 minuty temu, josephnba napisał(a):

Gala była całkiem spoko 

Sama walka pod wieloma względami ciekawa 

Dubios ma papiery na klasowego pięściarza, brakuje mu jeszcze przede wszystkim doświadczenia, ładnie wchodzi w zwarcie, ciosy na korpus, kombinacje. Fajnie się go ogląda 

Mi też się zdawało że to był cios na brzuch i w pierwszej chwili nie zakumalem o co chodzi 

A te 5 minut to taki trochę dowcip? 

Ja zerknąłem sobie na Hameda z ciekawości oprócz głównej walki, na tle totalnego wafla potrafił pokazać to jak kiedyś ruszał się jego tatko, ale czy będzie w stanie to robić na wyższym poziomie, nie wiem? Niemniej miło było się trochę cofnąć w czasie :)
Co do Duboisa, wcześniej go nie widziałem, mam wątpliwości. W zwarcie właśnie nie potrafił zbytnio wchodzić, ciosy na korpus wchodziły, ale kombinacji moim zdaniem zabrakło, bo to najczęściej były pojedyncze uderzenia z prawej, gdy Usyk go obchodził przy swoim wyprowadzonym ciosie. Bardziej przypominał mi gościa na poziomie Brandona Jenningsa, aniżeli klasowego pięsciarza. Jakby Usyk wczoraj miał w Wrocławiu Vitalija z którym mierzył się Adamek, to Oleksandra nie ma.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno czego mi naprawdę brakuje u Anglika to kontynuacja po trafieniu w korpus 

Mówimy o młodym bokserze, który mierzył się z najlepszym aktualnie ciężkim i to farbowanym, który techniką i szybkością przewyższa wszystkich poza Tysonem. Gdyby Dubios poszedł w kombinację w kilku sytuacjach kiedy uderzenie na wątrobę doszło, mógłby zrobić niespodziankę bo Usyk mocno odczuwał te coisy, znaczy że mają swoją wagę! 

Polecam ci obejrzeć jakieś wcześniejsze walki Anglika. Tu nie pokazał wszystkiego bo na Ustka jest jeszcze zdecydowanie za krótki 

 

 

A Furego już w poważnym boksie chyba się nie doczekamy, teraz będzie robił wysokoplatne walki jak iron Mike byle się nachapać kasy 

Tyson wraca do tego samego poziomu co po walce z Kliczką. Zrobił tytuł, zarobił i ma wyjebane 

a szkoda, bo mógłby powalczyć i top3 all time gdyby miał więcej ambicji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim mam problem z tym, że nie cenię jakoś wysoko boksu Usyka. Geniuszu nie widzę, co najwyżej świetnego rzemieślnika, na tle niedookreślonych rywali, ale to jest po prostu problem zawodowego boksu ostatnimi czasy, gdzie ciężko stwierdzić kiedy przychodzi realna weryfikacja. Przykładowo żadnego z rywali Dubois nie znam i wygląda jego rekord na napompowany na bumach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, P_M napisał(a):

Ja przede wszystkim mam problem z tym, że nie cenię jakoś wysoko boksu Usyka. Geniuszu nie widzę, co najwyżej świetnego rzemieślnika, na tle niedookreślonych rywali, ale to jest po prostu problem zawodowego boksu ostatnimi czasy, gdzie ciężko stwierdzić kiedy przychodzi realna weryfikacja. Przykładowo żadnego z rywali Dubois nie znam i wygląda jego rekord na napompowany na bumach. 

Tu już wchodzimy w dyskusję o schyłku prawdziwego boksu 

 

No i to jest niestety fakt. Ludzie bardziej rwą się do MMA, wolą oglądać typów co się w parterze tłuką cepami na głowach, na czym inne dyscypliny, a zwłaszcza boks tracą 

 

nie mam nic do MMA, nie mój klimat ale ok. Wszystko poza siadniem na kimś i waleniem go młotami po bani mi nie przeszkadza 

cenię takich zawodników jak Mamed, którzy technicznie są w stanie udusić prawie każdego. To jest i widowiskowe i fajne 

ale do miksu imo nie ma podjazdu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.