Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

To szybko chłopaka od napierdalania leżących wyjaśnił AJ 

To tylko potwierdza że Fury kompletnie olał przygotowania z Francisem dlatego ta walka wyglądała jak wyglądała 

 

Joshua wrócił? Druga walka z wymagającym przeciwnikiem i druga tak przekonująca wygrana. Wreszcie oglądałem groźnego, agresywnego AJa 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jeszcze raz tę walkę, już pod kątem czysto technicznym i Joshua wrócił do swojego sierpowego wreszczcie 

Ngannou się do tego sportu nie nadaje, ma przyzwyczajenia z mordobicia w MMA i tutaj szybko obnażono jego braki w wyszkoleniu. Zastawienie, kontra- nie ma tego. Dopóki AJ pracował tylko pozorowanymi lewymi prostymi jeszcze jakoś wyglądał, ale wystarczył jeden szybki prawy prosty i decha, a to nie był jakiś wybitnie mocny cios 

 

Słowa Franka skierowane do Furyego na konferencji szybko i brzydko się zestarzały 

 

Jaką przewiduję dla niego karierę 

Lekką i szybką. Dostanie może jeszcze jakieś duże nazwisko żeby do końca wydoić fejm i tyle. Brak techniki bokserskiej, brak wytrzymałości na długie walki i wiek 

Choć po tym co pokazał, a raczej czego nie pokazał z AJem to i o duże nazwisko może być ciężko. Araby płacą za wszystko więc mogą znów np Tysona skusić na rewanż. Wszyscy wiemy jak Fury lubi pieniądze 

 

Wilder z taką obroną mógłby go zabić swoim cepem 

Zresztą być może zachowanie Tysona w ringu też było obliczone na drugą wypłatę 🤔 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne KO, generalnie tak to powinno wyglądać gdy mistrz z swojej dyscypliny bierze na swój warsztat kogoś z nieswojej specjalizacji.

Fajnie było zobaczyć AJ'a po raz pierwszy od niepamiętnych czasów uderzającego sierpowego na pełnym skręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał(a):

 

Po tej walce Mercedes miał wątrobę w gorszym stanie niż po 5 latach chlania

 

 

Kiedyś czytałem w jakiejś gazecie że kiedy w juniorach ktoś w turnieju trafił na Tysona to się od razu wycofał 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, josephnba napisał(a):

Po tej walce Mercedes miał wątrobę w gorszym stanie niż po 5 latach chlania

 

 

Kiedyś czytałem w jakiejś gazecie że kiedy w juniorach ktoś w turnieju trafił na Tysona to się od razu wycofał 😂

Wrzuciłem bo to playlista wszystkich walk Tysona po kolei

Bestia, chociaż o dziwo dale jakoś bardziej się boję Beterbieva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, broda, ludzie trenujący kulturystykę i tekst „4 MONTHS AGO TODAY”

 

Aż trudno uwierzyć

Trochę chyba za ostro poszedł w redukcję. Jego przewaga wynikała z masy, co widać było w walkach z Wilderem. 

Takie radykalne spadki/wzrosty często negatywnie odbijają się na motoryce 

Ale efekt jest wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Podobne fotki byly przed Wilderem. Jest chudszy, ale nie przesadzajmy. Dalej wniesie te 117.

Może i tak, choć to zdjęcie wygląda ciut niepokojąco. 

Ale to chyba dlatego że zestawione jest z jego wcześniejszą 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Tyson jest 58-latkiem zniszczonym przez narkotyki i alkohol. Jak poprzednim razem robił training montage, to przyznawał się, że po tym tydzień nie był w stanie chodzić.

Teraz będzie gadał przed walką wszystko by nabić hype, ale Jake Paul to pewniak, by na niego postawić.

Gdyby Tyson dbał o sobie, z 10 lat temu bym był pewny, że wygra. Bez tego, z 15 lat.

Ale jest zaniedbanym emerytem, a będzie walczył z profesjonalnym sportowcem z etyką pracy na najwyższym poziomie. Tu nie ma znaczenia, że ma pochodzenie youtubera, jak trenuje w boksie na poziomie, na który stać grupkę mistrzów świata(SW są strasznie niedofinansowanym sportem i prawie nigdzie się nie zarabia tak źle, jak tutaj)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Mike Tyson jest 58-latkiem zniszczonym przez narkotyki i alkohol. Jak poprzednim razem robił training montage, to przyznawał się, że po tym tydzień nie był w stanie chodzić.

Teraz będzie gadał przed walką wszystko by nabić hype, ale Jake Paul to pewniak, by na niego postawić.

Gdyby Tyson dbał o sobie, z 10 lat temu bym był pewny, że wygra. Bez tego, z 15 lat.

Ale jest zaniedbanym emerytem, a będzie walczył z profesjonalnym sportowcem z etyką pracy na najwyższym poziomie. Tu nie ma znaczenia, że ma pochodzenie youtubera, jak trenuje w boksie na poziomie, na który stać grupkę mistrzów świata(SW są strasznie niedofinansowanym sportem i prawie nigdzie się nie zarabia tak źle, jak tutaj)

 

Z prawie wszystkim można się zgodzić oprócz zarobków, choć to zależy jak na nie spojrzeć, bo nie wiem czy przez pryzmat wyjątków jak Floyd Mayweather, którzy byli najlepiej opłacanymi sportowcami na świecie w danym latach, czy przez ogólny poziom płac w tych dyscyplinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał(a):

Z prawie wszystkim można się zgodzić oprócz zarobków, choć to zależy jak na nie spojrzeć, bo nie wiem czy przez pryzmat wyjątków jak Floyd Mayweather, którzy byli najlepiej opłacanymi sportowcami na świecie w danym latach, czy przez ogólny poziom płac w tych dyscyplinach.

 

Nigdzie nie ma większej dysproporcji zarobków. Faktycznie gwiazdy boksu są superstarami jak Floyd i Pacman.

Ale najlepsi kickbokserzy świata w niższych kategoriach wagowych zarabiają gorzej od II polskiej ligi.

W boksie jest trochę, lepiej ale generalnie nie wiem czy w Polsce jest obecnie czynny zawodowy bokser, który żyje na dobrym poziomie z boksu. I dobry poziom nie rozumiem miliony, a z 10k netto miesięcznie, gdzie trzeba pamiętać, że poświęcasz młodość, by oszczędzić na całe życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

 

Nigdzie nie ma większej dysproporcji zarobków. Faktycznie gwiazdy boksu są superstarami jak Floyd i Pacman.

Ale najlepsi kickbokserzy świata w niższych kategoriach wagowych zarabiają gorzej od II polskiej ligi.

W boksie jest trochę, lepiej ale generalnie nie wiem czy w Polsce jest obecnie czynny zawodowy bokser, który żyje na dobrym poziomie z boksu. I dobry poziom nie rozumiem miliony, a z 10k netto miesięcznie, gdzie trzeba pamiętać, że poświęcasz młodość, by oszczędzić na całe życie. 

Dlatego pisałem, że to zależy przez jaki pryzmat będziemy na to patrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.