Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się bardzo podobała. 

Dużo bokserskich szachów, dużo dobrej obrony 

Joshua zrehabilitował się przed kibicami tą walką. Naprawdę bardzo dobrze przygotowany i rozsądni bijący w pierwszych rundach

Niestety na kunszt Usyka to było za mało, choć chwilami Anthony wyglądał bardzo dobrze. 

Fury albo nikt .

Czy to oznacza wreszcie unifikację?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, josephnba napisał:

Mi się bardzo podobała. 

Dużo bokserskich szachów, dużo dobrej obrony 

Joshua zrehabilitował się przed kibicami tą walką. Naprawdę bardzo dobrze przygotowany i rozsądni bijący w pierwszych rundach

Niestety na kunszt Usyka to było za mało, choć chwilami Anthony wyglądał bardzo dobrze. 

Fury albo nikt .

Czy to oznacza wreszcie unifikację?

 

Nah. Ja widziałem Joshuę, który nie ponawiał skutecznych ataków na ciało. Usyk tam niejednokrotnie mocno odczuwał te ciosy, a Antek nie potrafił ponowić akcji. Natomiast o wiele lepiej walczył w obronie i wyłapał większość ciosów Usyka na rękawice. Tutaj wchodzimy z kolei z Usykiem, który celnością nie grzeszył i walczył bardzo nieskutecznie, w ogóle nie wiem jakim cudem w statystykach naliczono tak dużą ilość ciosów, ale większość z tych jabów Usyka, to było takie głaskanie na wyczucie dystansu, a nie sensowne ciosy. w 9 rundzie Antek ruszył, ale kompletnie bezmyślnie, a później kompletnie stanął na nogach, wręcz człapał i Usyk prostym side stepem obracał go o 180 stopni, lecz mimo to nie składał mocnych kombinacji
Ja po tej walce podtrzymuję to, co mówiłem po pierwszej, obaj są overrated. Usyka zobaczyłbym chętnie z mobilnym ciężkim, który nie ma butów z betonu podczas walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał:

Nah. Ja widziałem Joshuę, który nie ponawiał skutecznych ataków na ciało. Usyk tam niejednokrotnie mocno odczuwał te ciosy, a Antek nie potrafił ponowić akcji. Natomiast o wiele lepiej walczył w obronie i wyłapał większość ciosów Usyka na rękawice. Tutaj wchodzimy z kolei z Usykiem, który celnością nie grzeszył i walczył bardzo nieskutecznie, w ogóle nie wiem jakim cudem w statystykach naliczono tak dużą ilość ciosów, ale większość z tych jabów Usyka, to było takie głaskanie na wyczucie dystansu, a nie sensowne ciosy. w 9 rundzie Antek ruszył, ale kompletnie bezmyślnie, a później kompletnie stanął na nogach, wręcz człapał i Usyk prostym side stepem obracał go o 180 stopni, lecz mimo to nie składał mocnych kombinacji
Ja po tej walce podtrzymuję to, co mówiłem po pierwszej, obaj są overrated. Usyka zobaczyłbym chętnie z mobilnym ciężkim, który nie ma butów z betonu podczas walki.

Plis, Usyk wykosił cała konkurencję w junior ciężkiej jeżdżąc do wszystkich do ich krajów, przez Głowackiego i taniec w ringu, przez Breidisa i napierdalanke uliczną, teraz wjechał do heavyweight i zabrał duszę Joshule, który po walce aż się odkleił z bezsilności. Generalnie nie widziałem Usyka w dwóch walkach walczącego w ten sam sposób, z każdym przeciwnikiem walczy inaczej, w innym stylu, totalnie dostosowuje się do przeciwnika. Do tego wjeżdża do Arabii i pozdrawia Jezusa.

 

Ja bym powiedział, że bardziej jest underrated. Amatorski boks, potem dominacja w dwóch kategoriach. Z Furym zapewne przegra, ale i tak topka all time jeśli chodzi o umiejętności.

A Fury unifikując pasy ma poważne argumenty na bycie Goat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_M sam pisałeś że oglądałeś od szóstej rundy, więc dużo wyrównanej walki ci umknęło, polecam obejrzeć cały pojedynek 

BTW

Mamy 50/50 albo Fury odda pas albo weźmie walkę z Usykiem 

Tyson może zwakowac pas i potem za gruby hajs przystąpić do pojedynku z Usykiem, który zbierze całą kolekcję 

Pytanie tylko czy wtedy Fury będzie tym samym pięściarzem 

Osobiście liczę na pojedynek w przeciągu roku 

 

Choć przy obecnych umowach, sponsorach i tym podobnych gównach, ciężko będzie zrobić walkę unifikacyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysonowi odjebalo! 

Pół miliarda za walkę! To już jest gruby przerwał określony na włączenie szejków na stałe w kolejny sport 

Nikt poza nimi nie jest w stanie płacić takich kwot, więc można się powoli chyba żegnać z klasowymi pojedynkami w Europie lub w USA 

No chyba że ktoś w tych federacjach zacznie stosować jakieś praktyki ustanawiające maksa za walkę 

Choć zapewne skończy się jak w kopanej 

 

Tak jak marzę o tym pojedynku tak wolałbym żeby do niego na warunkach Tysona nie doszło, bo to kolejna dyscyplina zabijana przez kasę z ropy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Oczywiście że ja to rozumiem, ale już z automatu wyznacza najniższą negocjacyjną kwotę na zdecydowanie innym pułapie niż dotychczas 

Już dawno, odkąd promotorzy pomagają uprawiać sportswashing w krajach arabskich. 

Szczytem była F1 w Jeddah w tym roku, gdy 10km od toru paliły się konstrukcje firmy aramco od jemeńskich rakiet, a tor wyglądał tak:

Jeddah circuit receives FIA Grade 1 | F1only.fr - US Sports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 minutę temu, BMF napisał:

168, 40 lat, dwie walki przez 3 lata - sprytnie rozegrane przez Canelo, niestety, tak się ,,wygrywa'' trylogie. 

Yup

 

1 Walka Canelo Golovkin byla 3 lata za późno.ich trzecią walka jest 190 lat za późno i totalnie niepotrzebna, no ale to klasyczny Canelo. 

 

GGG jest past past past prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lata na barze w klubach podpowiadają mi że to amfa ale cholera wie 

 

Żenada, facet mógłby być wymieniamy jednym tchem z Alim, Rockym czy Foremanem gdyby po walce z Kliczką nie poszedł w melanż  

 

I oby nie wrócił do tego gówna, zasługujemy na walkę z Usykiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moze i jedno-wymiarowy ten wilder,ale co ma pierdolniecie,to klekajcie narody

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1581501939430428672/pu/vid/1280x592/pidclo05B-LJpjkc.mp4?tag=12

w przyszlym roku szykuje sie jego super walka z kims z topu (pewnie usyk)

Edytowane przez jordan20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jordan20 napisał:

moze i jedno-wymiarowy ten wilder,ale co ma pierdolniecie,to klekajcie narody

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1581501939430428672/pu/vid/1280x592/pidclo05B-LJpjkc.mp4?tag=12

w przyszlym roku szykuje sie jego super walka z kims z topu (pewnie usyk)

No dokładnie Wilder potrafił zremisować z Furym w 1 walce (moim zdaniem wygrał, miał go chyba 2 razy na deskach) i postawił ciężki opór w 3. walce, gdzie również miał Furego na dechach. Moim zdaniem robi Joshue bez problemu, a i Usyka mógłby trafić. On dostał dziwnego antyboosta, za to, że zrobił trylogię być może i z Goatem w kategorii królewskiej. :D

A najlepsze jest to, że Wilder mógłby zejść spokooojnie do kategorii bridger i napierdolic tam każdemu - przecież on przed walka z Heleniusem ważył 97 kg xD On robił kilogramy do walki z Furym, a tak naprawdę to powinna być nna kategoria (ciezka-super ciężka).

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.