Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, fluber napisał(a):

Nie musisz czekać. W 2009 roku 48-letni Ray Mercer, który 18 lat wcześniej był mistrzem świata w boksie wyzwał na pojedynek Tima Sylvie - 33 letniego dwukrotnego mistrza UFC ( w latach 2003 oraz 2006-2007) w MMA.

Walka wyglądała tak

 

tylko najman po przejsciu z boksu wpierdol dostawał😉 ogolnie mma rulez, korpoludki kochają 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał(a):

Nie musisz czekać. W 2009 roku 48-letni Ray Mercer, który 18 lat wcześniej był mistrzem świata w boksie wyzwał na pojedynek Tima Sylvie - 33 letniego dwukrotnego mistrza UFC ( w latach 2003 oraz 2006-2007) w MMA.

Walka wyglądała tak

 

Dobrze ze rok pozniej bylo Toney vs Couture bo jeszcze ktos by uwierzyl ze to zasada 🙃

To zaznaczanie ze Sylvia to dwukrotny mistrz UFC (chyba zeby robic z niego ekwiwalent Fury'ego xD) pokazuja zla wole/totalna nieznajomosc temu (niepotrzebne skreslic)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał(a):

 

To zaznaczanie ze Sylvia to dwukrotny mistrz UFC (chyba zeby robic z niego ekwiwalent Fury'ego xD) pokazuja zla wole/totalna nieznajomosc temu (niepotrzebne skreslic)

Aha, czyli to nie potencjalne porównanie 48-letniego Mercera który był mistrzem 18 lat wcześniej do ngannou Ci tu nie pasuje?:)

Cóż 

3 godziny temu, julekstep napisał(a):

Jak bylo w druga strone to nie byles taki wnikliwy. Ciekawe czemu 🤔

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał(a):

Aha, czyli to nie potencjalne porównanie 48-letniego Mercera który był mistrzem 18 lat wcześniej do ngannou Ci tu nie pasuje?:)

Nie. Stawianie Sylvii w roli Fury'ego bylo na tyle zenujace ze juz nie trzebab bylo dalej wnikac.

Bys miale szczatkowe pojecie o MMA to bys wiedzial czemu 🙃

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Nie musisz czekać. W 2009 roku 48-letni Ray Mercer, który 18 lat wcześniej był mistrzem świata w boksie wyzwał na pojedynek Tima Sylvie - 33 letniego dwukrotnego mistrza UFC ( w latach 2003 oraz 2006-2007) w MMA.

Czyli kiedy UFC było odpowiednikiem mistrza Polski :D

W sumie wiem jak idzie bokserom w MMA, Najman dostał wpierdol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Czyli kiedy UFC było odpowiednikiem mistrza Polski :D

W sumie wiem jak idzie bokserom w MMA, Najman dostał wpierdol

W 2007 UFC kupiło pride, Sylvia walkę przed mercerem walczył o pas z Fedorem który podobno był lepszy w sportach walki niż Mike Tyson także niezła próba zaklinania rzeczywistości. No ale sam zacząłeś z bokserem w MMA:)

No generalnie wiadomo gdzie jest poważny sport a gdzie zabawy dla emerytów.

Najman robi za gwiazdę wieczoru w KSW, a mnie jest szkoda czasu na dyskusję:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

W 2007 UFC kupiło pride, Sylvia walkę przed mercerem walczył o pas z Fedorem który podobno był lepszy w sportach walki niż Mike Tyson także niezła próba zaklinania rzeczywistości. No ale sam zacząłeś z bokserem w MMA:)

No generalnie wiadomo gdzie jest poważny sport a gdzie zabawy dla emerytów.

Najman robi za gwiazdę wieczoru w KSW, a mnie jest szkoda czasu na dyskusję:)

 

Nie UFC, UFC nie było stać na kupno Pride i go nie kupiło. 

Ale racja, nie dyskutuj o kwestiach o których pojęcia nie masz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał(a):

W 2007 UFC kupiło pride, Sylvia walkę przed mercerem walczył o pas z Fedorem

Jakiej organizacji byl to pas?

Jaki przebieg miala ta walka?

 

Obejrzyj walke, odpowiedz na pytania i z grubsza bedziesz wiedzial ile warte byly 'mistrzostwa' Sylvii (w kontekscie np tego ze taki Fury to faktycznie najlepszy ciezki w boksie przez kilka lat)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie UFC, UFC nie było stać na kupno Pride i go nie kupiło. 

Ale racja, nie dyskutuj o kwestiach o których pojęcia nie masz 

XD

Dana White and his childhood friend Lorenzo Fertitta and his older brother Frank Fertitta ,bought the UFC in January 2001. UFC became a subsidiary of Zuffa, LLC. White became the president of the company.

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

Jakiej organizacji byl to pas?

Jaki przebieg miala ta walka?

O ile lepszym bokserem był 48-letni Mercer niż zawodnikiem MMA wczorajszy ngannou?:)

Sami mnie zaczepiacie o jakieś podsmiec***ki z MMA kiedy wybrałem Tysona w atf, a teraz okazuje się że 15 lat temu UFC to było KSW:) 

Nie musisz mnie przekonywać że Sylvia to nie fury, bo moja opinię o MMA już znasz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Sami mnie zaczepiacie o jakieś podsmiec***ki z MMA kiedy wybrałem Tysona w atf, a teraz okazuje się że 15 lat temu UFC to było KSW:) 

No patrzcie jaki bidulek ktory w ogole triumfalistycznie nie wrzucal linkow jak jakies ludki z MMA kompromitowaly sie idac za hajsem a teraz mu dokuczaja jak w przypadku boksra miala miejsce analogiczna sytuacja.

ACHTUNG! FLOJBERA ZNOW NA FORUM KRZYWDZO!

9 minut temu, fluber napisał(a):

O ile lepszym bokserem był 48-letni Mercer niż zawodnikiem MMA wczorajszy ngannou?:)

Mysle ze roznica nie jest wieksza niz miedzy dzisiejszym Furym a tamtym Sylvia

Zreszta przyszlosc pokaze - po walce z Mercerem najwiekszym sukcesem Sylvii byla wygrana z poczatkujacym Pudzianem. Zobaczymy jak potocza sie losy Fury'ego!

12 minut temu, fluber napisał(a):

Nie musisz mnie przekonywać że Sylvia to nie fury, bo moja opinię o MMA już znasz;)

Nie tylko opinie mordko! Znam tez Twoj poziom wiedzy w temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

No patrzcie jaki bidulek ktory w ogole triumfalistycznie nie wrzucal linkow jak jakies ludki z MMA kompromitowaly sie idac za hajsem a teraz mu dokuczaja jak w przypadku boksra miala miejsce analogiczna sytuacja.

ACHTUNG! FLOJBERA ZNOW NA FORUM KRZYWDZO!

Idę lizać rany po ciosach jakie zadaliście mi prosto w moje kochające boks serce:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.