Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

za to Steve Kerr odstawił niezłego klopsika. Wpuszczenie Ezeliego na 5 minut przed końcem w crunch - minusowego zawodnika całe PO przecież, zero odpowiedzi na ball screen z Currym wyprowadzanym na mismatch z Lebronem/Irvingiem, granie dziwnymi lineupami, wpuszczenie Varejao, Barbosy i Speightsa w g7 (?!) i inne błędy przez całe postseason sugerują, że wcale takim świetnym coachem nie jest lub, że po prostu coacha idealnego nie ma :smile:

 

Narzekasz, że grał Ezelim, Varejao i Speightsem, to kim miał grać? 48 minut smallballem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://espn.go.com/nba/story/_/id/16369771/game-7-garners-best-tv-ratings-jordan-last-championship-98

 

Cleveland's tense 93-89 win Sunday night to capture the city's first title in more than a half-century averaged a 15.7 rating and nearly 30.8 million viewers on ABC. ESPN said Monday that both numbers are the best since Game 6 of the 1998 NBA Finals, when Jordan's Bulls clinched their sixth ring.

myślę, że to imponujące biorąc pod uwagę o ile większa jest teraz konkurencja na polu medialnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyciągnęli to. Nie sądziłem, że Cavsom się uda na wyjeździe. Warriors zaliczyli konkretną załamkę w trakcie tej serii. Mecz 7 wreszcie wyrównany i cios za cios. Szkoda, że nie było takich meczy więcej. Wydawało mi się, że wygra jednak bardziej zespołowa koszykówka GSW i że Jamesowi nie uda się wycisnąć tytułu w takim stylu, tj. myślałem, że prędzej Cavs zagrają coś dobrego za 3, jakiś ball movement i to mogłoby być coś, co przeważy szalę. A jednak piłowali izolacje, a im bliżej końca, to tym bardziej gała do Jamesa, zamrażanie gry i improwizacja. Warriors bez pary i pomysłu nie mogli się temu ani przeciwstawić w obronie ani w ataku zapunktować jak należy. Czyli jednak jest jeszcze jakieś miejsce na grę inside zamiast walenia tylko za 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyciągnęli to. Nie sądziłem, że Cavsom się uda na wyjeździe. Warriors zaliczyli konkretną załamkę w trakcie tej serii. Mecz 7 wreszcie wyrównany i cios za cios. Szkoda, że nie było takich meczy więcej. Wydawało mi się, że wygra jednak bardziej zespołowa koszykówka GSW i że Jamesowi nie uda się wycisnąć tytułu w takim stylu, tj. myślałem, że prędzej Cavs zagrają coś dobrego za 3, jakiś ball movement i to mogłoby być coś, co przeważy szalę. A jednak piłowali izolacje, a im bliżej końca, to tym bardziej gała do Jamesa, zamrażanie gry i improwizacja. Warriors bez pary i pomysłu nie mogli się temu ani przeciwstawić w obronie ani w ataku zapunktować jak należy. Czyli jednak jest jeszcze jakieś miejsce na grę inside zamiast walenia tylko za 3.

Końcówka meczu szła na słabej skuteczności z obu stron dlatego Cavsom się udało grać taki basket. Jedna, dwie trójki GSW i Cavs musieli by odpowiedzieć trojkaczem. Golden zagrało mizerną 2 połowę.

Mamy mistrza wyraźnie słabszego od GSW które przy pomocy szefów telewizji i władz nba się posypalo.

Ciekaw jestem czy kiedyś miało coś takiego miejsce w ostatnich dekadach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerr popelnil olbrzymi blad wprowadzajac w koncowce ezeliego.

ale jeszcze wiekszy popelnil nie grajac speightsem wiecej w tym meczu....

 

totalnie nie rozumiem, czemu ezeli po tym co pokazal w pierwszych paru minutach dostal minuty zamiast speightsa. speights wszedl w koncwce 2q i zaliczyl 4 zbiorki w 4 minuty. walczyl na tablicach i to byl jedyny moment w tym meczu, kiedy zbiorka w obronie nie byla problemem dla warriors. ja wiem, ze speights nie jest super obronca ale przez te pare minut, pokazal wiecej zycia i agresji niz varejao i ezeli razem wzieci.

 

dla porownania ezeli i varejao zebrali zaledwie 1 pilke. imo to byl gosc, ktory mogl odmienic to spotkanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekasz, że grał Ezelim, Varejao i Speightsem, to kim miał grać? 48 minut smallballem?

Ezeli po kontuzji nigdy nie wrócił do formy, był cieniem w całym PO i absolutnym non-factorem w Finals i nagle wchodzi na najważniejsze minuty g7?

 

Varejao był najsłabszym zawodnikiem na boisku - faul przy rzucie, nieudane flopy, zerowa zbiórka - koleś poza jednym fajnym meczem z Thunder i słynnym crossem na Adamsie - nic dobrego nie pokazał.

 

Speights u siebie faktycznie potrafi wypalić, no ale kurde to jest g7....

 

 

Kerr nie zbudował zastępczej rotacji dla Death Lineup i nie wiedział, kto jest kim w jego drużynie w najważniejszych momentach. W przeciwieństwie do Lue, który bez pardonu rezygnował z zawodników, którzy nie mieli większego impactu na wynik drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kerr mial przewidziec ze bogut mu sie polamie ???  btw .  bogut byl tak wazny nie dlatego ze zajebiscie gral tylko dlatego ze kims musial byc zastapiony a zmiennicy byli zdecydowanie gorsi niz australijczyk,

z tak zbierajacymi cavs musial byc jakis big man chociaz na 20 minut,pozatym kerr staral sie jakos ograniczyc penetracje cavs

 

 lue nie zrezygnowal z najwiekszej dziury ofensywno defensywnej kevina . l - malo tego probowal popelnic samobojstwo i wyszedl lovem na ostatnia kwarte g7

 

to ze love gral mniej minut w drugiej czesci serii to czysty przypadek - strzal w leb i wolne , poczym start z lawki , nastepny mecz szybkie faule , w najwaznieszym meczu sezonu lue dal kevinowi 30minut !!!!jedna z  najglubszych decyzji ever w tak waznym meczu .

 

imo to tylko oznacza ze lue uwaza lovea za przydatnego w rotacji i raczej sie go nie pozbedzie w przyszlym sezonie

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatka czy Ty widziałeś mecz nr 7?

 

Love grał ZAJEBIŚCIE (w swojej kategorii).

 

Jego zbiórki ofensywne zmusiły graczy GSW do tyrady w obronie a dodatkowo rozciągał grę. W obronie był zaangażowany na maksa.

 

+/- z tego co pamiętam najwyższy z drużyny (około 16?) w 30 minut. To nie był przypadek!

 

W meczu nr 7 był zdecydowanie plusowym zawodnikiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

wszystkie ofensywne zbiorki zrobil w 1q , w dalszej czesci meczu byl najczesciej szkodnikiem przez ktorego czesto przechodzil atak gsw

a cavs musieli za kazdym razem rotowac, nawet podczas jakiejs przerwy kerr mowil aby atakowac lovea LOL, 

 

nie trafil ani razu zza luku mimo ze 2 razy by wide open (mial trzy proby) , w ostatnich pieciu minutach nie trafil post upu na BARNESIE (na sg - latwiej juz nie mogl miec)!!!! po podaniu jamesa 

 

proponuje sobie obejrzez mecz jeszcze raz i zwrocic wieksza uwage na lovea zwlaszcza na jego obrone araczej jej brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obronie radził sobie wyjątkowo dobrze i Cavs nie musieli tak bardzo nadrabiać jego błędów.

 

Mówię o tym, że grę rozciągał, a nie, że trafiał

 

Komentarz Kerra mnie nie interesuje, w tej serii pokazał się z bardzo słabej strony. Jego decyzje były tragiczne, szczególnie w G7.

 

Raz trafił na post-up a raz nie. Mam Ci zacząć wyliczać ile Lebron nie trafił w 4kw żebyś zrozumiał jaki ten argument jest słaby?

 

Dołożył 14 zbiórek, 3 asysty i 2 przechwyty (1 strata).

 

Zagrał dobry mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt, że słabsza drużyna wygrała. Gdyby GSW nie pokpiło i grało swoje, to już tydzień temu poznalibyśmy mistrza.

Szkoda, nie zawsze wygrywają najlepsi. Taki jest sport.

 

Tak

 

Mam na myśli wyraźnie lepsza a na taką wyglądało GSW przed i w trakcie finałów. Przynajmniej do pierwszego gwizdka gamę 5

 

tumblr_mjvdroA4jG1qdjdv3o1_500.gif

 

niektórzy użytkownicy są niereformowalni? Cavs zdobyli tytuł wiec nie było lepszej druzyny w tym roku. Ale tak, do game5 byli lepsi, pierdu pierdu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obronie radził sobie wyjątkowo dobrze i Cavs nie musieli tak bardzo nadrabiać jego błędów.

 

 

przestan klamac tylko obejrzyj mecz jeszcze raz i zwroc uwage na jego obrone i jak cavs musieli rotowac, pewnie zapamietales ostatnia akcje def love gdy jakims cudem ustal na nogach curremu, to ze zagral mniejsza biede niz zawsze nie znaczy ze gral "wyjatkowo dobrze"

 

komentarz kerra cie nie interesuje ? LOL , no pewnie jakie ma znaczenie strategia ofensywna GSW

 

Mówię o tym, że grę rozciągał, a nie, że trafiał

 

przestan klamac , love trafil w serii 5 razy zza luku na 19 prob , czesto bedac wide open , jedyne co rozciagal to obrone cavs , gdy musieli po nim rotowac.

 

Raz trafił na post-up a raz nie. Mam Ci zacząć wyliczać ile Lebron nie trafił w 4kw żebyś zrozumiał jaki ten argument jest słaby?

 

LOL , rozmawiamy o kevinie , chcesz zaczynac temat o lebronie zapraszam do innego topiku

slaby jestes ty w swoim argumentowaniu . piszesz o "dobrej grze lovea" , ja ci wypisuje jego kiepskie akcje.a ty piszesz ze to slaby argument LOL, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zarzucasz mi słaba argumentacje a sam opierasz się dokładnie na tym samym co ja czyli na swoim wzroku.

 

Na mój tekst, że Love nie bronił tak źle Ty piszesz, że bronił źle. I jakimś cudem to co ja piszę to kłamstwo a Twoje to argument. Bez przywołania wszystkich akcji raczej nie rozsądzimy kto ma rację.

 

Sposób w jaki prowadzisz dyskusje jest co najmniej śmieszny (teksty o kłamaniu wtf?).

 

"wypisałeś" mi jego kiepskie akcje jako świetny argument. xd To ja kontruje wypisując Ci jego FENOMENALNA obronę na Currym w wiadomym momencie meczu, trafienie tego postupa, i genialne zbiórki. Co teraz?

 

Przytoczenie Lebrona w kontekście tamtej wypowiedzi miało zupełnie inny, oczywisty kontekst. Nie zrozumiałeś, a nie chce mi się tłumaczyć takich banałów. Przeczytaj 2 raz swoją wypowiedź a później moją.

 

Trafianie a rozciąganie gry to różnica. Może spróbuje w ten sposób. Jeżeli grasz przeciwko Curremu,który ma 0/10 zza łuku, to rozumiem, że przestajesz go tam w ogóle kryć, bo przecież jedyne co rozciąga to "obrone GSW gdy musieli po nim rotować?

 

PS:

NIE KŁAM :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty sie nie opierasz na swoim wzroku , tylko na boxscorze LOL .

 

Love grał ZAJEBIŚCIE (w swojej kategorii).

 

Zagrał dobry mecz.

 

 

dla mnie to jest klamstwo ktore probowales tu przemycic 

 

Jego zbiórki ofensywne zmusiły graczy GSW do tyrady w obronie a dodatkowo rozciągał grę. W obronie był zaangażowany na maksa.

 

przeciez ci napisalem ze wszystkie off zbiorki zrobil w 1q , ale pewnie spojrzales tylko na boxscore i nawet o tym nie wiedziales,wiec gdzie gsw przez niego tyralo? , wogole to nikt na nim nie tyra bo typ jest wolny i malo mobilny na nim sie odpoczywa , pewnie nie zauwazyles ale gsw najbardzie tyralo gdy love nie bylo a grali z thompsonem-jamesem-jeffersonem, zaangazowanie na maxa nie oznacza ze jest sie dobrym obronca, co w przypadku lovea doskonale bylo widoczne poniewaz w kazdym meczy byl zaangazowany i co z tego ???? skoro brak bylo efektow, cavs gralo najlepiej w def gdy lovea nie bylo na parkiecie, 

love jest wysokim ktory w teorii ma bronic obreczy i pomalowanego , robi to kiepsko , malo tego czesto jest wykorzystywany jako najslabsze ogniwo a ty piszesz o jakims zaangazowaniu ......

 

wypisałeś" mi jego kiepskie akcje jako świetny argument. xd To ja kontruje wypisując Ci jego FENOMENALNA obronę na Currym w wiadomym momencie meczu, trafienie tego postupa, i genialne zbiórki. Co teraz?

 

ty niczym nie skontrowales bo to ja przypomnialem o tej akcji ty nie napisales o niej ani slowa , pozatym jakim argumentem jest jedna jedyna akcja w przypadku zawodnika ktory grav 30 minut, kiedys pewnie sie jarales obrona amare bo robil ponad 2 bloki....

jeszcze raz napisze swoje genialne fensywne zbiorki zmuszajace do tyrania zrobil w 1q

 

Trafianie a rozciąganie gry to różnica. Może spróbuje w ten sposób. Jeżeli grasz przeciwko Curremu,który ma 0/10 zza łuku, to rozumiem, że przestajesz go tam w ogóle kryć, bo przecież jedyne co rozciąga to "obrone GSW gdy musieli po nim rotować?

 

 

 

 ,napisalem ci ze 2 razy byl wide open ale nie zrozumiales, wiesz co to oznacza ??? oznacza to ze jego obronca mial na niego wyjebane i sie do niego nie pofatygowal  to oznacza ze love nie rozciagal gry , gdybys ogladal serie uwazniej zobaczylbys ile razy byl oduszczany w tym elemencie

 

Przytoczenie Lebrona w kontekście tamtej wypowiedzi miało zupełnie inny, oczywisty kontekst. Nie zrozumiałeś, a nie chce mi się tłumaczyć takich banałów. Przeczytaj 2 raz swoją wypowiedź a później moją.

 

wiesz to dla mnie wyzszy stopien abstrakcji , fakt jest taki ze love w kluczowym momencie nie trafil postupu z barnesem na plecach , dostal idealne podanie w srodek i zjebal, temat jest o tym ze wg ciebie love zagral zajebiste,dobre spotkanie ja twierdze ze nie co ma z tym wspolnego james wiesz tylko ty , napisze jeszcze raz : chcesz porozmawiac o jamesie zacznij inny topik ,

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzBeatka,

podobnie jak czikson uważam, że Love dobrze bronił w G7, o i ile nie bardzo dobrze. oczywiście najwyraźniej twój eye test mówi coś innego niż nasz, więc o ile nie zaczniemy analizy video każdej akcji, to ciężko będzie ugryźć temat z tej strony. spróbujmy więc z innej:

- spośród wszystkich zawodników cavs to z Lovem na parkiecie cleveland miało najlepszy drtg w G7 (i to ze sporą przewagą na kimkolwiek innym):

 

Love 86,5
TT 98,3
KI 100
LJ 101,2
JR 105,6
Iman 114,7
Jefferson 117,4

 

- według sportVU pilnowani przez niego zawodnicy mieli 3/12 FG, znowu najlepszy wynik w cavs, a w GSW tylko Shaun bronił na podobnym poziomie

 

- wojownicy spudłowali też obydwa rzuty w pomalowanym przeciw niemu

 

do każdego z tych trzech punktów można mieć zastrzeżenia, ale chyba wszyscy są świadomi tych wad i póki co druga strona nie przedstawiła lepszych argumentów.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.