Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

Po tym jak Joe Lacob powiedział, że jego drużyna jest o lata świetlne przed resztą ligi, GSW zrobiło 20-11 i przegrało finały w nienajlepszym stylu.

 

Po tym jak Klay Thompson powiedział, że uczucia Lebrona zostały zranione, ten odpłacił się mu statlinem 36/11,6/9,6/3/3 na 58% TS wygrywając trzy mecze z rzędu.

 

Cóż, najważniejszą lekcją jaką wyciągną GSW, będzie nauka kiedy trzymać język za zębami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iwo:

 

Tak, te ułamki były pół-żartem.

Tak, zawieszenie Greena zalało momentum betonem.

Tak, nawet wtedy GSW byli faworytem do mistrzostwa w opinii publicznej przed G5,6,7.

Tak, Groin zasłużył sobie sam.

Nie, liga nie wydrukowała, nie dostał zawieszenia z dupy, tylko sumę kar.

 

btw. Curry zrobił kroki przy podaniu do Iggy'ego :)

 

https://www.facebook.com/nba/videos/10154113254738463/?autoplay_reason=gatekeeper&video_container_type=0&video_creator_product_type=2&app_id=2392950137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW nie przegrali tych finałów przez zawieszenie Greena,ból pleców Iguodali ani kontuzje Boguta tylko przez wybujałe ego Currego.,     W kluczowym momencie Curry zapomniał o tym ,że koszykówka jest grą zespołową i wziął sprawy w swoje ręce,ale  nie były to ręce Houdiniego .,Jego trzy sp....lone three point attempts w ostatniej minucie meczu dały wygraną Cavsom.,  

Warto dodać, że wcześniej były jeszcze nonszalanckie straty, w tym próba podania za plecami do Thompsona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi

 

Obok też to napisałem :playful:  Jak "sam" popełniony czyn nie zasługiwał na taką karę, to Green na to pracował w zasadzie od AllStar.

 

Nigdzie tego nie napisałem, może szkoda, miałbym dowód, ale przed G7 dawałem 51-49 dla Cavs. Po zawieszeniu myślałem, że GSW będą celować w G6, ale musieli mieć i tak wielki kołowrót w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Turning point of GSW’s season was March 19th when SAS unveiled a defense that GSW never solved and rest of league copied."

 

Pop still the GOAT.


Curry 30,5/6,5 na 68% TS i 3,2 tov przed 19 marca w 34,2 min

 

Curry 28,2/7,7 na 62% TS i 3,5 tov po 19 marca w 36 min


W PO 25,1/5,2 na 60% TS i 4,2 tov w 34,2 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teksty o kontuzji Curry'ego (gdzie była kontuzja jak zapierdzielał w obronie całe postseason, robił rekord w OT z Blazers albo grał świetnie w elmination games z Thunder?)

teksty o kontuzji Klaya (?)

Bogut nagle wielki x-factor

i jeszcze to:

 Greena zawiesili nie dlatego że skopał Adamsa, tylko dlatego że NBA chciała przedłużyć finały. Wszyscy mieli w dupie czy powiedział do LeBrona "bitch" i czy "zapłątał się" w jego nogi. Wszyscy - from California to Washington DC - wiedzą że NBA zawiesiło Greena bo przewidywali że ich mega dochodowa seria się skończy zbyt szybko. Cavs wygrali dla $$$$ NBA.

 

Widzę Panowie bardzo merytorycznie! Ja mam po prostu dobrą bekę z tych postów, a że zawsze miałem uczulenie na głupoty, no to musiałem odpisać. Ale spoko nie będę psuł waszej sielanki. Dobrze wiedzieć że zawsze "jest gdzie wracać" :smile:

 

i ty chcesz rozmawiać merytorycznie?! Jesteś po prostu jak profesor, który obija od siebie dwie zapałki, tłumacząc zamach. You are waaaaay better than this, Bast.

 

 

 

moment, kiedy Irving ładuje trójkę, a jakieś 500 osób pokazane na trybunach na replayach nawet nie rusza ręką, głową, nogą, popcornem, czymkolwiek. Poczułem się jakbym oglądał replaye z NBA Live 2000 - kurde, nie wiem jak to możliwe, ale no nie ruszył się n-i-k-t.

top3 Crowd Silencer EVER.

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho k****

 

btw jak Kerr wpuscil Ezliego na 5min z kawalkiem przed koncem to chyba wszyscy myslelismy ze to jest glupi pomysl, no nie? 

 

p.s. pozdro dla mojego kuzyna, niedzielnego kibica ktory obejrzy mecz raz na 3 miechy na zywo a potem opowiadam wszystkim jaki to on jest die-hard fan, za zaspoilowanie wyniku na FB

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te PO w starciach tak zwanej super ligi za każdym razem w pewnym momencie wyglądało, że jest po wszystkim a następnie wszystko obracało się o 180 stopni.

 

OKC - SAS - po G1 wydawało się, że seria będzie krótka i oczywiście dla San Antonio

GSW - OKC - 3:1, może nikt wówczas nie skreślał mistrzów, ale jednak szanse na obrócenie serii były niewielkie

Cavs - GSW - 2:0 - szybki sweep, 3:1 - zaraz koniec serii

 

W ogóle to GSW najpierw wyciągnęli serię z 1:3 by kolejną oddać przy stanie 3:1, czy coś podobnego już się kiedyś wydarzyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę na luźno. Czyta ktoś czasem dla śmiechu Magica Johnsona na twitterze? Tak człowiek zastanawia się niekiedy czy to taki trolling leci z jego strony, a może jednak nie. Weźmy dla przykładu ten diamencik: "Coach Lue deserves a lot of credit, he drew up an excellent play to get Kyrie Irving the ball and he delivered with the game winning shot!"... wtf? Normalnie... thanks Magic! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę na luźno. Czyta ktoś czasem dla śmiechu Magica Johnsona na twitterze? Tak człowiek zastanawia się niekiedy czy to taki trolling leci z jego strony, a może jednak nie. Weźmy dla przykładu ten diamencik: "Coach Lue deserves a lot of credit, he drew up an excellent play to get Kyrie Irving the ball and he delivered with the game winning shot!"... wtf? Normalnie... thanks Magic! :grin:

to kolejny dowód, że trener w takich momentach nie liczy się ze swoimi Xs and Os, bo tak naprawdę w takich meczach jak ten to gra talent, twarda głowa i szczęście. Lue mógłby kombinować z rysowaniem jakiś akcji, ale byłoby to przeciwko temu co Cavs grali cały sezon i przeciwko statystykom (Lue jest bottom5 w lidze)

 

 

Irving cały sezon - i kilka ostatnich - jest w absolutnym topie,topów isolation plays pts per poss i można by rzec, że to jest chyba jedyna rzecz, która powodowała, że jego nazwisko znajdowało się w gronie gwiazd NBA. Mistrz swojego fachu.

 

za to Steve Kerr odstawił niezłego klopsika. Wpuszczenie Ezeliego na 5 minut przed końcem w crunch - minusowego zawodnika całe PO przecież, zero odpowiedzi na ball screen z Currym wyprowadzanym na mismatch z Lebronem/Irvingiem, granie dziwnymi lineupami, wpuszczenie Varejao, Barbosy i Speightsa w g7 (?!) i inne błędy przez całe postseason sugerują, że wcale takim świetnym coachem nie jest lub, że po prostu coacha idealnego nie ma :smile:

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.