Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście liczę, że Deng się ładnie zestarzeje jako pf, a ostatnie lata pokazują, że cały ten cap space o kant dupy możemy se rozbić, dopóki zespół nie będzie prezentował sensownego poziomu. 

 

No ale ryzyko jasne że jest. Na razie wolę nie myśleć, jak będzie wyglądał za 2-3 lata ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście liczę, że Deng się ładnie zestarzeje jako pf, a ostatnie lata pokazują, że cały ten cap space o kant dupy możemy se rozbić, dopóki zespół nie będzie prezentował sensownego poziomu. 

 

No ale ryzyko jasne że jest. Na razie wolę nie myśleć, jak będzie wyglądał za 2-3 lata ;]

 

Teraz tak, bo wszyscy cap space mają, ale gdy zaczną się kończyć te kontrakty Biyombów, a cap space w górę już nie pójdzie, to mądrze zarządzające kluby mogą zbierać ładne żniwa dzięki wolnemu miejscu w salary.

 

Ale oczywiście - dokładnie ciężko to przewidzieć.

 

Lakers pewnie ocenili swoje cele i szanse na przyszły sezon i im wyszło, że minut dla młodych starczy, a na plus będzie, jeśli ogólny poziom drużyny też trochę skoczy, bo wstyd byłoby szorować dno dłużej, niż Sixers i Nets na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak, bo wszyscy cap space mają, ale gdy zaczną się kończyć te kontrakty Biyombów, a cap space w górę już nie pójdzie, to mądrze zarządzające kluby mogą zbierać ładne żniwa dzięki wolnemu miejscu w salary.

 

Tylko że do tego czasu nasza młodzież pokończy debiutanckie kontrakty i cap space i tak chooj strzeli.

 

chyba że będą tak ciency, że dostaną małą kasę albo wyfruną, bo nie będzie ich szkoda, ale wtedy to już mi będzie wszystko jedno ;]

31 letni Deng dostał 72/4. Ile jest gorszych kontraktów w tym offseason patrząc w perspektywie 4-5 lat? A mówienie, że nie jest wysoki, to już akurat żart.

 

Mozgov? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce było zajęte przez 20 lat przez Kobe, a teraz mam nadzieję będzie przez kolejne 20 lat zajęte przez Ingrama. :)

 

Co do tego kogo Lakers podpisali to mi już bardziej podoba się offseason Sixers od tego co zrobili Lakers. O ile Deng jest jeszcze spoko (ale nie na 4 lata za taką kasę!), Calderon tez mi nie przeszkadza, bo dostaliśmy 2 picki, a gość za rok spada, to Mozgova nie mogę przeboleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 letni Deng dostał 72/4. Ile jest gorszych kontraktów w tym offseason patrząc w perspektywie 4-5 lat? A mówienie, że nie jest wysoki, to już akurat żart.

długość faktycznie jest zastanawiajaca (nie wiem czemu myślałem że ma 3 lata). No cóż nie Bulls mu to płacą, więc jest ok. Za rok mogą go zamnestiowac, po czym na starość wróci do domu :)

Razem z Gordonem i Nocionim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huertas też zostaje na dwa lata

http://sports.yahoo.com/news/sources--marcelo-huertas-re-signing-with-lakers-215746021.html

 

I Zubac dostał od razu 3-letni kontrakt, w tym gwarantowany w dwóch pierwszych sezonach:

http://www.silverscreenandroll.com/2016/7/5/12102372/la-lakers-rumors-ivica-zubac-contract-news

 

A zatem...

 

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezeli za 15$ na 2 lata. Kolejny kontrakt pokazujący ze Mozgov został podpisany nie tylka za drogo, ale tez za szybko. Mysle ze spokojenie mozna było przeczekać początkowy szał, teraz zawodnicy chodzą za niskie kwoty. A Mozgov nie był zawodnikiem o którego ktokolwiek by sie zabijał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezeli za 15$ na 2 lata. Kolejny kontrakt pokazujący ze Mozgov został podpisany nie tylka za drogo, ale tez za szybko. Mysle ze spokojenie mozna było przeczekać początkowy szał, teraz zawodnicy chodzą za niskie kwoty. A Mozgov nie był zawodnikiem o którego ktokolwiek by sie zabijał 

No faktycznie szkoda, w przypadku Ezeliego mozna liczyć na upside, a u Mozgova, jeżeli wróci do swojej najlepszej dyspozycji to będziemy szczęśliwi...

 

Szkoda tego offseasonu, ale management Lakers nie miał mocnej karty przetargowej oprócz dużej ilości wolnej kasy, obecnie w przeważającej większości liczy się dla FA wartość sportowa, a tej w Lakers mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezeli za 15$ na 2 lata. Kolejny kontrakt pokazujący ze Mozgov został podpisany nie tylka za drogo, ale tez za szybko. Mysle ze spokojenie mozna było przeczekać początkowy szał, teraz zawodnicy chodzą za niskie kwoty. A Mozgov nie był zawodnikiem o którego ktokolwiek by sie zabijał 

 

 Ale co takiego dałby Ezeli Lakers? Przecież poza zapchaniem środka, Jeziorowcy potrzebowali doświadczenia. Ezeli to kolejny niespełniony póki co młodzian niczym nie różniący sie od Blacka, czy Clarksona. Jakby im chodziło tylko o mięso na środek, to Blacka mieli pod ręką i tańczy nawet od Festusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale co takiego dałby Ezeli Lakers? Przecież poza zapchaniem środka, Jeziorowcy potrzebowali doświadczenia. Ezeli to kolejny niespełniony póki co młodzian niczym nie różniący sie od Blacka, czy Clarksona. Jakby im chodziło tylko o mięso na środek, to Blacka mieli pod ręką i tańczy nawet od Festusa.

Ja tylko napisałem ze Mozgova 7 lipca tez dało sie podpisać za powiedzmy 30/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem ze Mozgova 7 lipca tez dało sie podpisać za powiedzmy 30/4

 

To czysta spekulacja.

 

The Lakers are the seventh team linked to Mozgov in free agency. The New York Knicks were first on the list - although they are reportedly on the verge of signing Joakim Noah - and the Golden State Warriors, Houston Rockets, San Antonio Spurs and Miami Heat are also reportedly interested. Additionally, the Boston Celtics also may pursue Mozgov if they can’t land Al Horford.

 

Lakers uderzyli do niego z grubą propozycją od razu po północy, więc Mozgov nawet nie zbierał już innych ofert. Lakers czekali rok temu na rozwój wydarzeń i skończyli z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.