Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Russell fajnie wygląda owszem, szkoda jedynie, że Brandon miał cold night 0/5.
Myślę, że widać większą pewność siebie w grze Russella, ale fakt faktem dalej kuleje jego umiejętność zaangażowania zespołu w grę, nie wiem czy nadaje się jako organizator gry na PG, zwłaszcza, że bardzo dobrze gra bez piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u Ingrama widze to cos, moze byc kotem. Najbardziej podoba mi sie jego pewnosc, czuje, ze to ma byc jego zespol, odpalil pierwszy rzut druzyny, dostal szafke bo Bryancie. Tegoroczny team mi sie podoba, choc nigdy za LA nie przepadalem, to moze z ta mlodzieza mi sie zmieni :)

 

oprocz tych 2 kontraktow, o ktorych gdybym byl fanem LA chcialbym nie myslec to najbardziej balbym sie wspolpracy Russel-Ingram. Niewatpliwie LA stawia na Ingrama, tylko pytanie, czy Russel jest na to gotowy. Wydaje mi sie, ze on jest typem foszastego zawodnika i jesli nie zacznie odwalac jakis dziwnych akcji, typu to moj zespol to moze byc fajny duet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedna rzecz. Wiadomo, że SL, ale Zubac wygląda legitnie. Zastanawia mnie taki scenariusz, że Zubac będzie wyglądać o wiele lepiej od Mozgova. Wtedy co zrobi Kuptchak?

 

Przyzna się do błędu i Mozgov za gruby hajs będzie smażyć dupsko na ławce?

Nakaże grę Mozgovem sadzając Zubaca na ławie, czym wprawi Was w nerwice?

 

Serio, jakie są na to szanse? 19-latek z Europy wybrany w drugiej rundzie draftu, który wciąż jest surowy jak tatar. Tu masz listę centrów spoza USA, którzy w swoim pierwszym sezonie grali powyżej 20 minut na mecz.

 

http://bkref.com/tiny/7D4R7

 

Jeden 19-latek, Biyombo, który poszedł w loterii. Taki Gasol miał np. 24 lata. Najbliżej jest Jokic, który w swoim debiutanckim sezonie był starszy od Ivicy o rok. Byłoby naprawdę cudnie, gdyby Zubac okazał się równie dobry, ale zejdźmy na ziemię. Na chwilę obecną Zubac jest trzecim środkowym Lakers i w sezonie debiutanckim, o ile Mozgov i Black pozostaną zdrowi, będzie grać ogony. Jokic zresztą też nie grałby tak dużo gdyby nie kontuzja Nurkica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to jest po prostu teoretyzowanie. Zaznaczyłem, że to tylko SL, ale w SL wygląda naprawdę bardzo solidnie. Ogólnie, ktoś tutaj pisał, że Zubac miałbyć w loterii, ale zagroził, że nie przyjdzie do NBA. Chciał ponoć do Was. No i to jest najbardziej intrygujące.

 

To nie on zagroził, że nie przyjdzie do NBA, tylko dostawał sygnały od innych drużyn, że chcą go odesłać z powrotem do Europy, co może świadczyć o tym, że w opinii wybierających wcześniej, na chwilę obecną do poważnego grania w NBA się nie nadaje.

 

https://twitter.com/DraftExpress/status/746178650798686208?lang=pl

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tu masz listę centrów spoza USA, którzy w swoim pierwszym sezonie grali powyżej 20 minut na mecz.

 

http://bkref.com/tiny/7D4R7

 

Jeden 19-latek, Biyombo, który poszedł w loterii. Taki Gasol miał np. 24 lata. Najbliżej jest Jokic, który w swoim debiutanckim sezonie był starszy od Ivicy o rok. Byłoby naprawdę cudnie, gdyby Zubac okazał się równie dobry, ale zejdźmy na ziemię. Na chwilę obecną Zubac jest trzecim środkowym Lakers i w sezonie debiutanckim, o ile Mozgov i Black pozostaną zdrowi, będzie grać ogony. Jokic zresztą też nie grałby tak dużo gdyby nie kontuzja Nurkica.

 

 

Brakuje Pau Gasola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym byl fanem LA chcialbym nie myslec to najbardziej balbym sie wspolpracy Russel-Ingram. Niewatpliwie LA stawia na Ingrama, tylko pytanie, czy Russel jest na to gotowy. Wydaje mi sie, ze on jest typem foszastego zawodnika i jesli nie zacznie odwalac jakis dziwnych akcji, typu to moj zespol to moze byc fajny duet.

Moim zdaniem nie ma obaw, a już na bank nie na tym etapie. W tej chwili Ingram nie nadaje się do gry z piłką, więc naturalne, że będzie ona w rękach Russella i Clarksona. 

 

@kucio

Zubac wydaje się na ten moment ciekawym wyborem, ale o przeskakiwaniu Mozgova w rotacji nie ma nawet co gadać. Jest nadal bardzo surowy, w poważnym graniu by go zjedli. Niech spokojnie się rozwija za placami Tinkoffa i Blacka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zubac w tym momencie zbyt odstaje w defensywie ale w sumie nie ma się co dziwić, jak na razie wolno na nogach momentami spóźniony często na pomocy, nie szalał bym że stwierdzeniami o jego zajebistosci, na pewno Mozgov jest lepszym fitem jeśli Walton chce grać jak w gsw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć z 24 koszy Russella w trzech meczach SL, tylko 6 było po asystach.

 

Facet ma TS 66%, przy USG 33%, zdobywając średnio prawie 23 punkty, z których większość sam sobie kreuje. 

 

Wiadomo, liga letnia, ale mimo wszystko nieźle ;]

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi się wydaje, że Ingram może zaliczyć "cichy" rookie season?

 

Russell za to może zanotować największy progres ze wszystkich graczy z ubiegłorocznego draftu w nadchodzącym sezon. Straty w SL trzeba lekko ignorować, na chaotycznej koszykówce w ofensywie najbardziej muszą tracić ballhandlerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.