Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

PG Russell
SG Ingram
SF Deng
PF Randle/Nance Jr.
C Mozgov

6thmanem Clarkson

mam nadal dylemat co Randle'a czy faktycznie nadaje się do S5. Nance daje chyba lepszy fit i defensywę.

Ingram na SG, żeby było mu łatwiej się przystosować, przeciwko mniejszym graczom, niż silni SF w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie w praniu za 2 miesiące jak będzie pre-season. Trzeba czekać ;)

 

Wy też zakładacie, że ten sezon będzie jeszcze gorszy niż poprzedni? Według rankingu ESPN Lakers będą w tym sezonie 30'tą drużyną..

 

Ja tak nie myślę i liczę na progress, na który fani Jeziorowców tak długo czekają. :) Choć wszystko praktycznie jest nowe i jesteśmy w sporej przebudowie to kto wie, co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też zakładacie, że ten sezon będzie jeszcze gorszy niż poprzedni? Według rankingu ESPN Lakers będą w tym sezonie 30'tą drużyną..

 

Ja tak nie myślę i liczę na progress, na który fani Jeziorowców tak długo czekają. :smile: Choć wszystko praktycznie jest nowe i jesteśmy w sporej przebudowie to kto wie, co z tego wyjdzie.

 

Zakładam, że nadal będziemy w bottom -3 ligi, ale trochę zwycięstw więcej skubniemy. Swoją drogą będziemy 28-29, bo Nets i tak są w chooooj gorsi niż my

 

Zaczynałbym: Russell-Ingram/Clarkson-Deng-Nance-Mozgov, z ławy: Lou-Clarkson/Ingram-Brown-Randle-Zubac/Black. Te wszystkie Huertasy, Calderony, Youngi to do machania ręcznikami się nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że progress będzie zdecydowany, jeżeli chodzi o grę, nie wiem jednak czy przełoży się/ma przełożyć się na zwycięstwa.

Bez Kobego i Byrona, ta drużyna powinna grać o wiele lepiej.
Jakie by to nie były kontrakty to jednak są wzmocnienia na wrażliwych pozycjach to jest SF i C zarówno pod względem ataku jak i obrony.

Dochodzi do tego rozwój samych zawodników, a cała młodzież u nas została.
przedział 25-30W wydaje się całkiem realny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG Russell

SG Ingram

SF Deng

PF Randle/Nance Jr.

C Mozgov

 

6thmanem Clarkson

 

mam nadal dylemat co Randle'a czy faktycznie nadaje się do S5. Nance daje chyba lepszy fit i defensywę.

 

Ingram na SG, żeby było mu łatwiej się przystosować, przeciwko mniejszym graczom, niż silni SF w tej lidze.

Przecież nie ma szans zeby Clarkson wchodzil z lawki, obecnie jest najlepszym graczem w druzynie, nie widze powodu czemu mialby wchodzic z lawki

 

Ingram nie powinien masy lapac, moze troche, ale robic cos w stylu Duranta, zeby nie stracic swoich glownych atutow, Durant wzmocnil sie nie lapiac jakiejs nie wiadomo wielkiej masy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram niby przez ostatni sezon ncaa przyjebał 25 funtów a do rozpoczęcia sezonu ponoć chce dojebać jeszcze 20. Ponoć je 6 razy dziennie. Ciekawe czy mu tak szybki przyrost masy nie narobi jakiś problemów.

Dobrze :D ale czytałem gdzieś, że niby nie chce aż tak szybko przybierać na masie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.