Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że takiego Jeffersona za taką cenę Lakers nie podpisali.

Niemniej jednak trzeba pamiętać, że Lakers jako klub jest w kiepskiej sytuacji, więc możliwe, że praktycznie w przypadku każdego gracza trzeba będzie go przepłacać, żeby w ogóle rozważył grę w Lakers?

Innego wytłumaczenia praktycznie nie widzę. Ewentualnie Mozgov może posłuży jako asset do trade'u.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem, że Mozgov jest już raczej na wylocie z ligi i to kwestia czasu zanim obejrzymy go pod Blattem gdzieś w Turcji.

 

@Jendras

 

Mozgov był w poprzednim sezonie w czołówce jeśli chodzi o graczy z najbardziej minusowym impactem na grę - może to kwestia kłopotów ze zdrowiem, a może po prostu powrót do bycia Mozgovem-pośmiewiskiem - po jednym, udanym sezonie 2014-15. W końcu nawet Jerome James miał kiedyś udany rok :smile:

 

 

co by nie było - ten ruch nie przybliża was specjalnie do walki o playoffs, nie daje wam weterena, od którego młodzi mogliby się uczyć ani młodego talentu, który gdzieś zabłądził i na dodatek nie jest to też ruch o niskim ryzyku z szansą na dużą wygraną (Hibbert). Wpakowaliście się w nie-wiadomo-co na cztery lata za całkiem spore pieniądze (12 mln w starym salary cap to kupa kasy) i podejrzewam, że za dwa lata jak będziecie polować latem na Paula George'a - to taki 14 mpg Mozgov wam się odbije czkawką.

 

 

co lepiej? kupić podrobiony zegarek z cienkiej blachy, który spóźnia się trzy minuty co godzinę, żeby tylko mieć co włożyć na łapę czy wypasionego sikora na skórzanej bransolece za trzy średnie krajowe? Mozgov czy Biyombo?

 

naprawdę, już wolałbym dopłacić te 5-8 milionów i mieć coś, z czym nie wstyd wyjść do ludzi albo zachować te 15 baniek na inną okazję.

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.....Al 30/3 . Kupchak to jest idiota niesamowity, od kilku lat ośmiesza się na rynku i nie bardzo wiem co jeszcze robi w LAL.

 

 

Panowie draft w przyszłym roku ma być mocny ? Powoli trzeba robić przymiarki...

Edytowane przez Laker25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.....Al 30/3 . Kupchak to jest idiota niesamowity, od kilku lat ośmiesza się na rynku i nie bardzo wiem co jeszcze robi w LAL.

 

 

Panowie draft w przyszłym roku ma być mocny ? Powoli trzeba robić przymiarki...

 

Idiotą to jest ten, który wyciąga wniosek, że skoro ktoś gdzieś tam podpisał za ileś kontrakt, to oznacza, że za identyczne czy nawet większe pieniądze chciał grać w Lakers. Że też rok temu ten debil Mitch nie podpisał Davida Westa za półtorej bańki, które dali mu Spurs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie realia, zeby skusic Mozgova do gry w podupadlym gigancie. na plus pogoda, na minus na pewno podatki. Lakers chyba jeszcze nie w tym sezonie beda all in ? dobra gra dla Cavs 14/15, na smiechowym kontrakcie, zasluzyl sobie na sowite wakacje w LA. zdrowia.

 

facet mial kontuzje nogi a jego rece przeszly jakas niesamowita negatywna metamorfoze (#stonehands). jak zblizy sie do poziomu z chociaz RS 14/15 to bedzie solidny w D. pol dystans tez mial przed kontuzja sympatyczny. ale gdzie sie podzial Timo 15/16 - nie znaju (nie kupujcie mu drugiego ruskiego na lawke moze?).

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym czytał kopie sprzed roku :)

No tak, tylko że tym razem nie dość, że powinniśmy zrobić lekki progres (rozwój młodych, Ingram, brak parodysty na ławce) to po raz kolejny będzie trzeba liczyć na szczęście.

 

Ja już teraz nie nastawiałem się na pick, tak samo zrobię w przyszłym roku żeby się nie zawieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah niedawno był najlepszym centrem ligi. Mozgov niedawno poszedł za dwa niskie picki i nie mieścił się w rotacji przegrywając z TT, który ma taki sam kotrankt, Love - porównywalny, Frye - dwa razy mniejszy i RJ - z minimum. Do tego Mozgov ma 30 lat.

Do tego Noah jest starszy nie o 2 lata, a o niecałe półtorej, rocznikowo o 1.

 

Noah mial jeden dobry sezon, gdzie wszyscy w Bulls byli kontuzjoowani. Dla mnie on i Varejao to dwa oszolomy grajacy na tym samym poziomie, Varejao przed kontuzja krecil rownie dobre statystyki i powiem, wiecej wole Varejao. Nie rozumiem, jak ktos normalny moze zachwycac sie Noah, nie mowiac juz o pisaniu najlepszy center ligi.

 

Mozgov powinien prezentowac podobny poziom do tego z przed roku, Mozgov nie byl czlowiekiem LeBrona i Lue i nie miescil sie w ich wizji, zakladam ze ma jeszcze rezerwy, no i jest w bardzo dobrym wieku, gdzie osiaga sie optimumswoich sprawnosci. Noah to juz idzie w strone emerytury, tymbardziej,ze kontuzje beda dawac coraz bardziej znac o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko jedno wtrącił wspierając Jendrasa czy nie jest możliwe że Walton chciał Mozgova ? Jako alternatywa Boguta, w systemie ala Warriors?

 

Jak na centra jest mobilny to co pisał Jendrasa dobrze roluje tylko pytanie jaki z niego passer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah mial jeden dobry sezon, gdzie wszyscy w Bulls byli kontuzjoowani. Dla mnie on i Varejao to dwa oszolomy grajacy na tym samym poziomie, Varejao przed kontuzja krecil rownie dobre statystyki i powiem, wiecej wole Varejao. Nie rozumiem, jak ktos normalny moze zachwycac sie Noah, nie mowiac juz o pisaniu najlepszy center ligi.

To musiała wtedy jakaś zaraza nastąpić, bo nie tylko był w all-nba 1st jako center, to i na forum wszyscy go tak typowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah mial jeden dobry sezon, gdzie wszyscy w Bulls byli kontuzjoowani. Dla mnie on i Varejao to dwa oszolomy grajacy na tym samym poziomie, Varejao przed kontuzja krecil rownie dobre statystyki i powiem, wiecej wole Varejao. Nie rozumiem, jak ktos normalny moze zachwycac sie Noah, nie mowiac juz o pisaniu najlepszy center ligi.

 

Noah, to Noah. Jak tylko ma zdrowie, to jest mega dodatnim graczem. Sama defensywa z nim staje się 2x lepsza, bo to nie chodzi o to, że on sam jest w tym dobry, ale dzięki jego obecności inni lepiej bronią. Varejao nie miał i nigdy nie będzie miał takiego wpływu na innych. Podobni gracze, a jednak spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam jak bedzie tragiczny to pójdzie amnestia po sezonie i nara

no ale to kase i tak trzeba bedzie wyplacic co do centra, tylko nei bedzie liczona jak lux-tax (w sumie wazniejsze niz te monopoly money na dzisiaj).

Noah, to Noah. Jak tylko ma zdrowie, to jest mega dodatnim graczem. Sama defensywa z nim staje się 2x lepsza, bo to nie chodzi o to, że on sam jest w tym dobry, ale dzięki jego obecności inni lepiej bronią. Varejao nie miał i nigdy nie będzie miał takiego wpływu na innych. Podobni gracze, a jednak spora różnica.

w sumie podobni, bo ani tu, ani tu, zdrowie >30lat nie dopisze. na samych groznych minach i szarpaniu sie ciezko robic dobre D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.