Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

To był mój najgorszy sezon w historii. Po kontuzjach Khrisa i Reggiego wiedziałem, że muszę tankować. Mogłem też sprzedać Bledsoe, bo koleś znów się połamał, nie była to jakaś szczególnie niemiła informacja, ale widać, że tak jest jednak co roku. Sprzedaż Marvina zbyt pochopna, ten Siakam jest jednak tragiczny i nic z niego nie będzie. Z lepszych - pozytywna sprzedaż Hooda, cieszę się, że się go już pozbyłem, pozyskanie z FA Brogdona, czuję, że ten koleś może być jedną z jaśniejszych postaci tego ciemnego jak szwajcarski tunel draftu. 

 

Gratulacje dla PeeWee. Był faworytem i podołał zadaniu.

 

P.S. Proces robienia salary żmudny, ale w trakcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla PeWee!

 

Ja skończyłem ostatecznie sezon na 4 miejscu. W sumie jestem zadowolony pomimo tego, że długą część sezonu byłem nawet na 1 miejscu w totalu. Jednak było to spowodowane rozegraną większą ilością spotkań i z czasem wiedziałem, że będę musiał trochę spaść niżej. Nie było sensu robić chorych wymiany i wyprzedawać wszystko jak leci, bo był jeden faworyt do wygrania i wiadomym było, że ciężko będzie go pokonać. Szczególnie po tym, jak jego zawodnicy włączyli wyższy bieg. Może gdyby CP3 i Bradley się nie rozwalili, to bym coś zaryzykował. A tak to nie było sensu poświęcać składu aby wskoczyć na pudło (w sumie to do trzeciego miejsca niewiele mi brakowało). Niewątpliwy plus jest taki, że nie zrobiłem kilku wymian które w persepktywie czasu by mnie tylko osłabiły (dzięki wielkie Panowie, bo to Wasza zasługa gdy po jednym lepiej rozegranym meczu waszego zawodnika albo gdy był jeszcze zdrowy, zdecydowaliście się zostać przy tym co macie). Plusem jest też fakt, że skończyłem na 4 miejscu w tabeli i nie mam problemu z salary po tym jak pod koniec sezonu wyjebałem ze składu Dirka. Na plus uważam też sprzedaż CP3, gdzie pozyskałem nieco młodszego Curryego. Jeśli zdrowie dopisze to w przyszłym sezonie znów powinienem być wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wazniejszych tematow, co sie dalej dzieje odnosnie ik#1? Koniec tematu?

Bo ciezko mi rozsylac informacje gdy oficjalnie nie ma zadnych wolnych miejsc.

Skoro Findek zrezygnowal i lista zapisow jest pusta to dalem znac Gerardowi zeby wysmiac argument jak to brakuje potencjalnych zastepcow. Ma doswiadczenie w tym formacie ze sznurowki, kilku innych GMow gralo z nim w roznych ligach [bulek w FBXie!] i jak on zaliczy podobny sezon aktywnosci jak ik#1 to popelnie rytualne sepuku [w tej lidze, a nie w realu!].

Przyjmuje, ze jedyna akceptowalna wymowka bedzie dlugie porwanie dla okupu ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? Regis to idealny kandydat.

To moze wyjdzie nam na dobre, ze przejal druzyne Findka.

 

Ja pisze o tej ik#1 w wariancie, ze sie nie pojawi na forum lub sam zrezygnuje lub go wywalimy za brak aktywnosci.

Chce przynajmniej wyeliminowac argument, ze brakuje dobrych kandydatow na zastepstwo bo to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie musisz dogryzać Findkowi skoro odszedł. No ok, jeśli ręczysz za chłopa a innych chętnych nie ma, to dla mnie spoko. Ustalmy jakiś deadline na odzew od ik#1.

 

kto podnosił argument o braku dobrego zastępstwa?

 

ps. przy ew. dwóch nowych GMach nie powinno być redraftu?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie musisz dogryzać Findkowi skoro odszedł.

Do tego byl najlepszy ;-)

A powazniej, to nie bylo dogryzanie bo nie znam Regisa [poza tym, ze gra w drzewku Roto].

 

Ustalmy jakiś deadline na odzew od ik#1.

+1 bo tak sie temat sam moze rozwiazac.

 

kto podnosił argument o braku dobrego zastępstwa?

Zeby daleko nie szukac...

 

a po drugie - to nie to samo forum co kiedys , przynajmniej dla mnie, to nie jest tak ze lifer za liferem sie ustawia w kolejce do FBX

 

kogo wy macie w kolejce (poza tym pedalem z Warszawy, hehe ) ?

LewebiodroSmoka byl dla mnie calkowitym no namem jak przyszedl, Wilq podobnie

moze trafimy moze nie trafimy

Przy czekaniu az ktos sie pojawi w odpowiednim momencie to moze rzeczywiscie prawda.

Ale przy stosowaniu rekomendacji/zaproszen to ani nie jest loteria ani dobry powod by trzymac nieaktywnych.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blagam tylko nie redraft 

durniejszej rzeczy nie ma i i nie bylo w 'gotowej' lidze 

 

kazda druzyna jest juz jakims produktem i czescia calosci ligi - gorsza lub lepsza wizja 

co do nowych ludzi to jak co roku od 1990 roku proponuje bysmy brali ludzi ktorzy nie beda grac w FBX2 i FBX3 - nie widze opcji by sie w pelni skupic a suboptymalny ludek ktory gra na polgwizdka to to samo co zastepowanie tych w/w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będą trzy, bo się waham.

A to niespodzianka, dlaczego sie wahasz? To nie byl az taki zly sezon...  

 

blagam tylko nie redraft 

durniejszej rzeczy nie ma i i nie bylo w 'gotowej' lidze

Przestaje byc gotowa przy ewentualnej zmianie wielu GMow jednoczesnie.

 

kazda druzyna jest juz jakims produktem i czescia calosci ligi - gorsza lub lepsza wizja

A dlaczego nas interesuje wizja osob, ktore juz nie graja?

 

co do nowych ludzi to jak co roku od 1990 roku proponuje bysmy brali ludzi ktorzy nie beda grac w FBX2 i FBX3 - nie widze opcji by sie w pelni skupic a suboptymalny ludek ktory gra na polgwizdka to to samo co zastepowanie tych w/w

Huh? Wolalbys brac kogos z ulicy niz z doswiadczeniem w tym formacie?

Tzn rozumiem, ze lubisz golic nowych, ale tak to przynajmniej maja jakies szanse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.