Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

BTW, probowalem przesledzic przebudowe ai3 i czy trafne bedzie stwierdzenie, ze caly sukces sprowadza sie do jednej wymiany? Bo zamienic Russa z D'Angelo, Steina i paru prospektow to bylby dalej w srodku tabeli.

 

 

Tym bardziej propsy dla PeWeego, który jako jeden z nielicznych wyłamał się z modelu "byłbym szóśty, ale ojebałem jelenia z dorobku życia, więc jestem pierwszy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej propsy dla PeWeego, który jako jeden z nielicznych wyłamał się z modelu "byłbym szóśty, ale ojebałem jelenia z dorobku życia, więc jestem pierwszy".

Wstrzymaj sie z tymi propsami bo chyba zapomniales o wymianach na linii PeWee-Krzemo [zwlaszcza Gordon za Millsapa]...

Ja bym pochwalil PeWee za swietne pobrania przed startem sezonow - Jokic, Schroder, Mirotic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie to wymagało wielkiego absurdu ale jezeli Rubio Millsap Irving Gallinari przesiedza conajmniej 4 ostatnie mecze to mam szanse to wygrac - feel that homies  

 

daje sobie wieksze szanse niz jak gonilem Lu w 54' i przegralem o 125pkt 

 

moze jakis trejdzik ? dam sobie szanse na jeszcze jednego cumshota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos  chce pozyskac Lou Williamsa (i Noah) za pick to zapraszam,

... i dwa pozniej Noah wyladowal na waiverze. Chyba, ze z tego picku wyciagnales Doriana ;-) 

 

bedzie to wymagało wielkiego absurdu ale jezeli Rubio Millsap Irving Gallinari przesiedza conajmniej 4 ostatnie mecze to mam szanse to wygrac - feel that homies

Ja sie zastanawiam co robi Denver z rozegranymi meczami, ze nie musisz walczyc o drugie miejsce.

Jak nie teraz to kiedy lk#1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia symulacja draftowa w tym sezonie... tym razem dodalem wszystkim 6 gier poza graczom z out-for-season.
Z gwiazdka gdzie mi wychodzi blisko, wiec moze sie toczyc walka nawet bez trejdow...

jakby co chetnie cos klepne w obie strony ;-)
 

nr	Druzyna
1	Orlando Magic
2	Miami Heat
3	Memphis Grizzlies
4*	Philadelphia 76ers
5*	Phoenix Suns
6	Houston Rockets
7	Indiana Pacers
8*	Detroit Pistons
9*	Chicago Bulls
10*	Sacramento Kings
11*	Cleveland Cavaliers
12	new york knicks
13*	Dallas Mavericks
14*	Los Angeles Lakers
15*	Boston Celtics
16*	Seattle SuperSonics
17	Milwaukee Bucks
18	Los Angeles Clippers
19	Denver Nuggets
20	San Antonio Spurs
Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricky Rubio dolacza do grona FBX MVP w tym roku co-MVP z Jokicem - sa w nim Josh Smith Al Horford Kendall Marshall - czyli kolesie ktorzy znacznie przekroczyli swoje fppg w mistrzowskim teamie

 

dałbys rade z jednym MVP ale z 2 to jak widac nawet 20 slotow nie pomoze  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricky Rubio dolacza do grona FBX MVP w tym roku co-MVP z Jokicem - sa w nim Josh Smith Al Horford Kendall Marshall - czyli kolesie ktorzy znacznie przekroczyli swoje fppg w mistrzowskim teamie

 

dałbys rade z jednym MVP ale z 2 to jak widac nawet 20 slotow nie pomoze  

 

w żadnej konfiguracji nie dałbyś rady, najebałeś slotów i myślisz, że ktoś się na tą niby małą różnicę nabierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy? kogo mam nabierac i na co?

 

Rubio robi 61 a Jokic 66 post ASG i tylko o to mi chodzi - 20 slotow ktorych Pewee nie zrobi to jest 800 fp

 

zakladajac ze nie sa tacy kosmiczni postASG czyli powiedzmy robia 51 i 55 w last30g to jest to lacznie 1000-1200 pkt zostawionych na stole

 

ze srednia o 3 fp gorsza to w perspektywie 800 meczy to malo kto ma szanse ale tylko hipotezuje/marze - ale ktos kto mialby srednia gorsza o 1 bylby w stanie namieszac ze wzgledu na same niewyrobione sloty 

niestety nie wszyscy graja w Suns  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.