Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmmmmmmm, w ten sposob kolejnosc sie chyba nie zgadza. Przeciez taka opinie ktos moze miec zanim zacznie grac w FB, a wiec zanim zaliczy pierwsza porazke czyli to nie moze byc mechanizm obronny na slaby wynik.

tylko że jeśli ktoś ma takie podejście w FB, to najpewniej również w normalnym życiu, więc tutaj jest to tylko kolejny przejaw tego.

 

co do uproszczenia, to jak najbardziej zgoda, ale to też ma związek z tym myśleniem dychotomicznym, bo łatwiej świat postrzegać w takich czarno-białych kategoriach niż w wielu wymiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie z tym że liczy się tylko 1 miejsce ...

 

Oczywiste jest że najlepiej zająć 1 miejsce, to jest cel wszystkich w tej lidze -w krótszym lub dalszym planie,

ale jak w jakimś momencie sezonu nie masz już szans na mistrza to zawsze lepiej zająć 2 czy 3 miejsce niż 4 czy 5. Jak nie masz swojego picka to czemu sobie nie pograć o jak najwyższe miejsce?

Ja tam żałowałem że nie udało mi się o włos zająć 3 miejsca w ostatnich dwóch sezonach, ale mam nadzieję że przez to że też cisnąłem to Lorak czy Piotrek bardziej je docenili.

 

Kto tam pamięta kto kiedyś wygrał a kto przegrał?

To wszystko zależy jakie były okoliczności wygranej: jak był sezon bez historii to tylko zwycięzca, a jak walka szła o każdy fp to prawie wszyscy ( nie liczę ai3 bo on widzę że pamięta tylko swoje wygrane w 1945 roku i potem wg niego już nie było godnego mistrza ;) )

Potwierdza się stara prawda każdej rywalizacji: zwycięstwo jest tym większe im trudniejsze warunki podyktował przegrany.

 

Ale każdy ma prawo iść swoją drogą i nie musi oddać np. Cousinsa czy Jokica za jakiegoś burka co zrobił 50fp w dwóch meczach.

Ale też rozumiem ten trash talk i podbijanie bębenka do trejdów - to też element strategii tych co już o nic nie walczą ;) 

Dzięki temu przynajmniej jest wesoło i można się ubawić co rano.

 

No i Roger - nie zawsze (to należy rozumieć że prawie nigdy) trafia się toudi-deal że oddając nerkę dostajesz w zamian też nerkę ale również wątrobę, trzustkę i w kolejnym roku masz siły dalej grać o mistrza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie wiem co robisz, toz wlasnie sie zastanawiam gdzie w tym jest efekt konsekwencji niewygrania.

Jakie sa dla Ciebie?

 

2. Nie ma czegos takiego jak obiektywnie najlepszy telefon skoro kryteria sa czesciowo subiektywne, a tu jest idealnie mierzalny koncowy wynik.

 

3. Tylko pociagnalem watek w logicznym kierunku. Ty jak rozumiem masz w malym palcu informacje kto wygral w kazdym sezonie?

 

Przeciez to zdanie nijak nie wymusza trejdu dzisiaj czy jutro.

Obaj moga czekac tak dlugo az bedzie jasne iz bez zmian nie wygraja.

1. Żadne ? 2 minutowe rozczarowanie i zapomnienie o FBX do końca sierpnia ?

 

2. Jeżeli kupujesz telefon, to możesz kupić obiektywnie najlepszy telefon, tzn. wyznaczasz sobie konkretne kryteria w danym budżecie i starasz się kupić telefon który najlepiej te kryteria spełnia - a to sie da obiektywnie zmierzyć, np. szybkość i trwałość podzespołów, jakość dźwięku, obrazu, etc.

 

3. Nie ale kilkanaście stron tematu temu wymieniałem z głowy zwycięzców od czasu gdy gram w lidze i zapomniałem jedynie o Chytrym, czego niezmiernie, po dziś dzień, żałuję. To pewnie dlatego, że jest z Krakowa i jest nieważny. Nie żeby to cokolwiek zmieniało w moim postrzeganiu tych osób ale faktem jest, że drugich i trzecich miejsc nie pamiętam i nikt nie pamięta, powiem więcej, nikogo poza Tobą zapewne to zupełnie nie interesuje.

 

4. Im szybciej zdobędę więcej ppg na mecz, tym większa szansa, że wygrają.

 

@Piłi

 

Skoro wygrana jest celem, to lepiej wygrać raz niż mieć szansę wygrać przez 5 lat i nie wygrać ani razu.

Od jakiegoś już czasu nie mam za wiele wolnego i czasami mogę przeoczyć pewne wątki, które przewijały się przez forum. Tak samo jak kilka zawodników na których miałem ochotę na FA, jednak się trochę spóźniłem. Niemniej, jeśli moja wypowiedź Ciebie uraziła, to najmocniej przepraszam. Nie miałem takich intencji.

Ziomku, nie zrozumiałeś mnie. Napisałem jedynie, że Twoja opinia jest w tym temacie spóźniona, a nie niesłuszna czy obraźliwa.

 

Jak gram w fantasy ekstrakalase to za wygraną mam od kumpli krate browaru. I to ma wartość
Krata browara , ja pi****le jakbym z nastolatkami gral...

Moze jeszcze Zywca albo Tyskiego - niepasteryzowane ?

I nie ma tu niepijących poza mną ?

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Żadne ? 2 minutowe rozczarowanie i zapomnienie o FBX do końca sierpnia ?

Dlaczego dzis nie masz tego 2 minutowego rozczarowania skoro w tym sezonie nie wygrasz, a to Twoj jedyny cel tej gry?

 

2. Jeżeli kupujesz telefon, to możesz kupić obiektywnie najlepszy telefon, tzn. wyznaczasz sobie konkretne kryteria w danym budżecie i starasz się kupić telefon który najlepiej te kryteria spełnia - a to sie da obiektywnie zmierzyć, np. szybkość i trwałość podzespołów, jakość dźwięku, obrazu, etc.

Przy telefonie to co najlepsze dla Ciebie pewnie nie bedzie najlepsze dla mnie, wiec nie moze byc mowy o takiej obiektywnosci jaka jest w jasnym podziale miejsc w FBXie.

Ba! Tak samo jak mozemy sie roznic w preferencjach odnosnie telefonu to dlaczego nie wobec istotnosci np 2 miejsca?

 

Nie żeby to cokolwiek zmieniało w moim postrzeganiu tych osób ale faktem jest, że drugich i trzecich miejsc nie pamiętam i nikt nie pamięta, powiem więcej, nikogo poza Tobą zapewne to zupełnie nie interesuje.

Huh? Wtedy nikt poza czolowka by nie wystawial skladu!

 

4. Im szybciej zdobędę więcej ppg na mecz, tym większa szansa, że wygrają.

Ale tym wieksza szansa, ze ruch byl zbedny lub zbyt szkodliwy.

 

Noah szybko za cos , szybciutko bo trejdzik leci

Do waiverow? ;-)

 

Harden jedną nogą jest już w samolocie, [...]

Samolot odlatuje najpóźniej jutro o 21.

Hmmmm, te dwie wypowiedzi sa powiazane???? Nie mowcie, ze chodzi o wymiane wokol Noah-Harden ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być niepełnosprawnym umysłowo, żeby wciąć Noah w marcu 2017.

Jeżeli chodzi o Gortata i Zacha to wystarczy zwykła ułomność.

 

Co do ogłoszeń.

Do oddania Dedmon i Felicio. Opróżniłem skrzynkę.

Będę odpisywał chronologicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RANK	G	FPG	1w+/-	1m+/-	TEAM
1 627 42,47 0,51 0,86 San Antonio Spurs
2 613 42,22 0,04 0,39 Denver Nuggets
3 620 40,96 -0,43 0,00 Los Angeles Lakers
4 632 40,36 -0,07 0,81 Los Angeles Clippers
5 612 40,20 0,19 0,40 Boston Celtics
6 622 39,94 0,38 0,41 Milwaukee Bucks
7 647 39,67 -0,10 -0,06 Seattle SuperSonics
8 613 39,15 -0,03 0,64 new york knicks
9 623 38,81 -0,37 -0,83 Dallas Mavericks
10 632 38,57 0,13 -0,01 Sacramento Kings
11 619 38,32 -0,13 -0,10 Cleveland Cavaliers
12 630 36,93 -0,26 0,10 Chicago Bulls
13 625 35,50 -0,33 -0,45 Philadelphia 76ers
14 604 34,11 -0,01 0,38 Indiana Pacers
15 528 33,27 0,21 0,86 Phoenix Suns
16 588 32,95 0,04 0,04 Houston Rockets
17 569 32,57 0,12 -1,17 Detroit Pistons
18 615 30,90 -0,13 -1,21 Memphis Grizzlies
19 587 23,65 0,00 1,14 Miami Heat
20 544 23,18 -0,09 0,21 Orlando Magic
Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ogłoszeń.

Do oddania Dedmon i Felicio. Opróżniłem skrzynkę.

Będę odpisywał chronologicznie.

Wyszlo, ze najlepsza zlozyly FAsy ;-) Plus dla chetnych drugie podejscie po Payne'a...

 

Mozna powoli szykowac sie do nastepnego sezonu

Czyli kolejna zapowiedz wymiany na wyrost... ;-/

 

Ik ma realne szanse na wygraną tylko problem jest taki że mu chyba nie zależy.

Co brzmi jak problem, nie?

Olewanie w czolowce jest chyba nawet gorsze niz olewanie na dnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.