Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Drazniace sa te korekty statsow Yahoo... w tym tygodniu mi zabrali 20 fp! Zlodzieje! A propos...

 

Zapraszam do mojej wioski, ai3 się już powoli rozgląda po chatach i stodołach, nie dajcie mu zgwałcić najlepszego bydła.

 

Payton Lopez Harris Speights Deron Lawson

Przeciez tez mozesz wysylac oferty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę też robić JEDNO I DRUGIE.

Mozesz, ale tego drugiego nie widac z zewnatrz... zwlaszcza jak nie dostalem od Ciebie zadnej oferty ;-(

 

Oj jak ja czekałem na ten dzień. Zapraszam po Powella, bez de Rodzyna przez 2 tygodnie jebał jak szalony.

... ale ze zdrowym Derozanem bedzie zwyklym rezerwowym, wiec meh.

Wiekszym stealem zapowiada sie byc Frye... fatalny timing z jego wywaleniem, damn.

 

ale w razie co przy dobrej ofercie mogą opchnąć Gortata, Zacha, Frye, Barnesa, Leuera.

Przy dobrej ofercie to chyba kazdy kazdego moze sprzedac? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, Monta w ostatnich 5 meczach 35 fppg... tak tylko wspominam ;-)

 

Gruby sztos.

 

Czekaj, czekaj, co by powiedział wilq.... juz wiem:

 

"Próbka 5 meczów to trochę mało na realistyczną ocenę ..."

 

albo:

 

"Gdyby 35 FP to był jego long-term potencjał, w ogóle nie byłby dostępny na FA..."

 

albo:

 

"Na pewno miał już wcześniej 5-meczowe okresy ze średnią 35 lub więcej, a przecież jego średnia za cały sezon to tylko 25,6..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson w ostatnim tygodniu 59 ;] a Mudiay ponoć na wylocie, to tak jakby ktoś chiał się wzmocnić elitarnym weteranem

Gruby sztos. Czekaj, czekaj, co by powiedział wilq.... juz wiem:[...]

Ironiczne jak czesto robisz to co rzekomo Cie drazni u mnie... ale hej, jeden zbiera rybki, a drugi hoduje znaczki.

 

Tak dla jasnosci to nie byla zadna reklama ani nawet rozstrzygniecie czegokolwiek, ot luzne nawiazanie do dyskusji z Rogerem odnosnie wywalenia/pobrania Monty i czy juz sie skonczyla jego przydatnosc w tej lidze. Wciaz uwazam, ze nie bo wydaje mi sie, ze cos takiego moze grywac do konca kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz związku przyczynowo skutkowego pomiędzy dobrą grą Monty, a nieobecnością Tadka?

Na pewno mu to pomaga dostac wiecej minut, ale przeciez graja na innej pozycji i istotne, ze inni nie przejeli tej paleczki [np Miles, Robinson i Stuckey] bo taki awans w kolejce dziobania ma pozytywne znaczenie dla Monty na przyszlosc... zwlaszcza, ze zwyczajnie zaczal lepiej grac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.