Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Roger, niech on robi nawet i -3 fpg, ja go nie po to bralem. Wzialem go po to by napisac do takich looserow jak Ty, z dolu tabeli, i zaproponowac go w zamian za naprawde cos dobrego, nie co roku jest draft 20 lecia i nie co roku mozna nabyc scout.com #1 prospect

Edytowane przez ai3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, niech on robi nawet i -3 fpg, ja go nie po to bralem. Wzialem go po to by napisac do takich looserow jak Ty, z dolu tabeli, i zaproponowac go w zamian za naprawde cos dobrego, nie co roku jest draft 20 lecia i nie co roku mozna nabyc scout.com #1 prospect

 

Źą nie oddam Ci za niego nawet Solomona Hilla z prostego powodu.

 

Pod koszem Sacto jest 4 ludków do grania - biały sprawdzony klocek, 6 pick, 13 pick i 28 pick z draftu. Zdaje się, że 28 pick będzie miał najbardziej pod górkę jeżeli chodzi o minuty.

 

W ogóle zdziwiło mnie że wziąłeś Labissiere przed Papąnowagwinea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willie jest Centrem wiec nie pogra z Jozinem z Bazin ; Skal to PF wspolczesnej NBA - Channing Frye second comin,

Jozin z tego co czytalem jest najgorszy z trojki Zubac Zizic Jozin - nie moge miec wszystkiego; musze zatrudniac kobiety gejow i murzynow.

 

swoja droga szalone oferty za Demarcusa - a wy plakaliscie nad Westbrookiem - Divac pokazal wam blueprint - prosze sie do niego zastosowac przy mojej kolejnej ofercie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji trejdu Cousinsa przypomniał mi się zeszłoroczny trejd z jego udziałem tutaj i postanowiłem rzucić okiem jak wyszedłby w tym roku team toudiego, który ponoć nadawał się do przebudowy:

 

- Nie jestem w stanie/nie chce mi się ustalać jaki dokładnie był skład przed tym trejdem, ale wydaje mi się, że na pewno był tam Harden,Cousins, Batum, Dieng, Jrue, Waiters i Zach.

 

- ten 7-osobowy core produkuje średnio ok. 370 fp to date.

 

- zakładam, że do rotacji potrzeba jeszcze 3,5 slotu (0,5 na uzupełnienie kontuzji) i byliby to gracze robiący średnio 28 fp

 

- 370 + 98 z uzupełnień podzielone przez 10,5 = ~44,6

 

 

Także, o ile czegoś nie pojebałem, był to zespół na 1 miejsce lekkim c***em.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibaka, Fournier zamiast Dienga, Jrue - naprawde przejebany squad - tylko ze w danej chwili nie robil 40 i nie walczyl o top2 a Harden byl w Shaqtin czesciej niz Javale a Cuz byl zapuszczony i bez formy  

 

Thunder mieli Harden KD i Westbrooka ; Lakers mieli Nasha Pau Dwight i Kobe ; Roger mial Cousinsa i Hardena - bylo pare druzyn 

 

powiem tak - nie chce spoilerowac reigning champion Manifesto update - 80 to wciaz 80fp/mecz ale to troche tak jakby na ksiezycu bylo potezne złoże diamentow, złota i metali rzadkich.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec sezonu przed tą wymianą skład wyglądał tak:
Harden, Cousins, Batum, Holiday, Zach, Waiters, Robin Lopez, Scola, Larkin, Speights, Bayless, Tyler Zeller i Terry.
 
Policzyłem od zera ten skład i biorąc pod uwagę total, to w tym momencie 10tka graczy bez Larkina, Baylessa i Jeta zrobiłaby 21 168 fp. Średnio faktycznie wychodzi fajnie, bo 44 z groszami, czyli tyle ile napisałeś ale żeby podciągnąć się w totalu to toudi musiałby działać na fa. Z tego co pamiętam toudi raczej mistrzem fa nigdy nie był :]
 
Więc żeby toudi wyprzedził prowadzące w tym momencie Pe, potrzebowałby średnio robić ok. 29fp z utila/bencza. Ogarnięty na trejdach i fa GM robi tym teamem mistrza.

 

 

 

 


Thunder mieli Harden KD i Westbrooka ; Lakers mieli Nasha Pau Dwight i Kobe ; Roger mial Cousinsa i Hardena - bylo pare druzyn

 

No miałem i zrobiłem mistrza, w przeciwieństwie do ww. w prawdziwej NBA :]

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Harden byl w Shaqtin czesciej niz Javale a Cuz byl zapuszczony i bez formy 

 

Byli graczami numer 2 i 5 w średniej o ile dobrze pamiętam.

Średnio faktycznie wychodzi fajnie, bo 44 z groszami, czyli tyle ile napisałeś ale żeby podciągnąć się w totalu to toudi musiałby działać na fa. Z tego co pamiętam toudi raczej mistrzem fa nigdy nie był :]

 

Więc żeby toudi wyprzedził prowadzące w tym momencie Pe, potrzebowałby średnio robić ok. 29fp z utila/bencza.

 

Policzyłeś to z Zellerem i Scola? Bo oni zagrali po 35 meczów ze średnia 16, więc nie trzeba być żadnym mistrzem FA żeby wpaść na pomysł zamiany ich na byle kogo, kto ma dwie ręce i nogi i high 20s na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli graczami numer 2 i 5 w średniej o ile dobrze pamiętam.

A o obu mówiono, że mają slump (pewnie stąd decyzja o wymianie) i chwilę po wymianie obaj zaczęli robić znacząco lepsze wyniki.

 

Wyrozumiały Shavlick. Ojcostwo <3

 

Panowie, bo tam jakieś kontuzje się wydarzyły, wymiany itd. Jestem otwarty na propozycje, naprawdę przekonany, że wymiana ze mną może przechylić szalę zwycięstwa. Poza Kristapsem nie ma u mnie zawodników niewymienialnych, a po wylocie Jabariego Monroe zrobił w 3 meczach jakieś kosmiczne cyfry, Powell jest tani i będzie napierdalał, George po deadline zacznie grać bo A) wymienia go B ) (bardziej prawdopodobne) zda sobie sprawę, że nic swoim opierdalaniem się nie wywalczy i trzeba zacząć wjeżdżać pod dziurę.

 

Zapraszam

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec sezonu przed tą wymianą skład wyglądał tak:

Harden, Cousins, Batum, Holiday, Zach, Waiters, Robin Lopez, Scola, Larkin, Speights, Bayless, Tyler Zeller i Terry.

 

Dobra, przed wymianą na pewno miał Conleya i Fourniera zamiast Jrue i Lopeza/Dienga.

 

Czyli Harden, Cousins, Conley, Batum, Zach, Waiters, Fournier, Speights = 19891 FP w 397 meczach

 

Dwóch FA na sloty 9 i 10 = 2* 28 FP * 57 meczów = 3192 FP

 

FAs na uzupełnienie kontuzji z top 8 = 28 FP * 62 mecze = 1736 FP

 

Łącznie 24819 FP total, 933 FP przewagi nad drugim miejscem, średnia 43,46.

A o obu mówiono, że mają slump (pewnie stąd decyzja o wymianie) i chwilę po wymianie obaj zaczęli robić znacząco lepsze wyniki.

 

 

Nie przypominam sobie nic takiego, w 10 meczach przed wymianą Harden miał średnio 25-6-7, a Cousins 32-14 (nie chce mi się liczyć FP). A nawet jeśli mieliby slumpa, to slump moze być powodem, żeby sprzedać Korvera albo Lou Williamsa, a nie dwóch graczy ze średnią prawie 70.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz, sugerujesz, ze kontrowersyjne i bezsensowne bylo rozwalenie mlodego fundamentu contendera zeby tankowac?

Kto mogl sie tego spodziewac? Przeciez przy klepnieciu wymiany nikt o tym nie wspominal ;-)

 

nieźle tlumoki wymysliłyscie ! Koufos ? Tolliver ? #lickmyass

Prędzej Koufos zrobi 30 niż Labik****ktotojestssiere 15.

Wlasnie tez sie zdziwilem... ai3 byl pierwszy w kolejce do dziobania i wzial najgorszego goscia?

 

Roger, niech on robi nawet i -3 fpg, ja go nie po to bralem. Wzialem go po to by napisac do takich looserow jak Ty, z dolu tabeli, i zaproponowac go w zamian za naprawde cos dobrego, nie co roku jest draft 20 lecia i nie co roku mozna nabyc scout.com #1 prospect

Przynajmniej juz wiadomo dlaczego tak mocno przekombinowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry zakładasz najbardziej optymistyczny scenariusz z pobraniem dwóch fa robiących prawie 30 fp na komplecie rozegranych spotkań i fa z taką średnią na wypadek kontuzji.

 

Z drugiej strony gdyby ten skład miał ktoś kto działa na rynku fa, to jest to wariant realistyczny.

 

btw ja mimo wszystko pamiętam że oddałem w tej wymianie Westbrooka, plus pomogłem pozyskać a raczej odzyskać toudiemu pick. To nie było tak że za dwóch gości oddałem fryty. Dla mnie dużo gorsza była wymiana w której poszedł Westbrook za Russela i Steina, plus jakieś średnie picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry zakładasz najbardziej optymistyczny scenariusz z pobraniem dwóch fa robiących prawie 30 fp na komplecie rozegranych spotkań i fa z taką średnią na wypadek kontuzji.

 

Nie zakładam dwóch FA na komplecie spotkań, tylko ogólnie uzupełnienie tych dwóch slotów, możesz mieć 2x82, 2X70 + 24, whatever. Znaleźć 28 FP to żadna sztuka, jak lorak robił tą tabelkę w grudniu, to ligowa średnia z FA była 26, a jest przecież zaniżona przez ludzi z dołu tabeli, którzy biorą ludzi "na przyszłość", ale wystawiają ich na aktywnych slotach nie patrząc na FP (ja tak wystawiam np. Roziera, bo przecież nie będę go trzymał na benchu), wiec to nie jest żaden najbardziej optymistyczny scenariusz.

 

 

 

To nie było tak że za dwóch gości oddałem fryty

 

No może nie fryty - toudi dał ci 230zł, ty jemu 100. Dopiero potem on za te 100 kupił fryty i powiedział "reszty nie trzeba".

 

 

Dla mnie dużo gorsza była wymiana w której poszedł Westbrook za Russela i Steina, plus jakieś średnie picki.

 

Nie zaprzeczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak Toudi dal megafon na yahoo ze Westbrook jest na sprzedaz 

pamietam ze zglosilem to na forum 

pamietam potem wasz placz i zgrzytanie zebow 

bylem chyba jedyna osoba ktora cos zaoferowala za Westbrooka 

 

zycie nie jest niesprawiedliwe, tylko sie opierdalacie a potem placzecie 

 

a propo płaczków 

@biodrosmoka wrzucilem Ci mega prop - mozemy go zmodyfikowac do 1za1 - ruszmy z koksem w koncu, chcialbym zaczac sie przymierzac do tronu i futra w centki   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shavlik, ja wiem że pojęcie niektórych idei może być nieosiągalne dla pośledniejszych umysłów, więc nie będę sobie strzępił klawiatury na tłumaczenie ci dlaczego "nie było innych ofert" to nie jest dobry powód, żeby skorzystać z c***owej oferty i zamienić coś lepszego na coś gorszego. Nie rozumiem za to dlaczego ruchający zawsze czują palącą potrzebę tłumaczenia siebie i ruchanych z tego typu deali - dostałeś Westbrooka za ogórki, to się ciesz i good for you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.