Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

 

w najbardziej niebezpiecznej sytuacji znalazł się jadący za Cherelem Laurens De Plus, który przeleciał przez barierki oddzielające drogę od przepaści. Przy poszkodowanym koledze z drużyny zatrzymał się Dries Devenyns, który zmylił telewizyjnych komentatorów przekonanych, że jest to De Plus.

Ok, to już mam jasność, że to nie on chodził. Ale info o stanie De Plusa nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pytaniem nie było czy, tylko kiedy i na czym :) 

 

Liczę, że ani go nie zdyskwalifikują, ani nie odbiorą zwycięstwa we Vuelcie. 

 

Ale ja nie robię z tego zagadnienia. Niech rzuci kamieniem ten z czołówki wielkich tourów, który nie ma czegoś za uszami. Ciekawe też, jak ewentualna dyskwalifikacja wpłynęłaby na przygotowania Kwiatka do drugiej części sezonu (już po tej klasykowej, która jest priorytetem). Czy przy braku Froome'a też byłyby oczekiwania o bycie superpomocnikiem kogoś innego na TdF? Ciekawe. To Landa jeszcze może sobie pluć w brodę za jakiś czas :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaniem nie było czy, tylko kiedy i na czym :smile:

 

Liczę, że ani go nie zdyskwalifikują, ani nie odbiorą zwycięstwa we Vuelcie. 

 

Ale ja nie robię z tego zagadnienia. Niech rzuci kamieniem ten z czołówki wielkich tourów, który nie ma czegoś za uszami. Ciekawe też, jak ewentualna dyskwalifikacja wpłynęłaby na przygotowania Kwiatka do drugiej części sezonu (już po tej klasykowej, która jest priorytetem). Czy przy braku Froome'a też byłyby oczekiwania o bycie superpomocnikiem kogoś innego na TdF? Ciekawe. To Landa jeszcze może sobie pluć w brodę za jakiś czas :smile:

Gdzieś doczytałem, że Petacchi za identyczne przewinienie dostał 12 miesięcy dyskwalifikacji, więc tutaj raczej powinno być podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.