Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze widze ze marczynski jedzie dopiero 2 wielki tour a pierwszy to byl tegoroczne giro? masakra.

Źle widzisz w Vuelcie debiutował w 2012 i od razu skończył na 13 miejscu w generalce. Wtedy jeszcze i 15 w końcowej był Niemiec. Jaka to wtedy była niespodzianka i frajda, że dwóch Polaków aż tak wysoko walczy, a potem przyszedł Kwiatkowski z Majką i takie wyniki już kompletnie na nas żadnego wrażenia nie robią. Sam Marczyński niestety po tej udanej Vuelcie miał notoryczne problemy ze zdrowiem i nastepnę sezony już słabiutko, ale na szczęście się odbudował i znów pokazują moc z tamtej Vuelty albo nawet i większą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marczyński świetny dziś. Poljan mógł docisnąć jakiś sprint jeszcze z tej grupki :)

 

Nie zgodzę się, że to może być koniec popisów naszych kolarzy w tej Vuelcie. Liczę, że Majce jeszcze noga poda z raz i powalczy.

 

Froome dziś pechowo, ale na szczęście bez konsekwencji. Ta wywrotka po zmianie roweru chyba przez zimne koła, jakoś od początku wchodzenia w zakręt ratował się przed utratą równowagi. Później już leciał bez oporów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tak twierdził? :smile:

A sorry, szybko przeczytałem na telefonie. 

 

Taka kolejna myśl dotycząca drugiego roweru Froome'a, to może miał brudne opony jak jechał tyle czasu na dachu (a i nie wiadomo kiedy ostatnio były myte w rezerwowym rowerze), że być może były po prostu brudne. 

 

Ale to pikuś. Z innych spraw bardzo żałuję, że Baranowski nie miał okazji dziś komentować (i nie będzie do niedzieli...). Lubię go słuchać, jak któryś z naszych walczy o zwycięstwo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale to pikuś. Z innych spraw bardzo żałuję, że Baranowski nie miał okazji dziś komentować (i nie będzie do niedzieli...). Lubię go słuchać, jak któryś z naszych walczy o zwycięstwo :smile:

 

A to czemu go nie będzie? Nie ukrywam że mi się go świetnie słucha. Wczuwa się mocno jak nasi jadą ale w końcu były kolarz i czuje "baze".

 

Nie ukrywajmy 90% czasu wyścigu nie am emocji i trzeba o czymś mówić a Darek często coś wrzuci fajnego i się można pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tego Marszałka czy jak mu tam gościnnie wzięli na cztery dni. Straszne wydarzenie. Nie mogę słuchać typa. 

Marszałek to kopalnia wiedzy z historii kolarstwa, głos nawet ma, ale niestety czegoś mu brakuje. Jakiś naturalnych emocji, podkręcania tempa głosu. Ale wiedzę ma.

Jeżeli nawet ktoś zakładał, że Polak wygra dwa etapy to raczej wątpię, że ktoś obstawiał Marczyńskiego ;)

A do tego 2 drugie miejsca, trzecie, czwarte a to dopiero po 12tym etapie ;)

Oprócz generalki to chyba najlepszy GT w wykonaniu Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To góra dla Rafiego! Wygrana zrekompensuje mu nieudany (pechowy) sezon. Dziś widać było że jechał równym "treningowym" tempem a czołówka niewiele mogła zrobić. Noga rozgrzana i niech idzie jutro w trupa :)

No chyba że 100% sił nie odzyskał jeszcze, to lepiej odpuścić i pójść w Angrilu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakło tylko Baranowskiego :(

Brakło, i to w c***. Na szczęście we wtorek wraca. Darek mocno przeżywa, gdy nasi jadą w odjazdach z szansami na wygraną, daje energii. 

 

Chociaż emocje i tak były. Dojdą, czy nie dojdą? :) 

 

Podobało mi się, że w końcu Rafał nie oglądał się na innych. Poszedł sam, swoim tempem, ani razu nie widziałem, żeby obejrzał się w momencie odjazdu na dwóch pozostałych. Tak powinien jechać poprzednio, gdy walczył o etap.

 

Sam nie wiem, co myśleć o jutrzejszym etapie. Serce mówi, że Majka powinien pojechać w trupa przed dniem przerwy, ale rozum podpowiada, że nie pociągnie. No zobaczymy, etap jest ciężki. Teoretycznie mniej dziś z siebie wycisnął, niż ci szarpiący na ostatnim podjeździe, ale cholera wie. 

 

Gdyby jutro poszedł na ostro, to moim zdaniem jednoznacznie będzie wskazywać na walkę o koszulkę górala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.