Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiato jak i Majka mają startować kiedy będzie padać także raczej szans na zwycięstwo dzisiaj nie ma u Kwiatkowksiego.Prognozy mówią ,że ok 18 nie będzie już padać.Bodnar startuje 18:21 jednak w tym roku coś nie idą mu te czasówki.

W zakładach Kwiatkowski nie jest wysoko, kręci się w okolicach 6 miejsca. Na betfred lepsze przeliczniki od niego mają Martin, Van Emden, Kung, Roglić, Castroviejo i Kiriyenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładach Kwiatkowski nie jest wysoko, kręci się w okolicach 6 miejsca. Na betfred lepsze przeliczniki od niego mają Martin, Van Emden, Kung, Roglić, Castroviejo i Kiriyenka.

 

Do tego kursy na niego to np na bwinie 34.00.Tyle samo ma Porte i Froome,Bodnar 67.00.Patrzyłem na profil tej czasówki,Martin powinien to wygrać,praktycznie cały czas prosto.Oprócz Polakom kibicuje dzisiaj także Kungowi Van Emdenowi i Jashy Sutterlin z Movistaru,oby potwierdził swoją forme z mistrzostw krajowych w itt.49c601269fad96fc62754d0f489dd0b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój główny faworyt to Froome, ale po cichu trzymam kciuki za Porte'a. 

 

Majka? Top 5. 

 

Kwiato? Oby robił wiatr, jak na Douphine, i to mnie ucieszy - byle był widoczny :) główny pomagier Froome'a w moich oczach i mózg Sky na trasie. Na jakąś walkę na etapach bym się nie nastawiał. Grali na niego wiosną, teraz musi się rewanżować dobrą pracą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Froome już dowalił po pół minuty najgroźniejszym rywalom. W samym czubie czasówki czterech skajowców: Thomas, Kiriyenka, Froome i Kwiatkowski. Powodzenia w atakowaniu Froome'a w górach, jak Vasyl, Thomas i Kwiato będą nadawać tempo w peletonie, to będzie potwornie nudny wyścig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Froome już dowalił po pół minuty najgroźniejszym rywalom. W samym czubie czasówki czterech skajowców: Thomas, Kiriyenka, Froome i Kwiatkowski. Powodzenia w atakowaniu Froome'a w górach, jak Vasyl, Thomas i Kwiato będą nadawać tempo w peletonie, to będzie potwornie nudny wyścig.

Pozostaje liczyc na Contadora i Bardeta,oni maja jaja i nie boją się atakować 100km od mety.Tylko szkoda ,że obaj nie mają szans z pociągiem Sky.Pozostaje mieć nadzieje ,że Froome gdzieś głupio straci albo sie wyłoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra podejście.

Z punktu widzenia emocji kibicowskich to lepiej, żeby Froome dostał sraczki, jak Dumoluin na Giro, żeby coś się działo (nikomu niczego źle prywatnie nie życząc oczywiście). Po tym co pokazali Skajowcy w czasówce, to tu nie ma dyskusji, kto wygra, najmniejszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że cały etap na żywo to już dla niego za długo, mają się z nim łączyć, a on pierwszy raz od kilkudziesięciu lat spędzi lipiec w domu z żoną. W końcu ma już 73 lata i 6 godzin komentowania codziennie ( połączona z przeprowadzką na 3 tygodnie do Warszawy) to może być już dla niego za dużo.

Ciekawe ile w tym prawdy 20 lat oglądam kolarstwo w euro a pasją zrodziła się głównie dzięki temu najlepszemu na polskiej scenie duetowi komentatorskiemu. Absolutny top topów. Trochę chyba jednak ściema może coś ze zdrowiem gdyby mógł pewnie by się chociaz na 3-4 dni zjawil

aaaaa nikt nie ma szans z froomem, przewaga będzie pewnie podobna jak rok temu. Majka top 10 , chyba ze rzeczywiście będzie w mega formie i zrobi 5 ale imho za dużo jest chetnych. Lepiej się znowu skupić na grochach. Prawdziwy czarny koń to Chaves top 3 zrobi jak się dobrze pouklada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile w tym prawdy 20 lat oglądam kolarstwo w euro a pasją zrodziła się głównie dzięki temu najlepszemu na polskiej scenie duetowi komentatorskiemu. Absolutny top topów. Trochę chyba jednak ściema może coś ze zdrowiem gdyby mógł pewnie by się chociaz na 3-4 dni zjawil

aaaaa nikt nie ma szans z froomem, przewaga będzie pewnie podobna jak rok temu. Majka top 10 , chyba ze rzeczywiście będzie w mega formie i zrobi 5 ale imho za dużo jest chetnych. Lepiej się znowu skupić na grochach. Prawdziwy czarny koń to Chaves top 3 zrobi jak się dobrze pouklada.

łączyli się dzisiaj z Wyrzykowskim i podobno mają codziennie od 14 do 17 być na połączeniu telefonicznym z małymi przerwami, więc coś tam sobie na pewno pogadają.

 

Co do zawodników walczących o generalkę, to najprawdopodobniej będą to: Froome, Bardet, Quintana, Contado, Porte, Aru/Fulgsang, Chaves, Majka, Yates

 

Pinot zapowiedział, że walczy o górską, a nie o generalną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka mnie zaskoczył - bardzo ładnie pojechał, nie stracił praktycznie nic do faworytów (oprócz Frooma) a części nawet dołożył na czasówce.

Nie oglądałem na żywo, nie wiem jaką miał pogodę - coś tam mówili,że trochę mniej padało.

 

Jeśli chodzi o GC, to nie widzę jak Froome ma to przegrać, tym bardziej po dzisiejszym etapie.

Góry nie są takie duże w tym roku i w większości etapów będzie miał pomocników do lub prawie do końca, a na dodatek jak wysypał się Valverde, to Froome będzie chyba najlepiej zjeżdżającym z faworytów, co przy finiszu na zjazdach będzie miało znaczenie.

 

Więc moga spokojnie pojechać na remis a na kolejnej czasówce dołoży reszcie (może oprócz Porte) co najmniej 30 sek.

 

Jedyna szansa to jakiś słabszy dzień Frooma i koalicja reszty przeciw niemu.

W sumie Sky to takie GSW kolarstwa, jakby wybrać najmocniejszego lidera z jednej z ekip (powiedzmy Porte) i najlepszych pomocników z całej reszty, to i tak ciężko by było zebrać lepszy team niż Sky ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka mnie zaskoczył - bardzo ładnie pojechał, nie stracił praktycznie nic do faworytów (oprócz Frooma) a części nawet dołożył na czasówce.

Nie oglądałem na żywo, nie wiem jaką miał pogodę - coś tam mówili,że trochę mniej padało.

Tak, Majka miał szczęście do pogody. W czasie jego przejazdu mocno liczyłem, że u Kwiatka będzie już prawie sucho, a rozpadało się na dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłem się. Człowiek wraca z roweru, a tutaj żona takie info sprzedaje... liczę, że jeszcze się odwołają, chociaż nawet ta kara z minusowymi punktami była już dotkliwa i ciężko byłoby się po niej pozbierać w walce o zieloną koszulkę. 

 

Ale wyrzucenie z wyścigu?! Ja pierdolę. To nie było celowe zagranie ze strony Sagana... są plotki, że Cav złamał obojczyk, to też pewnie miało znaczenie, ale liczę, że BORA się odwoła od tej kary. 

 

Psują mi wyścig gnoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłem się. Człowiek wraca z roweru, a tutaj żona takie info sprzedaje... liczę, że jeszcze się odwołają, chociaż nawet ta kara z minusowymi punktami była już dotkliwa i ciężko byłoby się po niej pozbierać w walce o zieloną koszulkę.

 

Ale wyrzucenie z wyścigu?! Ja pierdolę. To nie było celowe zagranie ze strony Sagana... są plotki, że Cav złamał obojczyk, to też pewnie miało znaczenie, ale liczę, że BORA się odwoła od tej kary.

 

Psują mi wyścig gnoje.

Nie no, jak to out? To nie bylo ładne ze strony Sagana, ale tak czasem na sprintach bywa. To kurde nie jest balet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było celowe zagranie ze strony Sagana

 

wcale ;]

 

mogl se darowac ten lokiec serio, wygladalo to okropnie i wlasnie celowo, normalnie mu wyjebal lokcia jakby w barze siedzieli.

jezdzi cale zycie dobrze wie on jak i inni jak jest na takim finiszu i ze mozna kogos zabic takim ruchem, sie zwyczajnie nie robi takiego czegos i juz.

 

tez daleki jestem od tego zeby kogokolwiek wykluczali, szczegolnie kogos tak barwnego, no ale mowi sie trudno moze to za ostra kara, ale moze tak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to na powtórce i zanim Sagan wykonał ruch łokciem ( nie wiem w jakim celu, chciał się odepchnąć od Cavendisha żeby uratować sytuację/złapać równowagę?) Cavendish już nie miał miejsca między Saganem, a barierkę, a i tak by leżał. Niemniej decyzja gruba, Sagan to przecież mistrz świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagan pójdzie na ostrej bombie na MŚ coś czuję. Powody do wkurwienia są. Mistrz świata, król zieleni na TdF, no tak się nie robi... zabili sporo emocji, przynajmniej z mojego punktu widzenia. 

 

Cavendisha i tak nie lubię, doszedł kolejny powód.

 

https://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/j7gqb.mp4?token=1499188001-G3PrvMU06B7O1hcUrJD7f5DQueG7XneRpmZmrl1KBc0%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagan pójdzie na ostrej bombie na MŚ coś czuję. Powody do wkurwienia są. Mistrz świata, król zieleni na TdF, no tak się nie robi... zabili sporo emocji, przynajmniej z mojego punktu widzenia. 

 

Cavendisha i tak nie lubię, doszedł kolejny powód.

 

Mam wrażenie, że Sagan miał pecha, bo w momencie, w którym Cavendish w niego wjeżdża, to akurat drzewo zasłania widok. Jak się zatrzyma widok z przodu w momencie, w którym wyskakuje Demare, a za nim Sagan, to już widać, że Sagan jeszcze ruchu nie wykonuje, a Cavendish ma za mało miejsca i wykręca w kierunku Sagana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.