Skocz do zawartości

[East 1st Round] Toronto Raptors - Indiana Pacers


Bogut

  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z czym lubisz jeść placki ziemniaczane?

    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      5
    • Raptors w 6
      15
    • Raptors w 7
      7
    • Pacers w 7
      14
    • Pacers w 6
      14
    • Pacers w 5
      1
    • Pacers w 4
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle wiem. Ale ja pisałem o tym, żeby Bird z niego nie zrezygnował. Jasne, że Vogel może wybrać coś innego, jednak uważam, że ma w Indianie jeszcze sporo do zrobienia i jeśli ktoś go nie przepłaci za mocno, to nie będzie chciał odejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Bird podejmował się prowadzenia Indiany w 97', to mówił, że będzie trenował tylko trzy lata, bo po tym czasie zawodnicy przestają słuchać coacha. Może więc ze swoim podejściem uważa, że Pacers potrzebują zmiany. Kiedyś już puścił Carlisle'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Bird nie będzie na tyle głupi, żeby z niego zrezygnować. 

 

Ale, że tak zapytam - co takiego zrobił Vogel przez ostatnie dwa sezony żeby wierzyć w niego dalej i dawać mu kolejną szansę? O ile jeszcze w tamtym rs wynik można było uznać za dobry pomimo kontuzji, to już w tym 7 seed dupy nie urywa, tak samo jak postawa Pacers post ASG. Kombinowanie ze smallballem, potem rezygnacja z niego by na konieć znowu do niego wracać, na koniec przejebana seria z drużyną, której liderzy rzucali w granicach 35% 31%FG each. Straszne wahania formy Pacers pomiędzy pojedynczymi meczami, niezrozumiałe, często kretyńskie błędy w rotacji itd. Vogel nie miał prawa tego przegrać, nie z takimi Raptors a jednak nie potrafił udowodnić, że jest czołówką trenerio i ograł go k**** Casey.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że tak zapytam - co takiego zrobił Vogel przez ostatnie dwa sezony żeby wierzyć w niego dalej i dawać mu kolejną szansę? O ile jeszcze w tamtym rs wynik można było uznać za dobry pomimo kontuzji, to już w tym 7 seed dupy nie urywa, tak samo jak postawa Pacers post ASG. Kombinowanie ze smallballem, potem rezygnacja z niego by na konieć znowu do niego wracać, na koniec przejebana seria z drużyną, której liderzy rzucali w granicach 35% 31%FG each. Straszne wahania formy Pacers pomiędzy pojedynczymi meczami, niezrozumiałe, często kretyńskie błędy w rotacji itd. Vogel nie miał prawa tego przegrać, nie z takimi Raptors a jednak nie potrafił udowodnić, że jest czołówką trenerio i ograł go k**** Casey.

 

Która z ekip wyżej ma gorszy skład od Indiany ?? Boston jedynie ma porównywalny, to już nawet Charlotte mają szerszą ławkę. Vogel miał spoko 5-6 graczy do dyspozycji, bo salomony hille i jordany hille to sie do po nadają ale w summer league. 

Vogel musi zostać, nie widzę powodu dla którego miałby nie zostać. 2 lata temu mieli ECF w zeszlym roku mieli szpital a teraz mieli na ławce all d-league team i weszli do PO, a w tym roku trudniej było wejść do PO na wschodzie. Tak samo skończyłoby Portland gdyby się Clippersi nie połamali, zabrakłoby im zwyczajnej siły ognia w ostatnim meczu na wyjeździe..

Vogel robi mniej więcej tyle co może wydusić ze składu. Nie jest cudotwórcą ani jakimś zbawcą, nie ma chyba w sobie zadnego pierwiastka trenerskiego geniuszu, ale jest bardzo solidny i ma swoją wizję której się trzyma. Odkąd objął posadę 5 lat temu chyba zawsze jesteśmy top10 defensywą, jak nie top5, nie ważne czy hasają Hibbert z Westem czy Solomon Hill z Donaldem Sloanem na czele jak w zeszlym sezonie... Jest konsekwentny i rowny jak stół.. jeśli chodzi o wyniki. Za to trza go szanować i cenić. Żadnej wpadki nie zaliczył w PO, a 3 lata z rzedu na wschodzie odpadaliśmy z Miami i tylko z Miami odpadał jako trener do tej pory.

MYSLE Ze poki PG jest to bedzie i Vogel. Dobrze im sie razem wspolpracuje, lider jest przyzwyczajony do trenera i go lubi. PG nieraz mowil o Franku pozytywnie, zwlaszcza jak sie polamal mowil ze dal duzo wsparcia duchhowego przedewszystkim, ze to on w cudzyslowiu go 'postawil na nogi' psychicznie.

 

 

Indiana zagrała spoko serię, widać perspektywy fajne są z tym Turnerem i Georgem. Cieszy przede wszystkim to że mamy caly czas franchise playera. PG najlepszym graczem w tej serii wsrod obu druzyn zdecydowanie. Dwa mecze zdominowal w ofensywie zarówno jak i obronie. Oby Bird poszedł po rozum do głowy i zrezygnował w końcu z George'a Hilla, mam nadzieję że nie będzie czekał do końca kontraktu i postawi w przyszlym sezonie na kogos młodego. Spadające 8 baniek za sredniaka ktory moze byc 5-6 w rotacji - to zawsze fajnie schodzi!!

Kiedyś to miałem to w dupie, że jest nic nie warty w ataku. Tylko to bylo jak Hill zapieprzał w obronie i robił tam różnicę. Dziś w ataku jest mizerny jak kendrik perkins, a w obronie najwyżej przeciętny.

Ellisa chyba bedzie gorzej sie pozbyc, ja nie wiem po co bylo go kontraktowac.. 

 

Ogolnie mamy 10 baniek na wydanie jesli zrezygnujemy z Mahinmiego, jakby Hilla gdzies wypchnac albo Ellisa to moznaby uderzac po kogos konkretnego. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która z ekip wyżej ma gorszy skład od Indiany ?? Boston jedynie ma porównywalny, to już nawet Charlotte mają szerszą ławkę. Vogel miał spoko 5-6 graczy do dyspozycji, bo salomony hille i jordany hille to sie do po nadają ale w summer league. 

Vogel musi zostać, nie widzę powodu dla którego miałby nie zostać. 2 lata temu mieli ECF w zeszlym roku mieli szpital a teraz mieli na ławce all d-league team i weszli do PO, a w tym roku trudniej było wejść do PO na wschodzie. Tak samo skończyłoby Portland gdyby się Clippersi nie połamali, zabrakłoby im zwyczajnej siły ognia w ostatnim meczu na wyjeździe..

Vogel robi mniej więcej tyle co może wydusić ze składu. Nie jest cudotwórcą ani jakimś zbawcą, nie ma chyba w sobie zadnego pierwiastka trenerskiego geniuszu, ale jest bardzo solidny i ma swoją wizję której się trzyma. Odkąd objął posadę 5 lat temu chyba zawsze jesteśmy top10 defensywą, jak nie top5, nie ważne czy hasają Hibbert z Westem czy Solomon Hill z Donaldem Sloanem na czele jak w zeszlym sezonie... Jest konsekwentny i rowny jak stół.. jeśli chodzi o wyniki. Za to trza go szanować i cenić. Żadnej wpadki nie zaliczył w PO, a 3 lata z rzedu na wschodzie odpadaliśmy z Miami i tylko z Miami odpadał jako trener.

MYSLE Ze poki PG jest to bedzie i Vogel. Dobrze im sie razem wspolpracuje, lider jest przyzwyczajony do trenera i go lubi. PG nieraz mowil o Franku pozytywnie, zwlaszcza jak 

 

Indiana zagrała spoko serię, widać perspektywy fajne są z tym Turnerem i Georgem. Cieszy przede wszystkim to że mamy caly czas franchise playera. PG najlepszym graczem w tej serii wsrod obu druzyn zdecydowanie. Dwa mecze zdominowal w ofensywie zarówno jak i obronie. Oby Bird poszedł po rozum do głowy i zrezygnował w końcu z George'a Hilla, mam nadzieję że nie będzie czekał do końca kontraktu i postawi w przyszlym sezonie na kogos młodego. Spadające 8 baniek za sredniaka ktory moze byc 5-6 w rotacji - to zawsze fajnie schodzi!!

Kiedyś to miałem to w dupie, że jest nic nie warty w ataku. Tylko to bylo jak Hill zapieprzał w obronie i robił tam różnicę. Dziś w ataku jest mizerny jak kendrik perkins, a w obronie najwyżej przeciętny.

Ellisa chyba bedzie gorzej sie pozbyc, ja nie wiem po co bylo go kontraktowac.. 

 

Ogolnie mamy 10 baniek na wydanie jesli zrezygnujemy z Mahinmiego, jakby Hilla gdzies wypchnac albo Ellisa to moznaby uderzac po kogos konkretnego. 

 

Nie chcę mi się za bardzo rozwodzić, bo zaraz idę na grilla, ale jeśli uważasz, że Pacers zagrali dobrą serię to z całym szacunkiem chyba oglądaliśmy inne mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się za bardzo rozwodzić, bo zaraz idę na grilla, ale jeśli uważasz, że Pacers zagrali dobrą serię to z całym szacunkiem chyba oglądaliśmy inne mecze.

Postawili się na tyle ile mogli i tyle, nie uważam że to była dobra w ch.. seria, ale spoko z perspektywy przyszlosci. PG byl lepszy niz De Rozan i Lowry, a Myles pokazal potencjał. Wyrwali mecz na wyjezdzie, jeden tez przegrali u siebie. 4:3 to i tak powyżej oczekiwań, ale może w sumie to Toronto zagrało gorzej niż oczekiwania. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Bird podejmował się prowadzenia Indiany w 97', to mówił, że będzie trenował tylko trzy lata, bo po tym czasie zawodnicy przestają słuchać coacha. Może więc ze swoim podejściem uważa, że Pacers potrzebują zmiany. Kiedyś już puścił Carlisle'a.

Vogel ma łeb do defensywy, ale generalnie jako HC nie jest kimś nadzwyczajnym. Wydaje mi się, że nie do końca panuje nad zespołem, kompletny brak sukcesów w ofensywie i dziwne rotacje lineupami. Byłby świetnym asystentem w contenderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu z Paulem George'm, Georgem Hillem i dobry rookasem, a resztą z DLeague zrobił prawie 2 rundę, a ty piszesz, że byłby spoko asystentem.

To kto może trenować contenderów? Tylko Pop?

Nie przesadzajmy. Umówmy się że miał 7 graczy, którzy nadają sie do poważniejszej gry, a reszta to nie wiadomo co. Z tym że taki pakiet George Hill, Monta Ellis, Paul George, Ian Mahinmi, Myles Turner, CJ Miles, Lavoy Allen to pakiet zupełnie niepasujący do siebie, na obwodzie dwóch nierzucających z dystansu guardów w s5. To se ne da w tych czasach. O ile Hill pasuje do George'a bo nie chce piłki w rękach o tyle Ellis i PG to się gryzie. Obaj średnio efektywny jumpshot, obaj chcą dużo piłki. Mahinmi z kolei jest solidny w obronie i w ogóle, ale on w s5 z tym skillem w ataku to wyglada jakby wzieli mlodszego, gorszego brata Hibberta. Gość jest idealnym back-up C i tym powinien być w przyszłości, jak taki Valanciunas robi na nim 15-15 co noc a robilby 20-20 gdyby nie foul trouble, no to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał 7 graczy, a do PO potrzeba min. 8miu, ale teraz pytanie - iloma graczami w playoffowej formie dysponował Casey?

Mieli chociażby takiego roleplayera jaki Patterson. Role playera który szczerze mówiąć uratował dupy Raptors. W G2 i G3 zajebisty performance. De Rozmaryn(procz G5) i Lowry mieli wątpliwy całą serię praktycznie. Valanciunas się stawił na większość meczy. A Patterson trafiał kluczowe wręcz trójki, zajebiscie bronil i hustlowal. O Corym Josephie nie będę wspominał.. 

To rolesi wygrali tą serię, liderzy dawali dupska. 

Pacers mają kiepskich w c*** rolesów, zwłaszcza w ataku i dlatego do Po się nie nadają za bardzo.

4 najlepszych toronto odejmij i indiany i byloby: 

Stuckey vs Joseph

Miles vs Ross

S.Hill vs Powell

Allen vs Patterson

Mahinmi vs Biyombo

 

ktora piatke wolisz bo ja ta po prawej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.