Skocz do zawartości

[East 1st Round] Toronto Raptors - Indiana Pacers


Bogut

  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z czym lubisz jeść placki ziemniaczane?

    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      5
    • Raptors w 6
      15
    • Raptors w 7
      7
    • Pacers w 7
      14
    • Pacers w 6
      14
    • Pacers w 5
      1
    • Pacers w 4
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Mówie o ogólnym. Gdyby z Indiany wyjąć Georgea (lubiane stwierdzenie na tym forum) to pierwsza piątka Indiany byłaby porównywalna z drugą Toronto

Ergo talentu George'a stacza by obdzielić reszte :D a także (patrząc na wynik serii) że w takim razie różnica między 1 z 2 piątką Toronto nie jest duża :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to się tak łatwo nie skończy.. Rozumiem, że grali w stanie Indiana, ale kto wytłumaczy mi bardzo słabą skuteczność DeRozan'a? Czy Lowry'ego?

 

Mam wrażenie, jakby te duo zaczynało się po mało wypalać, a drużyna potrzebuje kilku zmian.. Widząc to wcale bym się nie zdziwił jakbyśmy w drugiej rundzie zobaczyli Pacers, na w sumie własne życzenie Raptors.. Szkoda.

 

A nie narzekając Caroll, czy oczywiście Valanciunas bardzo fajnie sobie pogrywają. :)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to się tak łatwo nie skończy.. Rozumiem, że grali w stanie Indiana, ale kto wytłumaczy mi bardzo słabą skuteczność DeRozan'a? Czy Lowry'ego?

 

Mam wrażenie, jakby te duo zaczynało się po mało wypalać, a drużyna potrzebuje kilku zmian.. Widząc to wcale bym się nie zdziwił jakbyśmy w drugiej rundzie zobaczyli Pacers, na w sumie własne życzenie Raptors.. Szkoda.

 

A nie narzekając Caroll, czy oczywiście Valanciunas bardzo fajnie sobie pogrywają. :smile:

 

Wytłumaczenie słabej skuteczności DeRozana jest oczywiste - ciągle tak gra. Jakby dzisiaj miał dobrą skuteczność to dopiero wytłumaczenie tego byłoby zagadką.

 

Duet się nie wypala. Duet zmierzył się z twardą playoffową koszykówką od weteranów - Hilla i George'a oraz Vogela na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.