Skocz do zawartości

[East 1st Round] Toronto Raptors - Indiana Pacers


Bogut

  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z czym lubisz jeść placki ziemniaczane?

    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      5
    • Raptors w 6
      15
    • Raptors w 7
      7
    • Pacers w 7
      14
    • Pacers w 6
      14
    • Pacers w 5
      1
    • Pacers w 4
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Początek G4..

 

Indiana agresywnie od pierwszego gwizdka i trzeba przyznać - świetnie im to wychodzi. Jeśli utrzymają taką grę to mają wielkie szanse na wyrównanie rywalizacji do 2:2 i będzie to prawdopodobnie najbardziej emocjonująca rywalizacja w 1 rundzie!

 

Coś pięknego.. :)

 

DJKQAdh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mają dobrych obrońców ale tu robi się powtórka z G1, gdzie Pacers wygrali. Brakowało "tego czegoś" w grze Dinozaurów z Kanady.. Dziś natomiast masakrycznie duża liczba turnover'ów po ich stronie przez co tracą tyle punktów..

 

Ale co, by tu rzec od początku meczu niewiele się zmieniło jeśli chodzi o grę Pacers - cały czas świetna skuteczność i rozegranie pod koszem. Tego właśnie potrzebują Raptors, a nie czekać do ostatnich sekund, podać do Lowry'ego i niech się dzieje co się ma dziać.. Umiejętne rozegranie pod koszem i nie tylko, plus ogólny focus na grze - unikanie tych turnover'ów i będzie dobrze! :smile:

 

Nawet jeśli ten mecz zakończy się wygraną Pacers, to Raptors wciąż mają przewagę gry u siebie, a to naprawdę dużo daje.. Osobiście trzymam kciuki za ekipę z Toronto, choć moim zdaniem nie obędzie się bez ( raczej jedynej w pierwszej rundzie ) G7. Innymi słowy - jest co oglądać! :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś napisałem dobrego o DeRozanie (a na pewno pisałem) to proszę by mi tego nie przypominać, bo to wstyd! Cofam o nim wszystko co pozytywne! I dla mnie będzie już żałosny dopóki nie zagra przynajmniej przyzwoitej serii w PO. Jak napiszę cokolwiek dobrego przed tym to proszę o przypomnienie mi tego postu na otrzeźwienie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. Jak to się mówi wygrali lepsi.. Albo po prostu Ci, którzy nie popełnili takiego ogromu błędów, jak Dinozaury.. Za błędy trzeba płacić. 2:2 po 4 meczach, lecz to Raptors ciągle mają ( jak pisałem wyżej ) przewagę "domową". Spodziewam się długiego BO7, gdzie dopiero w G7 wszystko się okaże i osobiście nie mogę się doczekać! :)

 

A teraz podsumowując.. Co tu dużo mówić.. Raptors nie wyszli na prowadzenie nawet na chwilę, co pokazuje dominację Indiany.

 

Jeśli chodzi o Pacers to świetny mecz Paul'a George'a i George'a Hill'a.. Dodatkowo przyjemnie zaskoczył Mahinmi. Świetne zgranie, szybkie rozgrywanie piłek, walka pod koszem i bardzo dobra obrona. To właśnie Indiana w dzisiejszym meczu. Zwycięstwo się im należało.

 

A co do Raptors.. Hmm.. Przyjemnie oglądało się Valanciunas'a, który przy 16 punktach zachował skuteczność 85,7%, a to bardzo dobry wynik. Jeśli chodzi o duo DeRozan i Lowry to Panowie ewidentnie się dziś pogubili. Tracili piłki, nie podawali dokładnie, rzuty w większości niecelne, no i takie "na siłę" wjazdy pod kosz Kyle'a.. Jak widać nic dobrego z tego nie wyszło.. Do poprawy przed następną grą dokładność, skupienie, walka pod koszem i passing.

 

Ogólnie rzecz biorąc gra dość męcząca i nie polecam nikomu. Pozostaje czekać na kolejne spotkania, może tam będzie ciekawiej. :)

 

P.S. Jesteście tacy pewni tych Pacers? Zobaczycie Kanadyjczycy jeszcze dadzą im popalić i wspomnicie moje słowa! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak sobie rasistowsko pomyślałem że czarni trenerzy mają gorsze wyniki przez wrodzona głupotę

 

Top to Pop Carlise lubię buddiego

Dno Scott a rotacja raps też fajna....

 

Historia to też red jax....

 

Coś mi czarno biało wychodzi.

Kerr walton on top

Donavan czy Stevens ok

Fish casey po drugiej stronie fachowosci

Kto robił mistrza?

 

Ostatnio raczej biały kolor był grany.

 

Doc 2008....

Doc

 

 

Jax

Jax

Rick

Spo

Spo

Pop

Kerr

Wcześniej też.

 

Pop jax jax jax pop Brown pat pop

I jeszcze wcześniej

 

2 x Pistons

6 x Bulls

2 x rakiety

 

Na bualo

1 z 25?????????????????? Na czarno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak sobie rasistowsko pomyślałem że czarni trenerzy mają gorsze wyniki przez wrodzona głupotę

 

Top to Pop Carlise lubię buddiego

Dno Scott a rotacja raps też fajna....

 

Historia to też red jax....

 

Coś mi czarno biało wychodzi.

Kerr walton on top

Donavan czy Stevens ok

Fish casey po drugiej stronie fachowosci

Kto robił mistrza?

 

Ostatnio raczej biały kolor był grany.

 

Doc 2008....

Doc

 

 

Jax

Jax

Rick

Spo

Spo

Pop

Kerr

Wcześniej też.

 

Pop jax jax jax pop Brown pat pop

I jeszcze wcześniej

 

2 x Pistons

6 x Bulls

2 x rakiety

 

Na bualo

1 z 25?????????????????? Na czarno?

 

Śmiałą teza i bardzo możliwe ze trafna, ale przy wyliczance tytułów należy chyba wziąć pod uwagę jak mało jest(i było) czarnych head coachów.

Ten rok jest rekordowy, jest ich chyba z 5(zalezy jak kidda liczyć) w tej w chwili na 30 spotów, ale jeszcze ze 3 lata wstecz i wcześniej to było max 2 rocznie.

Choć możliwe że ich dlatego nie zatrudniają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ten temat poruszalem na realgm, to zamkneli mi watek ;] potem troche udalo sie porozmawiac w innym i generalnie wyciagali rozne usprawiedliwienia dla czarnych, ale kazde okazywalo sie falszywe i jakby na sprawe nie spojrzec, to czarni maja gorsze wyniki (bralem pod uwage wszystkie mecze, a nie tylko tytuly).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ten temat poruszalem na realgm, to zamkneli mi watek ;] potem troche udalo sie porozmawiac w innym i generalnie wyciagali rozne usprawiedliwienia dla czarnych, ale kazde okazywalo sie falszywe i jakby na sprawe nie spojrzec, to czarni maja gorsze wyniki (bralem pod uwage wszystkie mecze, a nie tylko tytuly).

A wyobraź sobie jak burza by była w Stanach gdyby David Blatt był czarnoskórym amerykaninem i zostałby by zwolniony mimo bycia na 1 miejscu konferencji wschodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ten temat poruszalem na realgm, to zamkneli mi watek ;] potem troche udalo sie porozmawiac w innym i generalnie wyciagali rozne usprawiedliwienia dla czarnych, ale kazde okazywalo sie falszywe i jakby na sprawe nie spojrzec, to czarni maja gorsze wyniki (bralem pod uwage wszystkie mecze, a nie tylko tytuly).

Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak sobie rasistowsko pomyślałem że czarni trenerzy mają gorsze wyniki przez wrodzona głupotę

 

Top to Pop Carlise lubię buddiego

Dno Scott a rotacja raps też fajna....

 

Historia to też red jax....

 

Coś mi czarno biało wychodzi.

Kerr walton on top

Donavan czy Stevens ok

Fish casey po drugiej stronie fachowosci

Kto robił mistrza?

 

Ostatnio raczej biały kolor był grany.

 

Doc 2008....

Doc

 

 

Jax

Jax

Rick

Spo

Spo

Pop

Kerr

Wcześniej też.

 

Pop jax jax jax pop Brown pat pop

I jeszcze wcześniej

 

2 x Pistons

6 x Bulls

2 x rakiety

 

Na bualo

1 z 25?????????????????? Na czarno?

tam asystentem był tibidibido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.