Skocz do zawartości

[East 1st Round] Toronto Raptors - Indiana Pacers


Bogut

  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z czym lubisz jeść placki ziemniaczane?

    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      5
    • Raptors w 6
      15
    • Raptors w 7
      7
    • Pacers w 7
      14
    • Pacers w 6
      14
    • Pacers w 5
      1
    • Pacers w 4
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że nadchodzący mecz będzie ostatnim w tym sezonie dla Raptors.. Choć szczerze stawiałem na nich od samego początku i myślałem, że mogą okazać się "czarnym koniem" tych PO i przy dobrych wiatrach pokonać nawet Cavs..

 

Myliłem się :(

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przerzucam się na Grę o Tron. Moim zdaniem Toronto wygra bo:

 

- PG13 nie dostanie odpowiedniej pomocy w ataku

- Lowry i Derozan są jednak zbyt dobrymi graczami by tak często dawać ciała, tym razem staną na wysokosci zadania

- Centrzy Raptors wyłomoczą swoich vis a vis

- Powell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol Casey na konferencji zachowywal sie jakby trenowal 8-seed a nie 2. Mowil ze chce zobaczyc arty wszystkich dziennikarzy ktorzy skreslali Toronto itd. "nobody believs in us' bullshit. gościu wy byliscie faworytami i to mocnymi, choc fakt ja was nie typowalem

Edytowane przez Damiansport1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha

ledwo wygrali serie, gdzie nawet mogli to spokojnie przegrać gdyby się przypatrzyć fauli takich jak ten w końcówce a Casey takie żałosne teksty mimo że byli mocnym faworytem :D
Mam nadzieje ze Miami szybko z nimi skonczy, bo ta druzyna w playoffach to jest koszmar

juz powinno ich nie być

DeRozan 10/32 - to jest gość na maxa?

Lowry.. o nim to szkoda słów, całą serie gra tak masakrycznie że to jest nieprawdopodobne aż, jak można zejść nisko przed kilka tygodni w porównaniu z RS
Ciekawe czy dostawe pieluch na Miami zaplanował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym sędziowaniem?

 

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... typera pewnie.

 

Oglądałem całość i jakoś nie odniosłem wrażenia meczu sędziowanego ewidentnie pod jedną z drużyn. Aczkolwiek DDR faulował w ostatniej akcji Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło Ci o

 

13087583_1348534955175025_20658801767458

ChbaLVRUcAA9jJd.jpg

 

Może za rok coś wygrasz w typerku. Zresztą wierzysz że amerykańscy sędziowie gwiżdżą dla kanadyjskiej ekipy? W końcówce był faul dla Pacers i tyle kontrowersji w tym meczu, ciężko wygrać spotkanie jak masz 12as i 13 strat w dodatku przegrać atakowaną tablice 18-5. Po za tym jak George był w stanie docenić Powella i nie płakać po mediach o jeden faul to Ty też możesz

George said he pulled Norman aside after the game and gave him "props", remembers being in that position as a rookie, guarding Derrick Rose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.