Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak: presja jest, możliwości są. Jest tylko jeden problem: nie wierzę w nasz management. Kup jest do bani. Buss cholera wie czego chce. tatusiek się wyfocuje. Tutaj sprowadzenie Westa w roli konsultanta sprawy nie załatwi. Niech już młody Buss będzie tym właścicielem, ale jeśli coś ma się zmienić, potrzebujemy porządnego GM'a, który dostanie swobodę w działaniu.

 

Boozera szkoda, ale weźcie pod uwagę, że to raczej nie Lakers zrezygnowali. Dwa razy byli bliscy jego pozyskania. I to zanim zaczął wymiatać tak jak teraz.

 

Bynum za Artesta? Nie. Rok temu - może. teraz na pewno nie. nie oddam Kings naszego najlepszego prospecta za gościa z nitrogliceryną zamiast mózgu. zwłaszcza, że to nie rozwiązuje wszystkich problemów. dziura na pg pozostaje, problemy wśród wysokich - również.

 

 

Kobe poważnie zaszkodził ewentualnym negocjacjom swoimi komentarzami. Puściły mu nerwy. Ale, cholera, nie miał widocznie wyboru. management znowu dał dupy. Ileż można czekać?

 

 

Co ja bym teraz zrobił... ano oddałbym tego Odoma i Bynuma za JO. wśród kibiców Lakers panuje przekonanie, że to straszliwe przepłacenie. Ja się nie zgadzam. Duża to cena, ale wolę taki ruch, niż to, co mamy obecnie. Ja bym to widział tak:

 

Bynum, Odom, pick do Indiany. O'Neal do Lakers. Diogu do Chicago. Duhon do Lakers.

 

Może by przeszło.

 

Następnie MLE na Webbera, jako że brakuje trochę siły ofensywnej i doświadczenia.

 

W takiej sytuacji mamy piątkę: Duhon, Bryant, Walton, Webber, O'Neal.

 

Na crunch time: Duhon, Bryant, Evans, O'Neal, Brown.

 

Taka ekipa daje nam papiery na elitarną obronę. Z dna ligi do jej czołówki. Kwame i JO to wymarzony defensywnie i świenie się uzupełniający duet graczy podkoszowych. Duhon to bardzo dobry obrońca - takiego na pg nie mieliśmy od... sam już nie wiem, od kiedy. chyba od czasu trzeciego tytułu, kiedy na ławce siedział Hunter. Jackson wykorzystałby umiejętności Webbera znacznie lepiej, niż Saunders.

 

Mamy o wiele, wiele, WIELE lepszą obroną, tak pod koszem, jak i na obwodzie. Dzięki świetnie podającemu Webberowi, solidnemu rozgrywającemu oraz klasowmu podkoszowemu ściągającemu podwojenia udoskonalamy ofensywę, która staje się znacznie bardziej solidna i zrównoważona. Zespół zyskuje nieco doświadczenia. Dzięki Duhonowi bardziej szanujemy piłkę i redukujemy zbyt dużą liczbę strat.

 

Jak dla mnie to contender na najbliższe 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No contender contenderem, ale czy Webber poszedłby na MLE? A tak poza tym bardzo dobrze obmyslona wymiana i jak bylbym na miejscu Kuptchaka to na pewno poszedłbym na takie cos, a moze Kuptchak zmadrzeje :P - marzenia :twisted:

 

Uważam, że Kobe dobrze zrobił, bo na pewno zmusi to buss'ow do bardzo powaznego spojrzenia na mozliwosc sprowadzenia Westa i dania mu wolnej reki w transferach. A jezeli faktycznie mialby byc tylko konsultantem to wszystkie wymiany beda zalezaly od tego czy kupa i bussy beda go slychac, wiec niezbyt ciekawie by to wygladalo. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadam się z Jendrasem, jeszcze miesiąc temu wierzyłem że uda się wyrwać JO bez oddania Odoma ale teraz już powoli godzę się z jego odejściem. Do Pacers wysłałbym jednak paczkę bez # 19 picku, i tak oddając razem Bynuma i Odoma wysyłamy im naprawdę dużo. Ten pick spróbowałbym wcisnąć Kings, razem z sing & trade Waltona za Artesta. Jeśli Kings nie dostaną ciekawszej oferty (Camby z Nuggets) i jeśli naprawdę myślą o pozbyciu się tego szaleńca (który i tak odejdzie za rok) to powinni na to pójść.

 

Skład

 

Duhon/Jordan

Kobe/Evans/Sasha

Artest/Vlad

Webber/Turiaf

O'Neal/Kwame

 

Contender jak nic. Teoretycznie mamy trzech all starów i solidnych role players, zbilansownny atak, żelazną obronę, czego trzeba więcej ?

 

Jeszcze jedno: wydaje mi się że Phil w razie niewypału w pozyskaniu jedynki będzie próbował "zrobić" sobie nowego Harpera. Myślę o Evansie na pg. To dobry obrońca, umie trafić trójkę, jest szybki, atletyczny. Latem będzie dużo czasu, mogą z tym popróbować. Zobaczymy :twisted:

 

PS Lakers spodziewają się powrotu Browna za minimum 4 miesiące

 

Edit

 

Van wierzę ci na słowo z tym pickiem bo w tych szczegółowych przepisach to się niezbyt orientuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras tylko dlaczego Pacers mieliby chcieć oddawać Diogu :?: jak się przebudowują to frontcourt Granger/Diogu/Bynum wygląda zajebiście i perspektywicznie, dlatego wciąż nie widzę dlaczego mieliby chcieć Odoma kiedy nie bardzo mają dla niego miejsca. Kończące się kontrakty ten 19 pick i Bynum to moim zdaniem z punktu widzenia Pacers byłby najlepszy deal a i Lakers zostawiają sobie Lamara, trzeba tylko trzecią stronę, która za Radmana dałaby kończący się kontrakt a to moim zdaniem nie musi być takie trudne jak się może wydawać a i będący po operacji Lamar również dla zespołu nie specjalnie potrzebującego skrzydłowych, który będzie myślał raczej o ogrywaniu młodzieży może mieć mniejszą wartość niż schodzące kontrakty.

 

potem z tym co zostało Cook/Vujacic spróbować uderzyć do Sonics po Watsona albo Bulls po Duhona chociaż oni go raczej łatwo nie puszczą w przeciwieństwie do Sonics z Watsonem, albo nawet spróbować znowu z Banksem i Suns, którzy się chętnie go pozbędą za byle co.

 

smgs picku i Waltona za Artesta nie da się wysłać pick musieliby wysłać przed draftem albo dopiero po 60 dniach a Walton FA zostaje dopiero 1 lipca więc technicznie już pomijając chęci wszystkich stron jest to nie do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bram mi k**** słów po prostu :shock: brawo Lakers teraz tą drużynę czeka los taki jak Celtics zwłaszcza na zachodzie szybko to oni się nie odbudują

 

ciekawe co tam się dokładnie stało chyba jak Kobe się dowiedział kim jest ten ktoś ten cały "insider" to stwierdził, że taraz niezależnie od tego co by zrobili on chce odejść :? nie zamierza nawet czekać na to co zrobią tego lata, ogólnie to Lakers są w tej chwili w gównie i to strasznym, z którego łatwo się nie wygrzebią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van poki co to nie Kobe jest menago tej druzyny i jeszcze nie zostal nigdzie oddany, choc czemu mi sie wydaje ze bylaby to czapka gruszek, generalnie za takiego gracza na pewno nie dostalibyscie czegos rownego (wiesz o co chodzi).

Moze faktycznie grozbami Kobas cos zdziala i mu zaraz dla uspokojenia zrobia jakis pokazowy trejd, wlacznie z oddaniem prospektow i nadziei na przyszlosc, kogos kto jako dwojka schowana w cieniu bedzie robil swoje (Kidd??????), zamknie mu to bozke i znowu wszystko bedzie cacy i wszyscy beda sie kochac w LA. Poki co do niczego jeszcze nie doszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van - opieram się na tym, co wyczytałem na forach (Sky, Emplay, Indy_dave). Cena za JO to Odom i Bynum. A skoro Pacers chcą tak wiele, to muszą coś dorzucić. stąd pomysł z Diogu.

 

Webber i MLE - spokojnie, raczej nikt mu więcej nie da. Poza tym dostał przecież kupę kasy od Sixers.

 

Artest to bardzo wątpliwa sprawa. Zresztą, teraz to wszystkie te spekulacje najwyraźniej możemy wywalić. Jak można było tak rozpieprzyć Los Angeles Lakers...

 

 

Ps. czytam o jakimś insiderze i o tym, że Kobe wie, kto nim jest. mógłby mi ktoś nakreślić, o co biega, bo chyba coś mnie ominęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego się już chyba nie ugłaska żadnym tradem danp

 

a insider Jendras chodziło o to:

Nevertheless, as a Lakers insider notes, it was Bryant's insistence on getting away from Shaquille O'Neal that got them in this mess.

to go już maksymalnie wkurwiło, ale nie mówił jeszcze, że chce odejść tylko wygląda na to, że dowiedział się kto to jest i to przesądziło sprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohohoho, ale się porobiło :shock:

 

w końcu Kobe wściekł się i na swojej stronie napisał o odejściu Shaqa to co wiedzieli już trzy lata temu ci, którzy nie łykali pierdoł podawanych przez media i potrafili logicznie pomyśleć

You talkin' to me? :o

 

The fact of the matter is that many people don't know what really went down when I was approaching free agency because I have stayed quiet about it this whole time.

No właśnie, to mógł gadać. Siedział cicho i tym samym dawał przyzwolenie na wszelkie domysły i spekulacje. Więc się Van nie dziw. Poza tym odrębną kwestią jest to, czy wierzyć Bussowi, że rzeczywiście olanie Shaqa nie miało nic wspólnego z tym, co w czasie Free Agency zrobi Kobas... To, że nie chciał płacić Shaqowi akurat w tym przypadku szło po jego myśli, bo zwiększało to szanse na zatrzymanie Bryanta. Jakby wytrejdował Shaqa, a #8 poszedł do Clippers, to by go chyba na taczkach wywieźli razem z synalkiem :wink:

 

Ale cieszę się z tego wyznania prawdy. Poprawi to w dalszym zakresie stosunki z Shaqiem, a przynajmniej, jak się wydaje, coś szczerego z całej tej afery wypłynie. Dziwne kombinacje z niemożliwością pozyskania kogokolwiek znaczącego, Jackson wchodzący drugi raz do tej samej rzeki, jego dwie sprzeczne książki (?), co tam jeszcze...

 

Znów się zrobiła opera. Jeśli miałbym zgadywać, to myślę, że Bryant zostanie udobruchany. Oby jakimś trejdem, dającym Lakers porządną strzelbę. Niech Kupchak czy Buss przestaje się kochać w Bynumie i niech zrobią jakiś mocny trejd. Zawalili, że oddali Butlera za Kwame, ale skoro już tu jest i szac***e się z Bynumem i Mihmem, to niech gra. Bynum może być dobry, ale Kobe jest dobry już teraz i teraz jest jego czas. Ile można liczyć, że Jackson notorycznie będzie robił ze swoich grajków overachieverów? Kiedyś bańka pęka i potrzeba solidnych ludzi. Odom to jest, porównując do Bulls i ich dawnych głównych postaci, Rodman, a nie Pippen. Artest, Kidd... kto tam jeszcze. Nets oparci na ledwo trójce porzadnych grajków jakoś straszą. A Lakers? Dobrze zaczęli, ale na Zachód są za słabi, żeby tak dalej ciągnąć w "wariancie ekonomicznym".

 

Dla Kobasa mam radę. Wymuś trejd do Miami. Walker + jakieś mięso i będzie git. Razem z Wade'm i Shaqiem we trójkę zawojujecie ligę i będzie jak w krainie mlekiem i miodem płynącej... :D Miłość i szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohohoho, ale się porobiło :shock:

 

w końcu Kobe wściekł się i na swojej stronie napisał o odejściu Shaqa to co wiedzieli już trzy lata temu ci, którzy nie łykali pierdoł podawanych przez media i potrafili logicznie pomyśleć

You talkin' to me? :o
nie mówię o tych wszystkich, którzy bez podawania żadnych argumentów klepali ciągle, że Kobe ma na co zasłużył bo wykopał z miasta Shaqa, więc ani nie o Ciebie chodzi ani o nikogo innego tutaj chociaż nie powiem, że wolałbym taki argument od Bryanta i potwierdzenie od Shaqa dostać te trzy lata temu jak o tym dyskutowaliśmy 8)

 

Poza tym odrębną kwestią jest to, czy wierzyć Bussowi, że rzeczywiście olanie Shaqa nie miało nic wspólnego z tym, co w czasie Free Agency zrobi Kobas... To, że nie chciał płacić Shaqowi akurat w tym przypadku szło po jego myśli, bo zwiększało to szanse na zatrzymanie Bryanta. Jakby wytrejdował Shaqa, a #8 poszedł do Clippers, to by go chyba na taczkach wywieźli razem z synalkiem :wink:

 

sądząc po niechęci Bussa przez ostatnie lata to płacenia podatków i ogólnie brania salary skłądniałbym się ku temu, że po prostu chodziło o kasę tak samo jak teraz kiedy z tego samego powodu nie chciano brać długich kontraktów różnych graczy jeżeli nie trafiałaby się jakaś mega gwiazda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szak z calym szacunkiem do Miami i Walkera ale conajmniej 20 innych klubow daloby im wiecej niz Walker i miecho, wiec to chyba tak raczej w charakterze dobrego zartu i zabawy kogo by Lakers chcieli a kogo nie, wiem ze Walkera i miecho by nie chcieli, bo wtedy nie tylko by Bussa wywiezli na taczce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajj to teraz sie zaczna spekulacje. Wszystko zalezy od tego czy Kobe powiedzial to po to by zmobilizowac zarzad, czy faktycznie nie ma juz sily ich sluchac i chce odejsc. Jest jeszce jedna bardzo ciekawa sprawa kto to jest ten insider ??

 

JA NIE CHCE ZEBY KOBE ODSZEDL!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste, ze Lakers nie dostana duzo w zadnej wymianie, a juz na pewnie nie innego superstara. Bo co to da, ze Minnesota zaoferuje Kevina za Kobasa? Kobe idzie do Minny zeby kilka lat z rzedu nie awansowac do PO w ogole? On ma tu decydujacy glos, bo trade odbedzie sie tylko i wylacznie za jego zgoda. Mysle, ze jakby go spiknac z LeBronem, to kolejne 6 tytulow w lidze byloby tej dwojki ;]. Tak na marginesie to mysle, ze Bryant preferowalby wschod, ale glowy sciac nie dam. Zreszta byc moze te jego slowa maja w sobie jakis haczyk i Kobe chce wymusic wielkie zmiany w zespole takim stanowiskiem. Kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

 

Gratuluję Jerry. Udało ci się zaoszczędzić kasę na Shaqu. Nie ryzykowałeś podpisania kontuzjogennych graczy, nie ryzykowałeś brania długich kontraktów. Gratuluję że pozwoliłeś na operę mydlaną w swoim klubie. Dziękuję za sytuację w której nie wiadomo kto rządzi. Zapłacisz za to swoimi grubymi milionami. W przyszłym sezonie na widowni w Staples zobaczysz oprócz siebie jeszcze dwie osoby: swojego synka i Mitcha "wytrejdowałem Shaqa i Kobego" Kupchaka. Gratuluję Jimmy, w Lakers ciągle będzie grał Bynum. Bo o to chyba chodziło. Ciekawe ile sprzedaż koszulek z #17

 

Wcale się Bryantowi nie dziwię. Ratuj się chłopie, uciekaj z tej szopki, walcz o tytuły. A Lakers ? Na następne minimum kilka lat jesteśmy w dupie. Cóż to będą za emocje za rok, losowanie draftu i polowanie na numer 1. Pięknie.

 

Co zrobić, mimo wszystko ciągle jestem Jeziorowcem.

Panie Buss, może czas obmyślić plan Lakers anno domini 2025 - wracamy na szczyt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do twoich gratulacji. Nie ma to jak raozpieprzyc taka druzyne. :evil:

 

Kurde i teraz faktycznie trzeba sie zastanowic komu kibicowalbym po wytrejdowaniu bryanta. Pewnie obydwom druzynom, chyba ze ta druga byłoby pheonix, miami lub spurs :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cie Kobe zarządaj wymiany do Bostonu.. prosze..

Jeżeli Bryant naprawdę odejdzie i to jeszcze do Bostonu, spełni się jedno z moich największych marzeń.. zobaczyć Bryanta w białej koszulce z zielonymi wstawkami :shock: PIĘKNIE :D

 

edit: w najnowszym wywiadzie, slychac ze Kobe nie chce odchodzic.. Kobe po prostu chce się pozbyć Mitcha i coś zrobić, by to wszystko ruszyło do przodu.. w sumie, to chyba troche nawet szkoda :wink:

Co przyjdzie jutro kupie za dobrą monete 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :D Ja tam uwielbiam "spektakularne" trejdy, więc - z wyrazami współczucia dla LAL - ale jestem za :) I to już nie tylko chodzi o moje preferencje - bo KB z wolna stawał się takim "lepszym" T-maciem w Orlando - w sensie, że on zapieprza, robi co może, cud niemal za cudem, a zespół i tak co roku niewiele osiąga. A latka lecą, arsenał cudów z wolna się będzie kończył, a ten facet naprawdę zasługuje na coś więcej w tej lidze, niż odpadanie w pierwszej rundzie PO. Nie ma co jeszcze gdybać na temat tego gdzie mógłby pójść, bo sytuacja się wyklaruje prawdopodobnie dopiero w najbliższych 2-3 dniach ... Ale pewne jest, że LAL niewiele się za to dostanie i albo nagle Bynum, w którym tak wielkie nadzieje niektórzy pokładają, przerośnie o klasę Chamberlaina albo będziecie przez parę lat okupować dolne częście tabeli :) Ja podzielam opinię h i bardzo chętnie bym zobaczył Bryant'a na wschodzi ;) Argument o mocniejszej/słabszej knferencji by został zminimaliozwany, dużo by się namieszało, może być ciekawie :D

 

Oczywiście fantazja już idzie w ruch, ja sam się już przyłapałem na tym pare razy, że myslalem co by było gdyby Kobe przyszedł do nas wzamian za Hughes'a i np Jonesa itd, ale nie ma co się rozpędzać ;) Swoją drogą, KB jeśli zmieni klub, to prawdopodbnie będzie musiał się nieco dostosować do istniejących tam "zwczyajów" i nici będą z siekania +30 punktów co mecz - ale jeśli faktycznie liczy się dla niego wygrywanie a staty, to to nie będzie żadnym problemem i kto wie, może niedługo będzie zakładał poraz kolejny mistrzowski pierścień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no to niedobrze :P Trade ma pójść i tyle :P

 

Ale tak swoja droga, to sie mozna bylo spodziewac ze teraz zacznie sie prawdziwa karuzela medialna, zmienianie zdania, zapewnienia, obietnice, deklaracje i inne gówno warte rzeczy, ktore i tak ulegna zmianie nastepnegpo dnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.