Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się wypowiem

Z tego, co widzę, to tylko ja chcę oddać Odoma. i nie dlatego, że go nie lubię, czy mam do niego pretensje. facet dał z siebie wszystko, zostawił serce na parkiecie, poza tym to miły gość. ale w tym składzie o mistrzostwo nie powalczymy, a bez oddania Lamara prawdopodobnie nie wzmocnimy się wystarczająco.

 

Wzmocnienia to temat rzeka. Braków jest zbyt dużo, żeby MLE + pomniejszy trade mogły je wypełnić.

Nie tylko ty Jendras, ja też gdzieś już pisałem, tyle, że nie w tym temacie, że jestem za oddaniem odoma, tyle tylko, że w określonych okolicznościach. Nie widzę sensu oddawania Lamara w innym wypadku niż za gwiazdę typu KG czy O'Neal. odom jest w tej chwili naszym drugim najlepszym graczem, do tego w tym sezonie rozwinął się niesamowicie i gdyby nie kontuzja to pewnie zaliczyłby jeszcze lepszy sezon, także w następnym sezonie możemy sie spodziewac po nim jeszcze lepszej gry. Tyle tylko, że to nam wciąż nie wystarcza laby walczyć o mistrzostwo, a przecież o to nam chodzi. Jeśli byłaby możliwość oddania odoma plus jakieś mięso nie ruszając jednocześnie Bynuma, za Garrneta to ja nie zwlekałbym nawet chwili. Po prostu jeśli dostajemy KG to z miejsca stajemy się kandydatem do mistrzostwa, mamy najlepszy duet w lidze, a do tego takich graczy jak Bynum, Turiaf, Evans, Walton(załóżmy, że Kwame oddajemy w tej wymianie). W optymistycznym wariancie oddajemy jeszcze Smusha, Cooka, mamy MLE i ściągamy kogoś typu Watson czy Mo Williams.

tak nawiasem mówiąc, to według mnie co by się nie działo powinniśmy się już nawet teraz pozbyć się Smusha, czy to w jakiejś wymianie czy nie, obojętnie, on nie powinien u nas grac w przyszyłym sezonie.

 

 

 

1. Lamar Odom - widzę, że prawie wszyscy chcą go wywalić Razz Za co? Przecież obok KB, to był wasz drugi najlepszy gracz w RS a także i w PO. Czyżby wszyscy kibice LAL nagle zapomnieli ileż to psalmów pochwalnych wyśpiewali pod jego adresem wtrakcie sezonu? Facet naprawdę odwalał kawał solidnej roboty i nie rozumiem waszej niechęci do niego ... Warto sciagnac dla niego kogos na zmiane, aby z SF mogl lupac 3, ale nie po to aby go na stale zmienic ... Lamar powinien zostac Smile

Spokojnie, nikt tu go nie chce się łatwo pozbywać, ja także nie chce, według mnie powinniśmy oddać Lamara tylko wtedy, gdy będzie szansa pozyskania, jak pisałem wcześniej kogoś typu KG czy JO. Jeśli mielibyśmy oddawać LO za kogoś typu Josh Smith plus ktoś tam to w życiu bym na to nie poszedł. Odom to bardzo dobry i młody gracz, ale jeśli chcemy mieć mistrza, to trzeba zaryzykować, jeśli będzie rozsądna propozycja.

 

 

Co do Jermaine'a to ja powiedzmy mocno bym się zastanowił nad propozycją Jendrasa, bo trochę odstrasza mnie tutaj Tinsley, nie wiadomo tak naprawdę czego się po nim spodziewać, trochę problematyczny gracz, poza tym zarówno on jak i JO mają praktycznie w każdym sezonie problemy ze zdrowiem, ostatni sezon to chyba wyjątek, bo Jamaal zagrał "aż" 72 mecze. Natomiast jeśli chodzi o O'Neala to wiadomo, on zagrał już 11 sezonów w lidze i w żadnym z nich nie wystąpił we wszystkich 82 meczach, w ostatnim niby nie miał żadnej poważnej kontuzji, ale też zagrał 1 mecz, później dwa opuszczał itd. W każdym bądź razie na pewno jest to bardzo wartościowy gracz i mając go w składzie, Kobe wie już na kogo ma liczyć jako drugą opcję, poza tym Jo to świetny obrońca, wiec rywale czuliby tez respekt pod koszem. Tego lata musi stać się cos w Lakers, musi dojść do jakeigos dużego transferu, bo inaczej wicąz będziemy stac w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także odstrasza Tinsley. facet to chodząca kontuzja, ma przesrany kontrakt i ponoć poza boiskiem też do wzorów nie należy. Ale gdyby taka była cena za zatrzymanie Bynuma - nie zawahałbym się ani chwili. zwłaszcza, że to mimo wszystko klasowy playmaker, jakiego nam brakuje. pewnie, że chciałbym pozyskać JO za samego Odoma, a potem jeszcze wyciągnąć za MLE Bella, ale niestety nie jest tak pięknie. Indiana nie zrobi nam prezentu, żeby coś dostać, trzeba coś oddać. sportowo i tak zyskujemy na takiej wymianie, więc trzeba brać, jeśli chcemy walczyć o tytuł już teraz.

 

chociaż kibice Pacers zgodnie twierdzę, że no Bynum = no deal.

 

Tymczasem w przypadku KG bez Bynuma już by się raczej nie obeszło. ale nadal bym to zrobił. Odom, Kwame, Bynum, pick za Garnetta i Jamesa.

 

O Watsonie bym zapomniał - mieliśmy już niejedną okazję, by go pozyskać, a tymczasem Lakers nie pojawiali się nawet w plotkach. Mo Williams będzie raczej za drogi. za Smusha nic ciekawego nie dostaniemy, najlepiej po prostu nie podpisywać z nim nowego kontraktu.

 

Jeszcze co do Radmanovica. cóż, ja po prostu mam nadzieję, że z faceta będzie jeszcze jakiś pożytek. bądź co bądź miał dobre momenty. wymienić i tak go nie wymienimy, więc dajmy mu jeszcze jedną szansę. przy dobrym wysokim, jak O'Neal, strzelec będzie potrzebny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van - fajny masz napis po nickiem. tez taki chce. ile kosztuje?

uuu sporo, blisko trzy lata ciężkiej pracy pospolitego nabijacza postów, do tego masa wyrzeczeń jak np. poświęcanie czasu na pisanie na forum zamiast pisania pracy magisterskiej itp 8)

 

Odom a Pacers. wiesz, Lamar to ciągle dość młody gracz (zdaje mi się, że ma 27 lat), ma kontrakt jeszcze na dwa lata, a Indiana i tak się szybciej nie przebuduje. Poza tym na wschodzie, zwłaszcza przy obecnej tendencji, może spokojnie grać jako pf z Diogu na centrze. przynajmniej tymczasowo. również bardzo wątpię w powodzenie wymiany bez udziału Bynuma, ale tu nadzieją jest Tinsley, którego Pacers pozbywają się od lat, a nikt go nie chce. poza tym nasuwa się pytanie, czy Indiana dostanie lepszą ofertę.

dobra, ale zobacz co ta Indiana przeszła w ostatnich latach z contendera wygrywajacego ponad 60 meczów w kolejnym sezonie oddają Ala do Hawks za Jacksona, następnie mamy brawl, zawieszenia kontuzje, kolejny sezon nowe nadzieje a tu nagle odbija Artestowi chce nagrywać płytę potem odejść, motają się długo potem sprowadzają miękkiego Stojaka, znowu kontuzje latem Stojak odchodzi, podpisują na nowo oddanego wcześniej Ala, którego tak strasznie chcieli w trakcie sezonu razem z Jacksonem do Warriors i dostają przepłacone ciepłe kluchy, Warriors odnoszą sukces, oni za to trafiają po raz pierwszy od dłuższego czasu do loterii a teraz oddadzą franchise playera nie otrzymując w zamian żadnego fajnego prospecta tylko z punktu widzenia kibica Pacers gracza słabszego od JO i wielkiego busta Kwame żeby się pozbyć Tinsleya :? jakoś tego nie kupuję chociaż po tych wszystkich dziwnych ruchach Pacers jakie wymieniłem nie byłoby to może szokujące, ale to mogłoby już być za dużo dla kibiców Pacers i Larry i Walsch zawiśliby na jednej z tych licznych obręczy zawieszonej na jakiejś stodole, których tak podobno tam u nich w Indianie pełno.

 

a Tinsley ze swoimi zapędami strzeleckimi na parkiecie i poza nim nie wiem czy z Jaxem by się dogadał a w cudowne zdolności Phila jako speca od problematycznych gości już nie bardzo wierzę jak ze Smushem nie dawał rady z Tinsleyem też nie da, ale jak dorzucą do tych dwóch Grangera to ja chętnie dorzucę Bynuma 8)

dobra spadam opijać sukcesy Lakers w PO, reszta jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się zbytnio mieszać w sprawy Lakers ale pamiętającie, że JO nie musi wcale okazać się super wzmocnieniem. Tak jak pisali poprzednicy zawsze ma problemy z kontuzjami. Tak więc szansa, że opuści kilka-kilkanaście meczów jest spora. A w jakim stanie będzie po kontuzji? Myślę, że ze zdobywaniem punktów podzieliliby się z KB bez problemów. No i obrona, jeden z najlepszych wysokich defenderów w lidze. A moim zdaniem obrona to właśnie klucz do wygrywania Lakers. Tylko te kontuzje... ja bym z nim nie ryzykował.

 

KG to najwyższa klasa, zaróno w obronie i w ataku. Świetny zbieracz, bloker, potrafi podać, rzucić z półdyszki, zrobić power dunka. Jest niewątpliwie jednym z lepszych w lidze. I co ważne jest z reguły niełamliwy. Spora szansa, że będzie grał równo przez cały sezon. Jego wiek osobiście mi nie przeszkadza, i tak jak pisaliście po zdobyciu KG Lakers stają się z miejsca contenderem. Po sprowadzeniu JO moim zdaniem nie :wink:

 

OT Mode ON: Lamar, gdyby nie kontuzje byłby superstarem. Ma zacięcie, wole walki. Widać, że bardzo się stara. Niestety, pieprzone urazy marnują wiele talentów. Kto wie na jakim poziomie grałby teraz Baron Davis bez ogromnych problemów z kolanem w przeszłości... J Rich to niemniejszy pechowiec, co sezon przytrafia mu się coś nieprzyjemnego. Co gorsza dla fanów Heat (dla Vana i Kore pewnie nie) Wade'a czekają teraz 2 operacje i zapewne straci sporo ze swojego ciągu na kosz.

 

BTW Dlaczego tak niechętnie patrzycie na Lewisa? Jak dla mnie to jeden z lepszych SF-ów w lidze. Strasznie wysoki, szybki, z dunkiem, z rzutem, potrafi wziąć na plecy rywala. W obronie może nie jest gigantem ale w ataku miodzio. Rozumiem, że Wam jest potrzebny defense, ale czy grający na SF Walton jest typowym stoperem? Gdyby udało się Lakers pozyskać Rasharda i jednocześnie zachować Lamara to myślę, że TOP4 konfy jest jak najbardziej w zasięgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanowiłbym się nad Lewisem. Najlepiej w pakiecie z Watsonem :roll: W ataku, wedługo mnie, Rashard to absolutna czołowka ligi, w obronie może juz nie zachwyca, ale graliśmy dotychczas Waltonem, którego poziom jest porównywalny. Lewis jest duży, czarny i szybki, na pewno nie stracilibyśmy wiele. Nie trzebaby było ruszac Lamara, Bynuma.

 

Bardzo chciałbym wyciągnąc JO za Browna i Bynuma, ale jak już tu ktoś pisał, dorzucenie Radmanovica może stanowi duży problem.

 

Za Tinsleya dziękuje. Ma betonowe kolana, nie jest w stanie bronic, opuszcza sporo meczów, słabo rzuca z dytansu. Jest dosknałym playmakerem, problem w tym, że Lakers bez takiego potrafią się obejśc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko bo wszystkiego jeszcze nie przeczytalem.

 

po 1 jendras witamy:)

 

po 2 wlasnie czytam na cl i cnnsi w rumorach ze evans jako kumpel kg mowi ze kg definitywnie chce opuscic wilki. w te wakacje. i ze w gre wchodzi lamar i bynum. nie wiem na ile to przypadek ze akurat lotto takie rzeczy wypowiada ale skoro mowia to po 1 dniu od zakonczenia sezonu przez lakersow to musi cos byc na rzeczy. ogolnie wciaz sie zastanawiam ktora opcja jest lepsza czykg czy jo ale patrzac na przebieg calych karier wzialbym chyba kg. choc martwi mnie ta utrata odoma i to jest jedyny minus calej tej sytuacji.

 

kg w lakers to dla mnie radosc przez lzy.........

 

 

ps. musze sie pochwalic. zobaczcie link

http://lamarodom.com/index.php?q=node/169

 

to z oficjalnej strony lamara.... jestem w szoku az chyba pojde sie napic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez witam wszystkich - Born2ball aka Kobe

 

Co do lata, to jest pare spraw o ktorych warto podyskutowac. Nie przeczytalem jeszcze wszystkich postow w tym topicu, ale zapewne nie byla omawiana sytuacja Luka, ktory mial byc zaklepany juz pod koniec sezonu, tylko, ze teraz sytuacja wyglada troche inaczej. Kupa wypowiadala sie pozytywnie na jego temat, mowil, ze chce go zatrzymac i bedzie sie staral, aby nie zmienil klubu. Jednak patrzac przez pryzmat PO, jego status nie jest taki pewny. Tak, kazdy wie, ze to nie byl ten Luk, ktorego widzielismy w sezonie, ze byl cieniem samego siebie, ze nabawil sie kontuzji i to ona byla glowna przyczyna jego fatalnej formy, ale nie wszyscy musza byc wyznawcami tej wiary. Na LaTimes juz postawili pytanie, co sie z nim stanie w lecie. Leci na FA, bedzie chcial sprawdzic swoja wartosc rynkowa, jednak sam sie deklaruje do pozystania w Lakers, ale to w koncu biznes i ten swiat nie jest taki perfect.

 

Ja osobiscie jestem zdania, ze to fenomen i wroci do swojej formy w lecie, a koszykarskiego IQ nigdy za wiele, szczegolnie, ze zna juz 3jkaty. Jax o tym wie, wie tez, ze to swietny szofer, nawet jezeli musialby sluchac przez cala droge o poznakciach Britney (swoja droga, to byla tylko plotka).

 

Teraz Kwame, jego kosta podobno bedzie wymagala operacji, to bardzo zla wiadomosc. Szczegolnie, ze jego wartosc rynkowa w takie sytuacji spadnie. Nie wiem jakie sa plany wobec tego gracza, ale gdyby to ode mnie zalezalo, to sprawdzilbym co za niego mozna dostac, szczegolnie jezeli bylaby jakas gwiazda do zgarnecia, zapewne w pakecie z Bynumem, a jezeli jestesmy juz przy nim, to z tego co czytalem, to on moze nie wystarczyc, to nie jest taki super prospekt, dla ktorych kluby oddadza kogos wielkiego, to wciaz znak zapytania i raczej nie powinnismy sie nastawiac na wielkie lowy bez (niestety) oddania Odoma, ktorego bym zatrzymal bo pasuje do Lakers perfekcyjnie (juz o tym pisalem na eb).

 

Co do pozyskania KG, tak chce opuscic klub, ale Lakers beda mieli wielka konkurencje w tym wyscigu, szczegolnie, ze do zaoferowania nie tak wiele. Swoja droga, dlaczego Kevin Mchale jest Lakers Haterem ?(jak sam mowil, nie ma zamiaru go sprzedawac)

 

Jeszcze tylko slowko na temat JO. TO nie jest dobra opcja dla nas. W tym sezonie pokazal, ze gra bardzo nierowno, ze nadal drecza go kontuzje, a Lakers wyczerpali swoj limit na kolejne 5 lat. Jezeli juz by zdecydowali sie go pozyskac, to by musieli zostawic Lamara, bo wierzcie mi, nie jest wart oddawania jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. musze sie pochwalic. zobaczcie link

http://lamarodom.com/index.php?q=node/169

 

to z oficjalnej strony lamara.... jestem w szoku az chyba pojde sie napic.

Wow :D , nieźle się zdziwiłem jak to zobaczyłem, "niewiadomski51 from Poland", może jest nawet gdzieś na naszym forum, chociaż nie, gdyby był, to teraz by z nami pisał :) , ale w każdym bądź razie fajnie wiedzieć, ze są tacy ludzie w Polsce.

A co do Lamara to nie można zaprzeczyć, miał bardzo ciężki rok, jakoś na początku chyba sezonu czy jeszcze przed sezonem zmarło mu dziecko, potem kontuzja i brak możliwości grania, no i teraz szybkie odpadnięcie z PO, naprawdę szkoda by było się z nim rozstawać, ale pewnie będzie trzeba. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jendrasa i Born2ball (Kobe). Widzę, że przeżywamy nalot kolegów z sąsiedniego forum. To było ustawione :roll: ? (Dotychczas myślałem, że u nas Kobe pisze pod nickiem Kore, bo bardzo podobnie reagujecie na krytyke ;) )

 

KG w Lakers to marzenie i największym problemem jest tu GM Wolves oraz to, że mamy niekoniecznie najlepszą ofertę. Bynum na pewno kusi, ale poza tym nic atrakcyjnego. Jedynie sam KG celuje w Lakers (chyba), ale to zwykle za mało. Na pewno jest lepszym wyjściem niż JO pod względem sportowym, nie łamie się tak często, ale jest też starszy od O'Neala. Moglibyśmy z nim walczyc o najwyższe cele od zaraz i przez kilka następnych lat, choc juz nie tak długo jak z JO i LO w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jendrasa i Born2ball (Kobe). Widzę, że przeżywamy nalot kolegów z sąsiedniego forum. To było ustawione :roll: ? (Dotychczas myślałem, że u nas Kobe pisze pod nickiem Kore, bo bardzo podobnie reagujecie na krytyke ;) )

No to nie jestem ja, a co to znaczy "bardzo podobnie reagujecie na krytyke" : ]? Brakuje mi na tym forum paru funkcji i emotek, ale nic, bede musial sie przyzwyczaic.

 

A wracajac do tematu, to Kobe spotka sie z Jacksonem i Mitchem, wiadomo w jakich celach. Mozemy byc pewni, ze te lato zaowocuje w zmiany. LaTimes zasugerowal liste 3 kandydatow. KG, JO i Kidd. Najprawodpobniej tylko przy Kidzie nie musielibysmy oddawac Lamara i to jest duzy plus. Wedlug LA, duet KB-KG wciaz nie gwarantowalby mistrzostwa, pisza, ze byli by czyms w rodzaju Jazz, ROckers, co IMO jest dla mnie wielka bzdurda. KB, KG to gwarancja conajmniej finalu konferecnji.

 

Polecam jeszcze ten art:

 

http://msn.foxsports.com/nba/story/6769042

 

BTW: bb2, ja wiedzialem, ze to Ty, fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jestem ja, a co to znaczy "bardzo podobnie reagujecie na krytyke" : ]? Brakuje mi na tym forum paru funkcji i emotek, ale nic, bede musial sie przyzwyczaic.

Napisz do PIETRASA, jednek z nas (z rodziny Lakers) a przy okazji administratora forum, może da się coś załatwić :wink:

 

 

 

A wracajac do tematu, to Kobe spotka sie z Jacksonem i Mitchem, wiadomo w jakich celach. Mozemy byc pewni, ze te lato zaowocuje w zmiany.

I to jest ogoromny pozytyw bo od dawien dawna nie było tak, że ktoś w Lakersach powiedział otwarcie, że zmiany są potrzebne. Nawet przy transferze Shaq'a nie wszystko było jasno powiedziane.. Teraz już Kobe nie wytrzymyje, Jax również i widzą, że jak oni nie zaczną działac znów zamaruje się rok, kolejny bardzo ważny rok. Mitch już jest pod ścianą, jeżeli w tym roku nie zrobi jakiegoś "big deal" to może być jego ostatni offseason . Jacy są kibice Lakers wiadomo, każdy w Los Angeles oczekuje sukcesów tej drużyny a tu prze trzy lata wygraliśmy kilka meczy w PO ( i to z wielkim trudem).

 

Co do transferów KG/Jo i Kidda to tak: KG biore w ciemno i w duecie z Kobe może być naprawdę ciekaweie.. Kobe wie, jak grać z wysokimi zawodnikami i napewno wiele radochy mielibyśmy z KG w zółtej koszulce. JO się boje, jeżeli się połamie nie będziemy mieli nikogo innego i znowu Kobe będize musiał ciągnać ten team. Oddajać jeszcze przy jego transferze Lamara możemy tylko stracić. Z drugiej strony ile razy koelś może się łamać? Może wkońcu zaskoczy?

 

Kidd? No ok, jeden z najlepszych PG ligi ale ile lat jeszcze da rade? Rok? Dwa? a co potem? Przy dwóch w/w zawodników zyskujemy jescze pare lat, nawet połamanych ich będą chcieli a kto wie, jak będzie z kolanami Kidda...

 

 

Polecam jeszcze ten art:

 

http://msn.foxsports.com/nba/story/6769042

Fajny art. szczególnie dużo ciepłych słow pod adresem Radmana 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidd? No ok, jeden z najlepszych PG ligi ale ile lat jeszcze da rade? Rok? Dwa? a co potem? Przy dwóch w/w zawodników zyskujemy jescze pare lat, nawet połamanych ich będą chcieli a kto wie, jak będzie z kolanami Kidda...

Nom wlasnie tu jest ten problem ze on pogra z 2 lata, gora 3, a taki KG to mamy te 4 lata, z JO z 6 ale nom wlasnie jak mowicie o tej jego nierownosci to tez do konca nie jestem pewien :/ Ja bym chcial pozyskac jakas gwiazde ale nie oddajac lamara :/ naprawde szkoda mi go.

 

He's the only player to come into this league who had the ability to play like Earvin Johnson - Pat Riley

Brian Cook

 

Came off the bench and buried a couple of jumpers with one of the quickest releases of any NBA big, but Cook is strictly a shooter. He's obviously spent lots of time in the weight room since he's much bigger in the chest and shoulders than he once was — yet Cook still plays with much more finesse than power.

 

He seems to play defense on his tip-toes, and Boris Diaw drove past him as though Cook wasn't even there.

 

Verdict: A keeper, because 6-10 shooters make valuable 12th men.

Nie no IMO Cook powinien odejsc... zdarzy mu sie ze cos trafi ale to na pewno nie bedzie Robert Horry... o obronie juz nie wspomne... ;/

 

O radmanie napisali najwiecej :P Kiedy go sprowadzili mialem nadzieje ze bedzie rzucal te "3" ale w Lakers'ach nic nie pokazal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O radmanie napisali najwiecej :P Kiedy go sprowadzili mialem nadzieje ze bedzie rzucal te "3" ale w Lakers'ach nic nie pokazal...

Ja chłopa jeszcze nie skreślam. W tym sezonie dokuczały mu kontuzje, uczył się trójkątów i wogole wolal half-pipy :wink: W następnym musi pokzać na co go stać, bo słabym zawodnikiem nie jest. Jeżeli Lamar odejdzie a sprowadzimy jakiegoś prawdziwego PF, to myśle, że Vlad mógłby być tym startowym SF i powinien się sprawdzić. BTW musi nam się jakoś odwdzięczyć za to, że wciąż gra za fajną kase. Mogliśmy go zwolnić i pewnie dużo $$ by nie dostał po takim sezonie.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania że LO można poświęcić jedynie za pakiet z KG. Lamar udowodnił że to nie on jest problemem. W playoffs zawsze grał na wysokim poziomie, mimo trzech kontuzji. Jako #3 będzie idealny. JO, jeśli walnie pięścią w stół i powie że odchodzi, powinno się dać wyrwać bez ruszania Odoma. Jeżeli dojdzie do trade JO za LO & Bynum to mnie to wcale nie ucieszy.

 

Zapominamy o gościu zbliżonym klasą do JO czyli Gasolu. Jeżeli Memphis nie wyciągnie w drafcie Odena lub Duranta to powinni być zainteresowani pakietem Brown & Bynum. Tylko czy Jimmy będzie chciał się rozstać ze swoją maskotką lub kochankiem :wink: Bynumem ?

 

Kidd to by było świetne wzmocnienie, zatrzymalibyśmy Lamara, zlikwidowalibyśmy dziurę na pg, do tego na naszych wysokich zadziałałby Kidd effect i Ronny 15 ppg :wink: Tylko tu znowu wiele zależy od czynników pozalakersowych. Jak Nets odniosą sukces w tych playoffs, Carter zostanie, to nie ma powodów by w lecie robili przebudowę.

 

Przy zachowaniu Odoma i pozyskaniu JO\JK mamy w zespole superstara i dwóch all starów, solidnych roleplayers, za MLE pozyskać broniącą 3 (Posey?) lub solidną 5 (Magloire?) jesteśmy contenderem pełną gębą.

 

Na wypadek jakby młody Buss nie chciał oddać Andrew to Jax ma silnego straszaka w rękawie: brak wzmocnień - brak extension

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O radmanie napisali najwiecej :P Kiedy go sprowadzili mialem nadzieje ze bedzie rzucal te "3" ale w Lakers'ach nic nie pokazal...

Ja chłopa jeszcze nie skreślam. W tym sezonie dokuczały mu kontuzje, uczył się trójkątów i wogole wolal half-pipy :wink: W następnym musi pokzać na co go stać, bo słabym zawodnikiem nie jest. Jeżeli Lamar odejdzie a sprowadzimy jakiegoś prawdziwego PF, to myśle, że Vlad mógłby być tym startowym SF i powinien się sprawdzić. BTW musi nam się jakoś odwdzięczyć za to, że wciąż gra za fajną kase. Mogliśmy go zwolnić i pewnie dużo $$ by nie dostał po takim sezonie.. 8)

Wiem mial kontuzje i na poczatku staral sie jak mogl, dawal z siebie wszystko co mogl dac... pozniej juz powoli zwalnial tempo a na koniec wycial numer :P Musialby pokazac teraz na co go stac, ale ja jakos watpie w to ze zagra tak jak od niego oczekuja fani. Ciekawe co sie z nim stanie.

 

Jesli udaloby sie pozyskac JO bez oddania Lamara to ja bym sie nie zastanawial, ryzykowalbym, co innego gdyby Lamara trzeba bylo oddac to wtedy wole KG. A tak jesli nie ma JO to jest jeszcze Lamar ;)

 

Jak informuje serwis Pioneer Press, ekipę Wilków czekają duże zmiany. Właściciel klubu z Minnesoty poinformował, że zamierza zostawić jedynie 4 zawodników ze starego składu, a mianowicie Kevina Garnetta, Randy’ego Foye’a, Rashada McCantsa i Craiga Smitha.

A to nie dobrze wrozy...

 

P.S Nie wiem jak Wy, ale mi te oswietlenie sie nie podoba ;) Tak ciemno tam, widac tylko zawodnikow jakos ponuro i smutno ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo wbrew pozorom w ostatnim sezononie nie opuścił dużo meczów. Jeśli jest na boisku to niewielu potrafi go powstrzyma. On ma jakąś przewlekła kontuzję, przez którą zwykle opuszcza kilka spotkańm, alae zwykle wraca. Jeśli miałby szanse grac z Kobe i Lamarem, to wcale nie musiałby gra po 45 minut. W Pacers nie miał takiego komfortu. Inna sprawa, że trzeba go najpierw odzyska bez oddawania Lamara.

 

Świetnie, że Lakersi są zdetermihnowani na dokonanie jakis zmian, jeśli się chce, zawsze można coś osiągnąc na rynku. Pozyskanie Garnetta, nawet za Kwame, lamara i Bynuma byłoby świetne. Jeszcze jakbyśmy w drugą strobnę dostali Jamesa byłoby fantastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO to dla mnie zła opcja , łatwo się może posypać, chociaż jeśli nie miałby gdyby w jakiś sposób wyeliminował swój problem z kotnuzjami to nie widze przeszkód , ale nie chce aby za niego poszedł Lamar. Tak byc nie moze. Lamar gdy jest dysponowany potrafi dać te same ( jak nie i wieksze ) wsparcie niz Jermaine.

 

Jeśli Lamar ma odejsc ( czemu mówie stanowcze NIE , on nie moze odejsc ) to tylko i wyłacznie za KG i dodatkowo James ( oczywiscie do Lamara dorzucamy Bynuma , Kwame'go).

Cook'a trzeba poprostu opylić bo się na nic nie przydaje...taki fałszywy PF.

Radman jak się znowu nie sprawdzi to tez mozna go opylić wraz z Cook'iem. Parker jak najbardziej się nadaje do wywalenia na zbitą mordę. Cóż panowie mamy czym pohandlować :twisted:

 

Chociaż co do Bynuma to ja bym go nawet i zostawił... Podczas nieobecności Kwame radził sobie dobrze jak na swój wiek , ale ma powazny problem z faulami...

 

Najbardziej mnie kusi podpisanie Lewisa i do tego jakiegoś pg typu Watson , Payton :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jendrasa i Born2ball (Kobe). Widzę, że przeżywamy nalot kolegów z sąsiedniego forum. To było ustawione :roll: ?

Nie, po prostu im temat zablokowali na czas PO, ale z tego co widze już odblokowany, więc pewnie długo u nas nie zagoszczą, przyzwyczajenia robią swoje ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.