Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

jedziemy dalej. turiaf w s5 jak najbardziej. tylko zobaczymy ile bedzie w stanie dac zespolowi w ataku. jezeli zrobil/zrobi postep to nie ma problemu jak dla mnie.

 

Według mnie atak nie był problemem. Może jedynie w kwestii większej systematyczności i spokoju. Ale umiejętności są i były. Jest jumpshot, jest gra tyłem, boiskowym głąbem nieumiejącym podać Ronny też nie jest. Grunt, żeby nie łapał za szybko fauli.

 

 

Oby tylko Phil dotrzymał slowa.

 

 

 

Cook pewnie swoje minuty dostatnie. Mówiłem, że to extension dla niego to porażka. Gdybyśmy nie gwarantowali Brownowi trzeciego roku kontraktu, nie pozyskali Radmanovica i puścili wolno Cooka, to tego lata moglibysmy powalczyć nawet o takiego Billupsa.

 

 

Dla Vujacica i tak nie widzę miejsca, bo na jakiej pozycji? Na pg jest Fisher, Farmar i Critteton. Na dzieś dzisiejszy pierwsze dwójka wydaje się mieć pewne minuty, Critt jest rookiem ale imo z całej tej gromadki będzie najlepszy już niedługo. Na dwójce Kobe z Evansem.

 

 

bynum-turiaf-odom-bryant-fisher

defensywnie wyglada mi to najlepiej od czasow shaqa.

Co nie znaczy, że dobrze, biorąc pod uwagę, że od odejścia Shaqa co roku obronę mieliśmy mizerną.

 

Teraz jest Kobe, solidny Odom, dziura na pg + dwóch blokujących, ale młodych i mających ciągle poważne braki wysokich. Postęp na pewno jest, wypada jedynie żałować, że nie pozyskaliśmy Bella, a nasza młoda pokoszowa dwójka nie jest 2 lata starsza. Wtedy byłoby się z czego cieszyć, a tak... cóż, zawsze coś. Niech to tylko zafunkcjonuje na parkiecie i jeszcze niejednego zaskoczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van, patrzac na nasz sklad to dla cooka i vujacica nie powinno byc miejsca. w radmanovica jeszcze wierze i mysle ze cos pokaze w tym sezonie. a miejsce vujacica zabierze karl. zobaczycie to. gosc przez wielu typowany jest w tym momencie na steal draftu i wielu obstawia dla niego sporo minut nawet u jaxa.

ja w zasadzie jakoś w Radmana też jeszcze wierzę, ale zobacz na skrzydle jest tylko 96 minut z czego przynajmniej 38 jest zaklepanych dla Lamara, Walton czy będzie starterem czy rezerwowym nie ma możliwości by dostawal ich mnie niż 25-28 w każdym meczu więc zostaje ich powiedzmy 63 chociaż i tak są to zaniżone ilości bo w zeszłym sezonie grali po 10 minut więcej, ale niech będzie, że zostaje nam po tych dwóch 30-33 minuty do rozdzielenia między Turiafa, Radmana, Cook'a czy Evansa, który jako backup Bryanta co najwyżej na 8-10 minut mógłby liczyć a jego atletyczność na skrzydle nie raz będzie potrzebna nie mówiąc już o tym, że niby jeszcze Mihm czasami ma grywać jako PF :?

 

Ciekaw jestem strasznie jak Phil to wszystko by poukładał gdyby skład był zdrowy bo tej pory nie miał takiego "problemu", ale jak podział minut tak żeby wszyscy byli zadowoleni będzie naszym głównym problemem to chyba my kibice narzekać nie będziemy :)

 

Gdybyśmy nie gwarantowali Brownowi trzeciego roku kontraktu, nie pozyskali Radmanovica i puścili wolno Cooka, to tego lata moglibysmy powalczyć nawet o takiego Billupsa.

 

tutaj w zasadzie wszystko zaczęło się od extension Kwame, tamte dwa ruchy już w tym momencie nie miały z tego powodu znaczenia, sprawy pokrzyżowała ta kontuzja kolana Amare bo to na niego się chyba szykowali a i on nie był zbyt chętny na pozostanie w Phoenix do czasu jak nie dowiedział się o tym, że pewnie operacja go czeka.

 

Wszystko się spieprzyło właśnie przez nastawienie się na lato 2007, Kwame można było mieć za mnie kasy rozłożone na więcej lat, nie byłoby wtedy potrzeby oddawania Butlera, MLE byłoby inaczej wydawane tak i wiele spraw mogło inaczej wygladać źródłem wszystkich późniejszych problemów było podporządkowanie całej strategii działania właśnie zrobieniu sobie miejsca w salary zamiast od początku skupić się na otaczaniu Bryanta jak największa ilością talentu i zbieraniu graczy, którzy mogli mieć później jakąś wartość, ale teraz nie ma już chyba co płakać nad rozlanym mlekiem bo i tak nic to nam nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.