Skocz do zawartości

Kto robi dobrą przebudowę


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

jaką konkretnie przebudowę zrobiło Portland? po prostu zagrali praktycznie tym co im się ostało, teraz czas na jakieś ruchy

 

czekam na to co zrobią Baryły, po pierwszych wyborach w drafcie będzie można przewidywać kto mniej więcej poleci, choć wiadomo, że na celowniku są Gallo, Wilson, Barton i Faried

 

ten ostatni to oczywiście bardziej życzeniowo, ale kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką konkretnie przebudowę zrobiło Portland? po prostu zagrali praktycznie tym co im się ostało, teraz czas na jakieś ruchy

 

Przed sezonem ściągnęli za frytki Aminu, Plumlee, Davisa, Harklessa, Vonleha i Hendersona czyli 6/10 rotacji w miejsce 4/5 pierwszej piątki. Ja bym to uznał za przebudowę, choć oczywiście nie skończoną dlatego trudną do jednoznacznej oceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

76ers

Sota

Lakers

Jazz

 

76ers....yyyy jak dla mnie to tylko jedna drużyna jest bardziej udupiona ( BKN ). Kogo oni tam mają? Noel, Okafor no i może Ish. Reszta jak dla mnie to coś na pograniczu ogrzewacza końcówki ławki, ewentualnie do kręcenia ręcznikiem w jakiejkolwiek sensownej ekipie. Pół tony picków? No ok. I kogo za nie pozyskają? Jeffa z Atlanty? I co dalej? A jak wywalą Noela to już naprawdę bez komentarza. O Embidzie specjalnie nie piszę bo miał być taki wow, hype a tu nie do końca wiadomo czy go w listopadzie zobaczymy...żyje on w ogóle? 

 

Lakers - jak dla mnie sytuacja troszkę lepsza niż Philly patrząc na to co mają. Pewnie uda im się ściągnąć jakiegoś dobrego free-agenta ( bo to w końcu LA i tu jest mega przewaga nad pozostałą trójką ) i gdzieś tam będą balansować na 9-12. No a dalej? Żaden z tych jakże wychwalanych prospektów drugim Kobe nie będzie. Średniactwo, chyba że Durant z OKC podpiszę jeszcze na rok a później obaj z Brickiem na 2017/18 wywalają do miasta aniołów.

 

Jazz - ja to mam takie wrażenie, że oni chyba sami nie wiedzą kim chcą być po Deronie. No dobra, Gobby to taki dobrze rokujący kozak ale czy kibice Jazz naprawdę wierzą że uda się tam zrobić coś więcej niż pierwszą rundę PO? Z którego miejsca? 8? 7? No i co. Traficie pewnie na SAS, GSW i ahoj. Przyjdzie do Was jakiś free-agent? Lin jest wolny jak coś. Wierzycie w rozwój prospekta? Tak samo jak kibicie przynajmniej 25 innych drużyn mających jakiś młodych u siebie. To dlaczego prospekt Jazz ma być lepszy w rozwoju niż prospekt np Denver, Bucks czy Soty?

 

No i na koniec Sota - Rubio coś tam się wypowiadał że on by chciał w końcu PO zobaczyć i że chce odejść. A niech spier***ala. Mistrzostwem było by ściągnięcie Butlera pozostawiając Wigginsa. LaVine + picki/picki? Tutaj widzę największą szansę na mega progres pod warunkiem zatrzymania Wigginsa. Wierzę w gościa. KAT to klasa sama w sobie. Patrząc na ostatnie trzy drafty jak dla mnie on jest z całej tej paki najlepszy. Dodaj Butlera i tu masz PO, nie koniecznie jak Jazz z 7-8 miejsca.

 

Do tej listy dodał bym jeszcze Bucks bo tu też jak dla mnie przebudowa się jeszcze nie skończyła. Trochę ( a nawet bardzo ) zawiedziony jestem poprzednim sezonem. Szkoda Parkera. Alfabet - mutant, ciekawe gdzie ma sufit. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Magic? Co z ich przebudową ? czy oni już może zrobili przebudowe?

 

Aaaaa jeszcze Magic. No widzisz. Tak się super przebudowują, że o nich zapomniałem. Jedyne dwa fakty jakie kojarzę ostatniego czasu z Orlando to to że trener dał nogę i że ktoś posłał 50 osób na tamten świat w jakimś klubie gejowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

1. Hinke

2. Juć

3. Ainge

 

Powoli zaczynam Ciebie traktować jak zwyczajnego trolla internetowego który jak mantrę powtarza jedno i to samo nawet jak to przeczy logice

 

Hinkie stworzył zespół który w 4 roku przebudowy wciąż jest 2 lata do bycia zespołem za 2 lata dobrym... Ofensywa jest jeszcze gorsza niż była z samym MCW i Noelem ... Przecież Fila nie robi nic innego tylko wybiera graczy tylko po to by ich za chwilę wymienić na kolejne wybory draftowe

 

Lakers w tym samym roku przebudowy wyglądają jak poukładany zespół który już teraz może być wyżej niz Denver a w następnym sezonie mocno powalczyć  o PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam Ciebie traktować jak zwyczajnego trolla internetowego który jak mantrę powtarza jedno i to samo nawet jak to przeczy logice

I po co ta wycieczka osobista? Jak ktoś napisze tekst o UTAH to dla Ciebie wycieczka osobista, a jak Ty komuś bezpośrednio to chyba też? Nie fajna akcja Ely. Ale oczywiście masz prawo o mnie myśleć co chcesz.

 

Hinkie stworzył zespół który w 4 roku przebudowy wciąż jest 2 lata do bycia zespołem za 2 lata dobrym... Ofensywa jest jeszcze gorsza niż była z samym MCW i Noelem ... Przecież Fila nie robi nic innego tylko wybiera graczy tylko po to by ich za chwilę wymienić na kolejne wybory draftowe

Jedyny błąd Hinkiego to wybór Okafora. Obecnie wiadomo, że powinien brać KP, ale przed draftem pewniakiem był Winslow. Chociaż on też rzutowo przeciętnie. Po czasie dobry byłby booker też, ale tego nikt się nie spodziewał jakim będzie gość graczem.

 

Lakers w tym samym roku przebudowy wyglądają jak poukładany zespół który już teraz może być wyżej niz Denver a w następnym sezonie mocno powalczyć  o PO

Ale Hinke zrobił znacznie więcej by mieć Russella, niż Mitch. Im tylko sprzyjała ruletka.. Oczywiście gratsy dla Mitcha, że nie poddał się presji i nie wziął Okafora. Sam go mocno cenię jako GMa i miałbym go tu na tej liście wyżej, gdyby nie kontrakty Mozgova czy Dienga z tego roku, które tylko opóźnią rozwój młodzieży.

 

Dużo bardziej cenię to co w philly, tam nikt nie ma wątpliwości kto jest najważniejszy i od początku ma należne s5 i touches ile tylko zapragnie.

 

 

Ja oceniłem według siebie, kto robi dobrą przebudowę, całkiem możliwe, że byliby tam LAL, tylko że u nich w sporej mierze szczęście zawarzyło (mieli prawie 40% szansy, że nie będą mieć Ingrama, a to kluczowy element).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wrócmy do faktów bo ciut konfabulujesz.

 

Zarzucałem ci to że za każdym razem jak wchodzimy w dyskusje to Ty zamiast trzymać się tematu dyskusji odwijasz się i atakujesz JAzz np rozmawiamy Gilbert-Arison ja piszę że właściciel Miami jest o wiele lepszy a Ty że i tak Gilbert jest lepszy od właściciela Jazz jakby to w ogóle było tematem dyskusji// Nie było mowy o wycieczkach osobistych..A ja też nie napisałem nic personalnego tylko że powoli zaczynam Ciebie traktować jak trolla

 

Z Hinkie prawda jest taka że najmniej od reszty ligi 76ers odstawała w pierwszym roku przebudowym. W 4 roku przebudowy nadal wygląda źle i wciąz wierzymy że kolejny draft coś przyniesie. Każdy kto ma jakąkolwiek wartość jak Grant jest wymieniany na wybór z 2020 a może i 2022..Nieważne czy szczęście czy nie fakt jest taki że 4 lata w przebudowie było 6 zespołów

 

Boston, Jazz Lakers Bucks Magic i 76ers

 

Dziś pierwsze dwie ekipy są pewniakami do PO , Lakers i Bucks mają świetne wybory draftowe a Orlando i 76ers to nie wiem czy nie dwie najgorsze ekipy tej ligi... Phila 4 sezon z rzędu idzie na bycie najgorszą ekipą..

 

Nie twierdzę ze nie mają przyszłości bo mają dużo ciekawych wyborów ale powiedzieć że robią dobrą przebudowę to grube nadużycie.. Na razie są tam gdzie byli a nawet moim zdaniem ich ofensywa wygląda tak źle jak nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniłem według siebie, kto robi dobrą przebudowę, całkiem możliwe, że byliby tam LAL, tylko że u nich w sporej mierze szczęście zawarzyło (mieli prawie 40% szansy, że nie będą mieć Ingrama, a to kluczowy element).

Dobrze wybrać też trzeba umieć. ;) A Dieng rzeczywiście by się w Lakers przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) No akurat taki tekst to jest bardzo mocna wycieczka osobista, przykładowo jakby mi ktoś takie coś napisał to bym się mocno wku*wił.

 

2) Tzn jednak trzeba uwzględnić chyba to, że Simmons się skontuzjował jeśli mówimy o ich AKTUALNYCH D i O?

Nie wszystko tam dobrze poszło, ale widać już porządne podwaliny powoli - czyli cały frountcourt (Simmons/Saric/Embiid + Okafor jako zabezpieczenie, sam akurat Covingtona nie cenię, ale taki Holmes może być rolesem) + wysoki pick w drafcie '17 gdzie idzie masa utalentowanych niskich (z Fultzem, Smithem i Jacksonem na czele).

No ale oceniamy na dziś na jutro czy na pojutrze?

 

Bo na dziś wygląda to źle a biorąc ich ostatnie 4 lata draftów, to nie ma gwarancji że tego nie skopią. Więc powtarzam przyszłość możliwe że mają ale przebudowy jak na razie nie zrobili i nie wiadomo jak to się zakończy

 

Z draftem to jest tak że 2008 miał być o niebo lepszy od tego z 2009 ten z 2014 lepszy od tego z 2015. więc to za czy draft 2017 jest taki boski to zobaczymy za rok

 

A Denga nie doceniasz.. Ten zakup był wartościowy bo i tak macie dziurę na tej pozycji. Ingram na razie jest za chudy . A Deng daje stabilność obronę dobrą zbiórkę i chyba ma najlepsze pluso minusy w Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Hinkie prawda jest taka że najmniej od reszty ligi 76ers odstawała w pierwszym roku przebudowym. W 4 roku przebudowy nadal wygląda źle i wciąz wierzymy że kolejny draft coś przyniesie. Każdy kto ma jakąkolwiek wartość jak Grant jest wymieniany na wybór z 2020 a może i 2022..Nieważne czy szczęście czy nie fakt jest taki że 4 lata w przebudowie było 6 zespołów

Po dealu JGranta zaczynam mieć mysli, że tam ktoś inny jest głównym mózgiem tego co się dzieję w philly, więc cieżko tu pisać o prawdzie, a raczej o domysłach.

 

Boston, Jazz Lakers Bucks Magic i 76ers

Dziś pierwsze dwie ekipy są pewniakami do PO , Lakers i Bucks mają świetne wybory draftowe a Orlando i 76ers to nie wiem czy nie dwie najgorsze ekipy tej ligi... Phila 4 sezon z rzędu idzie na bycie najgorszą ekipą..

Co do UTAH - wykonali świetną robotę w tym offseason, może nawet najlepszą ze wszystkich klubów. Jednak dla mnie, najważniejszym elementem tej układanki jest Rudy Gobert - najlepszy defensor w lidze - a Jego wybór oceniam w kategorii przypadku, o czym wielokrotnie pisaliśmy,

 

Boston według mnie marnuje potencjał - zbiera te picki, ale już po roku one nie mają żadnej wartości.

 

Nie twierdzę ze nie mają przyszłości bo mają dużo ciekawych wyborów ale powiedzieć że robią dobrą przebudowę to grube nadużycie.. Na razie są tam gdzie byli a nawet moim zdaniem ich ofensywa wygląda tak źle jak nigdy

Spoko, w sumie samego Hinke mam gdzieś. Dla mnie liczy się tylko Embiid i wiara w proces :smile: Po prostu w Jego przypadku nie wiadomo jak daleko by spadł z powodu informacji o kontuzji, więc wybór traktuję nie do końca na zasadzie, bo się ostał, ale z drugiej strony można być pewny, żeby brał przed nim już obecnie gorszych Wigginsa czy Parkera.

W sumie na miejscu Philly sam bym szukał mocno przesadzonego dealu, jaki chociażby podałem w topicu o Philly.

 

 

A najlepsze jest to, że Deng (nie Dieng :grin:) i Mozgov zostali podpisani właśnie by pomóc młodym w rozwoju!

Chociaż oczywiście mnie długość tych umów wku*wia nieziemsko.

To kto wpływa na rozwój gracza? Bo myślałem, że sztab trenerski. Na szczęście w tym roku mamy świetny przykład obalający ten mit, że potrzebny jest weteran w składzie (a nie np lepiej zatrudnić za miejszą kasę kogoś po emeryturze? Jak Ben Wallace np) bo Joel Embiid, trenujący sam i nie mający w składzie veterana, umie więcej od kogokolwiek ze swojego draftu otocznych weteranami w zespole..

 

Podobnie w Nyggets - Jokić czystym skillem to w ogóle jakiś kosmos, podbnie jak Nurk, chociaż to inny typ gracza. A nie ma tam jakoś specjalnie weteranów, którzy by ich w magiczny sposób uczyli czegoś, co nawet nie ma jak zmierzyć

 

Dobrze wybrać też trzeba umieć. ;) A Dieng rzeczywiście by się w Lakers przydał.

Problem w tym, że każdy brałby Ingrama, a za wybór Russella od początku chwaliłem Mitcha, z uwagi na ilość dobrych PF/C na rynku a SG chociażby.

 

 

1) No akurat taki tekst to jest bardzo mocna wycieczka osobista, przykładowo jakby mi ktoś takie coś napisał to bym się mocno wku*wił.

Dzięki.

 

Holmes

Holmes to bardzy vajny zawodnik imo.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tytule tematu masz "robi" a nie "zrobił". Na dzień dzisiejsza Phila wygląda bardzo obiecująco, tylko szkoda że Hinkiego wyjebali i nie dowiemy się jakby to wszystko wyglądało prowadzone od początku do końca przez niego.

Tylko ze ja tu się różnie od większości forum. Ja uważam ze po 4 latach to Phila ma niewiele materiału. Embiid Saric. I może Simmons jak się nauczy rzucać. Oka fora muszą oddać. A Noel nie chce u nich grać.

 

Nie mają strzelców za 3.. ani obrony poza Embiidem i Noelem.

 

@Mac

ja uważam ze taki Hood to lepszy wybór niż ktokolwiek poza Embiidem z rosteru 76ers. A nawet zamiana nr12 w kiepskim drafcie na Hilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiem się w stosunku do innych klubów, ale dorzucę swoje 3 grosze w temacie Lakers.

Uważam, że Lakers bardzo fajnie wychodzą z ery post Kobe. Notabene ten ostatni kontrakt Kobego wydaje mi się, że pozwolil na utrzymanie popularności wokół klubu i cały ten farewell tour odrzucił na bok presję wyniku, a jednocześnie Lakers oficjalnie nie rozpoczęli wówczas procesu przebudowy.

Lakers zdobyli kilka fajnych talentów począwszy od potencjalnych allstarów, jak i bardzo fajnych starterów i rolesów. Uzupełnili to przepłaconymi wolnymi agentami, ale z domieszką Waltona, mogą stać się teamem na +30 wygranych i tym samym mogą być łakomym kąskiem dla graczy, którzy chcieliby się wykazać. Niemniej jednak na dzień dzisiejszy liczy się rozwój talentu, który Lakers posiadają, możliwe że na samym rozwoju posiadanej młodzieży, za 2-3 lata uda im się dostać do Playoffs.

Dokładając do tego obecny salary cap, konktrakty Nicka Younga i Lou Williamsa na chwilę obecną nie są problemem, a możliwe, że udaloby się je korzystnie wytrade'ować, chociaż to co teraz pokazują Williams i Young pod Waltonem powoduje, że nie mam szczególnej ochoty się ich pozbywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ january

 

Od odejścia Sapa ( czego nota bene żałuje )

 

Ale o tym mówię Hinkie wybral opcję zaoranej ziemi. Wymieniał każdego na picki choćby drugorundowe jak Young czy Turner. Do tego wymieniał nawet tych co wybrał jak McDaniels czy MCW.. I nie chodzi mi o to czy sprzedawał graczy drogo czy tanio bo efekt jest taki że Phila trzonu nie ma a gracze niekoniecznie chcą u nich grać vide McDaniels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.