Skocz do zawartości

Rookie watch


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Ely, zapomniałeś (?) wspomnieć, że w ustawieniu z Ellisem, Georgem, Hillem, Turnerem i Mahinmim, Pacers tracą ~0.9 PPP (!), i jest to ich zdecydowanie najlepsze ustawienie w ogóle. Problemem jest ustawienie z Turnerem i Hillem, tylko mam wątpliwości czy ma to cokolwiek wspólnego z Turnerem, skoro z Mahinmim Pacers też byli na minusie zarówno z Milesem, jak i Hillem (choć tutaj mamy bardzo małą dawkę), a z duetem Turner-Mahinmi Pacers wyglądają jak bardzo poważna drużyna, przede wszystkim rewelacyjnie w obronie właśnie (to tak co do pozytywnego impaktu).

 

I - gwoli ścisłości - Porzingis jest lepszy obecnie, pisałem o czymś innym. 

 

Jendras, gdy w kotnekście Turnera wspominasz Frye'a, to zaczynam się gubić. Sam rzut to nie wszystko, tyle, że Turner potrafi dużo więcej niż ten przysłowiowy Frye, w wieku niespełna 20 lat, a jego progres jest imponująco szybki. Czy będzie dobry tak jak Bosh i Aldridge w ofensywie, nie mam pojęcia, to, że jest lepszy niż oni w jego wieku, to świetna perspektywa, w obliczu tego jak szybko się rozwija, czy tego jak koleś poprawił bieganie i w rok, z nieefektywnego gracza w college'u, stał się efektywnym w ofensywie graczem w NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely, zapomniałeś (?) wspomnieć, że w ustawieniu z Ellisem, Georgem, Hillem, Turnerem i Mahinmim, Pacers tracą ~0.9 PPP (!), i jest to ich zdecydowanie najlepsze ustawienie w ogóle. Problemem jest ustawienie z Turnerem i Hillem, tylko mam wątpliwości czy ma to cokolwiek wspólnego z Turnerem, skoro z Mahinmim Pacers też byli na minusie zarówno z Milesem, jak i Hillem (choć tutaj mamy bardzo małą dawkę), a z duetem Turner-Mahinmi Pacers wyglądają jak bardzo poważna drużyna, przede wszystkim rewelacyjnie w obronie właśnie (to tak co do pozytywnego impaktu).

 

Ale z takim Lavoyem Allenem nie wyglądają źle zarówno w konfiguracji z Mahinim jak i Hillem ( albo dwoma Hillami). Trochę to skomplikowane ale proponuje popatrzeć w najnowsze zestawienie Engelmanna

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RccmHSCLVVy_97MTs7nQYemim3tCmZ8_NEX17NXBuKs/edit?pref=2&pli=1#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to wiadomo od momentu gdy Porzingis okazał się Porzingisem na parkietach NBA, ale Sixers nie bardzo mieli pole manewru. Nie wiem który poszedłby Okafor, to bardzo surowy gracz, ale od momentu przyjścia Isha robi te 18ppg na 60%ts przez 27 minut, a my chyba zapominamy przez Townsa i Łotysza, jak ciężko grać rookies duże minuty w lidze. Wciąż bym brał go w top5, nie jest nierealne bowiem, że rozwinie się na niezłego obrońcę.

 

A co do "wyrzucania" Russella, to raz, że zawsze podkreślam, że bardzo go lubię, więc to czy kogoś cenię wyżej czy nie ma bardzo małe znaczenie w kontekście prognozowania przyszłości DAR, a dwa, że szybko to się może zmienić, wciąż mamy małą dawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak wyglada sprawa defensywy u Bookera ?

Słoneczek za czesto nie ogladam (pewnie nie ja jeden :grin:) wiec ciezko stwiedzic, a zapowiada sie ciekawie.

Po kolei

1/1 dobrze na sg, szybko na nogach, pewnie. Siły się ciut przyda przy backdownach. Nie leje na akcję jak Goodwin chwilami

zespołowo dobrze się ustawia, na roto z rozgrywającym jest wystarczająco szybki, by nie dać się dymać

na zasłonach potrzeba siły, lubi się zgubić na setne sekundy ale potem zamiast lecieć bezpośrednio do krytego wie już, by ścinać w kierunku ruchu akcji

potrzebna pewność + siła, reszta jest fhuy legitna(generalnie jest to jedyny optymistyczny przebłysk słońca, odszczekuję moje głupoty pisane po drafcie, gdzie widziałem go bardziej w roli spot up shootera)

Reasumując, ten sezon mu cholernie pomógł

Winslow,Stanley,Towns,Oka,Porzi,Booker,Turner,może Tank - tych ludzi widzę z przyszłością w lidze. Reszty albo nie skojarzyłem albo mi w oko  nie wpadli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że byłby spokojnie lepszy niż Towns?

 

To co on jest, przyszły GOAT? :smile:

Zarówno Jokic jak i Porzingis mają bardziej pozytywny wpływ na wydarzenia na parkiecie niż Towns. Mowa głównie o obronie. Co wcale nie oznacza, że Towns nie jest najlepszym prospectem i nie przegoni tej dwójki już w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras, chodzi przede wszystkim o defensywę, w której KAT wypada słabo. patrząc na dane z synergy i sportVU, to bije Porzigngisa tylko w post D. w reszcie kategorii, włącznie z D at rim, KP jest lepszy. to zresztą widać nawet w meczach jak słabo KAT broni picki, a jak dobrze Porzingis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=pcMCs-DaWuo




Wyciagacie jakies gowna z dupy sugerujac ze ktokolwiek ma podjazd do Townsa.. 
Statystyki nie graja, niech chociaz w jakims meczu jakis Jokic sproboje powstrzymac lepszego gracza tak jak Towns :)

Winslow potrafil zamknac Hardena, Butlera, Towns tez potrafi, a wy wyciagacie jakies statystyki z dupy ktore niby maja pokazywac ze Porzingis czy Jokic beda lepszymi graczami niz Towns
 

jak patrzec na te statystyki to Melo jest jednym z lepszym obroncow w tym sezonie. (Nie wiem jak teraz, ale niedawno jescze mial jedna z lepszych statystyk na jego pozycji)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Phili znowu źle wybrała w drafcie

tzn mieli pecha znowu 

Embid przestrzelony kompletnie przynajmniej tak to wyglada i nie wiadomo w jakiej formie wróci (w końcu nie grał dwa lata) jeśli w ogóle wróci 

a teraz wzieli Okafora który fajnie klepie w słabej Phili ale taki center w obecnej koszykówce  na pewnoe nie bedzie nikim na kim można zbudować zespół, w ogóle ciężko go wyobrazić sobie w s5 w teamie który gra w PO

przyszłośc na C to KAT i Kristaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.