Skocz do zawartości

Rookie watch


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Booker in plus jak gra. A do tej pory grał mało

Towns ready 2 fight, można na nim opierać zespół po obu stronach + zestaw umiejętności/warunki/zachowanie na bardzo dobrym poziomie

Porzi zaskakuje pozytywnie, miesiąc konia, głowę ochłodzi i będzie good

Stan jest nieskuteczny acz solidnie bije się w obronie. Artest 2nd coming

Czekam na Sera i Rakeema w Developach. Reszta poza moim zainteresowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze Towns sie zbytnio nie przejął. A i Okaforowi dobrze to nie zrobiło. 

Na bank się przejął. Oglądałem z dobre trzy kwarty i była straszna masakra. Okafor robił go jak chciał.

W ogóle Noel z Wigginsem też się przepychali trochę, dobry potencjał na beef pomiędzy sotą, a philą jest.

 

Za to Justin Anderson grzeje ławę. Spodziewałem się więcej po zawodniku, który był wybrany w drafcie ze względu na to, że jest nba ready. No, ale w dallas to nie niespodzianka, że nie stawiamy na młodych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za to Justin Anderson grzeje ławę. Spodziewałem się więcej po zawodniku, który był wybrany w drafcie ze względu na to, że jest nba ready. No, ale w dallas to nie niespodzianka, że nie stawiamy na młodych

 

no ja tez myślałem ze w obliczu biedy na 2 i problemach zdrowotnych Matthewsa i Parsonsa Justin coś pogra. Dobra defensywa i rzut za 3. Do tego biega do kontr i ładuje z góry. czego chcieć więcej. Na 15-20 min jak znalazł. Z drugiej strony Powell nic nie grał w poprzednim sezonie a w tym pozytywne zaskoczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dirk Nowitzki (20-21, rookie):
20.4 mpg, 40.5%fg, 20.6%3pt, 77.3%ft, 3.4 rpg, 0.6 bpg, 8.2ppg.
 
Anthony Davis (19-20, rookie):
28.8 mpg, 51.6%fg, 0%3pt, 75.1%ft, 8.2rpg, 1.8bpg, 13.5 ppg.
 
Kevin Garnett (20-21, sophomore):
38.9mpg, 49.9%fg, 28.6%3pt, 75.4%ft, 8.0rpg, 2.1 bpg, 17.0 ppg.
 
Dwight Howard (19-20, sophomore):
36.8 mpg, 53.1%fg, 59.5%ft, 12.5 rpg, 1.4 bpg, 15.8ppg.
 
Tim Duncan (19-20, NCAA):
37.2mpg, 55.5%fg, 68.7%ft, 12.3rpg, 3.8bpg, 19.1ppg.
 
Karl Towns (19-20, rookie, 25 meczów):
28mpg, 53.5%fg, 83.8%ft, 9.1rpg, 2.1bpg, 15.4 ppg.
per36: 19.8ppg, 11.8 rpg, 2.8 bpg.

 

 

ciężko ocenić na ten moment defensywny potencjał Townsa (czy jest on na poziomie All-NBA Defensive Team, czy na poziomie bliższym ~ATG), ale w ofensywie Towns wydaje się mieć więksszy potencjał niż Duncan czy Garnett. najlepsze, że KAT gra u trenera, który go na ten moment ogranicza (co nie będzie miało znaczenia dla jego przyszłości, a co ma znaczenie dla jego obecnej produkcji), w drużynie, gdzie nie zawsze oddaje tyle rzutów ile powinien (per36 - 20 ppg na 59%ts), przy zawodnikach, gdzie jego atuty i możliwości(passing!) są mało widoczne.
 
rodzi się pytanie w tym momencie, czy aby na pewno Davis jest najbardziej utalentowanym wysokim/najbardziej utalentowanym zawodnikiem w lidze. 
 
druga statystyka - Towns rzuca z półdystansu na poziomie 47-48%. to jest KOSMOS jak na 20-letniego wysokiego i o ile kontrować można to tym, jak NBA ready jest po prostu Towns, to jednak mnie się wydaje, że to po prostu wielki (jak na wysokiego) rzutowy talent, i tutaj kto wie czy to nie jest poziom upside'u ~Dirka. zresztą to już widać było w college'u, że nastolateni wysoki, rzucający ft na poziomie >80%ft to rzadkość i poziom a'la Ryan Anderson i inni typowi wysocy-shooterzy, więc to, że z miejsca Towns jest jednym z najlepiej rzucających z półdystansu zawodników w całej NBA jakoś nadto zaskakujące nie jest.
 
mała dawka? raczej miałbym na uwadze, że chyba nie zdarzyło się, żeby (zdrowy) rookie na tym poziomie zagrał drugą część sezonu gorzej niż pierwszą, a z reguły działało to zdecydowanie w odwrotną stronę.
Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiadomo, że to się zmienia co 20 meczów, ale jakbym na podstawie tych 40-kilku meczów miał robić redraft, to miałbym to tak:

 
1. Towns
2. Porzingis
3. Turner
4. Russell
5. Okafor
6. Winslow
7. Booker
8. Mudiay
9. Johnson
10. WCS
 
jakieś wątpliwości? Booker jest młodziutki i pokazje baaardzo duży talent strzelecki w fatalnych Suns, Turner to będzie przekozak. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiadomo, że to się zmienia co 20 meczów, ale jakbym na podstawie tych 40-kilku meczów miał robić redraft, to miałbym to tak:

 
1. Towns
2. Porzingis
3. Turner
4. Russell
5. Okafor
6. Winslow
7. Booker
8. Mudiay
9. Johnson
10. WCS
 
jakieś wątpliwości? Booker jest młodziutki i pokazje baaardzo duży talent strzelecki w fatalnych Suns, Turner to będzie przekozak. 

 

Tak się myślę, że jednak prawdziwym GOATem koszykówki jest jednak Larry Bird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.