Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

- Poprosili Udriha o oddanie 90k, wyjaśniając co im to da i się zgodził

Nie mogą mu obiecać kontraktu albo jakiejś innej posady w przyszłości?

AFAIK to lamie zasady CBA [albo przynajmniej obchodzi intencje].

Ale w sumie uswiadomilem sobie dodatkowy problem: jak Heat dadza Udrihowi w offseason jakis kontrakt to jak udowodnic, ze go podpisali bo mu zwracaja kase za poprzedni sezon, a nie dlatego, ze go cenia na taki wlasnie kontrakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIK to lamie zasady CBA [albo przynajmniej obchodzi intencje].

Ale w sumie uswiadomilem sobie dodatkowy problem: jak Heat dadza Udrihowi w offseason jakis kontrakt to jak udowodnic, ze go podpisali bo mu zwracaja kase za poprzedni sezon, a nie dlatego, ze go cenia na taki wlasnie kontrakt?

 

No nie da się, więc wg mnie dokładnie tak to rozwiązali. On pomógł im, więc oni się odwdzięczą. Raczej nie widzę tu przekrętu, a po prostu porozumienie stron z obopólną korzyścią. Wg mnie jest mnóstwo takich przypadków w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się, więc wg mnie dokładnie tak to rozwiązali. On pomógł im, więc oni się odwdzięczą. Raczej nie widzę tu przekrętu, a po prostu porozumienie stron z obopólną korzyścią. Wg mnie jest mnóstwo takich przypadków w lidze.

Wg mnie ten jest wyjatkowy przez to, ze gracz jest kontuzjowany. Wszyscy buyoutowcy szybko podpisuja nastepny kontrakt z inna druzyna co uzasadnia ich decyzje o rezygnacji z czesci poprzedniego. A tutaj Udrih nie dosc, ze oddal sporo kasy bez wyraznego motywu dla niego to jeszcze mozna powiedziec, ze stracil wiecej niz kase skoro nagle ma odciety dostep do ekipy medycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się, więc wg mnie dokładnie tak to rozwiązali. On pomógł im, więc oni się odwdzięczą. Raczej nie widzę tu przekrętu, a po prostu porozumienie stron z obopólną korzyścią. Wg mnie jest mnóstwo takich przypadków w lidze.

 

Tak jak ktoś powiedział o Kirilence, że podpisał taki niski kontrakt z Nets, a za to popływał sobie jachtem Prochorowa na wakacjach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się, więc wg mnie dokładnie tak to rozwiązali. On pomógł im, więc oni się odwdzięczą. Raczej nie widzę tu przekrętu, a po prostu porozumienie stron z obopólną korzyścią. Wg mnie jest mnóstwo takich przypadków w lidze.

 

Pięknie, trza to zacząć stosować w fantasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się chcesz w fantasy dogadać z zawodnikiem?

 

Podobna zasada na obejście jakiegoś przepisu.

 

Bo generalnie bardzod obrze wilku wyłapał, że dobrowolnie udrih z tej kasy nie zrezygnował. HEAT mogą go podpisać bo na prawdę będą potrzebować veterana na PG, ale będzie tez może pewien niesmak z uwagi na ten obecnie bezsensowny ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się dogadali, ale tutaj nie ma porównania do fantasy.

 

Bo w fantasy nie ma w ogóle tematu wyboru drużyny przez zawodników, a w prawdziwej NBA to jest podstawa - decyzyjność zawodników. Dlatego też wydaje mi się, że nie ma sensu rozdmuchiwać tej sytuacji, bo to pewnie norma.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się dogadali, ale tutaj nie ma porównania do fantasy.

 

Bo w fantasy nie ma w ogóle tematu wyboru drużyny przez zawodników, a w prawdziwej NBA to jest podstawa - decyzyjność zawodników. Dlatego też wydaje mi się, że nie ma sensu rozdmuchiwać tej sytuacji, bo to pewnie norma.

 

Normą jest, że zawodnik, doznaje kontuzji i rezygnuje z bardzo dużej kasy + z bardzo drogiej opieki medycznej?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka o playoff będzie długa:

 

24995425484_26d109ec65_b.jpg

 

CHA, ATL i IND grają ostatnio lepiej i raczej PO mają pewne,

zatem o 8 miesjce będzie walka między:

CHI - ich wynik zależy od tego kiedy będzie dostępny Butler,

DET - potrafią zagrać fatalnie i genialnie, jak to młoda drużna, w zasadzie wogóle nie wiadomo czego się spodziewać,

WAS - ma najgłębszy skład, ale na razie mają najwięcej do nadrobienia

 

decydowały będą 1-2 win o być albo nie być w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.