Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Russell Westbrook torched the Rockets for 21 points, 13 rebounds, 15 assists and a steal for his sixth triple-double...in March!

He joins Larry Bird (1986) and Michael Jordan (1989) as the only players in NBA history to rack up six triple-doubles in one calendar month.

 

Najs. Dodatkowo pozostało mu jeszcze 5 spotkań w marcu, by pobić ten rekord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ma jakieś znaczenie? Ocena tej sytuacji przez sędziego jest skandaliczna cokolwiek by się później nie stało.

No ma wtedy, gdy sugeruje się, że GSW wygrywają mecze dzięki sędziom. Więc ja pokazuję, że akcje wcześniej decyzja sędziów również była skandaliczna i pozbawiła szansy na zdobycie dodatkowego punktu przez Greena, a to miałoby znaczenie, bo przewaga byłaby potencjalnie 3, w nie 2-punktowa.

 

Ale w sumie Przemosława rozumiem, jakby GSW 23-punkty przewagi roztrwoniło 2 dni po pokonaniu u siebie po ciężkim boju SAS, to też byłbym deczko wściekły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj, że akcję wcześniej sędziowie puścili ewidentny faul Rubio i zamiast and1 były tylko 2 punkty spod kosza.

 

EDIT: Pomijam fakt, że z tej akcji i tak nic nie wyszło i nie było punktów dla GSW.

A myślałem, że przepisy to przepisy ...

Ale jak sedziowie się pomylą jeden raz to już mogą do woli się mylić tak aby było równo. Rozumiem.

No ma wtedy, gdy sugeruje się, że GSW wygrywają mecze dzięki sędziom. Więc ja pokazuję, że akcje wcześniej decyzja sędziów również była skandaliczna i pozbawiła szansy na zdobycie dodatkowego punktu przez Greena, a to miałoby znaczenie, bo przewaga byłaby potencjalnie 3, w nie 2-punktowa.

 

Ale w sumie Przemosława rozumiem, jakby GSW 23-punkty przewagi roztrwoniło 2 dni po pokonaniu u siebie po ciężkim boju SAS, to też byłbym deczko wściekły ;)

nom byłem tak wściekły że ziewnąłem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że przepisy to przepisy ...

Ale jak sedziowie się pomylą jeden raz to już mogą do woli się mylić tak aby było równo. Rozumiem.

No właśnie ja też jestem za tym, żeby się nie mylili. Wtedy byłaby szansa, że przewaga GSW wynosiłaby po tej nielegalnej zasłonie Greena 3 punkty, a nie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh nie czytasz z należytą uwagą. Użyłem sformułowania "byłaby szansa". To zawsze lepiej niż brak takiej szansy.

Zawsze jest szansa na różne rozwiązania.

 

Jedynym pewnikiem w tej sytuacji jest jednak to, że gdyby odgwizdali faul Greena to byłby faul czyli piłka dla przeciwników. Wtym przypadku były to wilki z lasów w Minnesocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest szansa na różne rozwiązania.

 

Jedynym pewnikiem w tej sytuacji jest jednak to, że gdyby odgwizdali faul Greena to byłby faul czyli piłka dla przeciwników. Wtym przypadku były to wilki z lasów w Minnesocie

Nie zrozumieliśmy się. Ja pisałem o akcji wcześniej, tej w której Rubio faulował Greena przy layupie, Ty natomiast pijesz do movin' screena ;) Bo ja to się z Tobą zgadzam od początku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się. Ja pisałem o akcji wcześniej, tej w której Rubio faulował Greena przy layupie, Ty natomiast pijesz do movin' screena ;) Bo ja to się z Tobą zgadzam od początku :smile:

 

Wróciłeś ze spowiedzi, ze się zgadzasz? :)

 

Nom, ale zarzuciłeś mi że sugeruję, iż wg mnie GS wygrywają dzięki sedziom.

 

 

peace

 

 

 

Ogólnie widze więcej gwizdków odnosnie 3sec jak i nagle zaczęli więcej zwracać uwagę na linie boczne. Chyba że mi się wydaje ? :)

Dobrze też byłoby wyczyścić sprawę screenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3sec w obronie, czy w ataku? Co do linii bocznych to prawda, zaczęli na to patrzeć dokładniej. Poza screenami raz i na zawsze bym załatwił kwestię błędu kroków, bo o ile oderwanie nogi piwotującej przy jab stepie jestem w stanie zrozumieć, to kroki w kontrach i dwutakty z dostawką nogi już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka roznica klasy, Lebron usuwa Cavs z social media, trenuje z Wadem(swoja droga to najmniej pewny punkt z jego planu i pewnie jako jedynego bedzie musial namawiac z tej ekipy jezeli po tym sezonie Melo znowu nic nie ugra i CP3 to samo to oni na pewno chetnie dolacza do jego planu, a Wade jest lojalny i musi go Lebron urabiac), mowi podczas juz all star game bleacherowi ze chetnie by zagral z Wadem CP3 i Melo, a teraz Dirk

 

najpierw mowi ze za wszelka cene wprowadzi Mavs do PO, potem zeby nie tworzyc konsternacji w druzynie mowi ze robi opt in pod sam koniec walki o PO i podnosi morale i pewnosc organizacji co do przyszlosci

 

roznica klasy doslownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka roznica klasy, Lebron usuwa Cavs z social media, trenuje z Wadem(swoja droga to najmniej pewny punkt z jego planu i pewnie jako jedynego bedzie musial namawiac z tej ekipy jezeli po tym sezonie Melo znowu nic nie ugra i CP3 to samo to oni na pewno chetnie dolacza do jego planu, a Wade jest lojalny i musi go Lebron urabiac), mowi podczas juz all star game bleacherowi ze chetnie by zagral z Wadem CP3 i Melo, a teraz Dirk

 

najpierw mowi ze za wszelka cene wprowadzi Mavs do PO, potem zeby nie tworzyc konsternacji w druzynie mowi ze robi opt in pod sam koniec walki o PO i podnosi morale i pewnosc organizacji co do przyszlosci

 

roznica klasy doslownie

 

panie inne wychowanie

stara kindersztuba się kłania ;)

 

koniec końców jak James zdobedzie majstra z nowa spakowana ekipą to on urosnie w oczach typowych amerykańskich Januszów i będzie znowu prawie jak MJ 

a zachowanie Niemca przejdzie bez echa i pewnie nikt poza Dallas się tym nie przejdzie

 

taki swiat panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.