Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Post Rappera to klasyczny passive agressive post niby nikogo wprost nie obraża, a obraża.

 

Bardzo zabawne w kontekście tych słów.

 

 

A wyzywanie od teoretyka? Cóż, nic nowego w internecie, ot kolejny odpowiednik słów lewak, komunista, nazista, pisior zależnie od tematu rozmowy i poglądów rozmówcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem ortg i drtg.

 

Rappar, ale to nie wiele zmienia

Za B-R

Dalej GSW, SA i Cavs są w top6 w obu kategoriach. Dobre drużyny muszą być w czubie po obu stronach parkietu.

 

OKC ma słabszą obronę w okolicach średniej ligowej ale też mają pace na 56W a czołowa 3 ma sporo wyższy. Więc widać, że sam atak też nie gwarantuje sukcesu bo OKC na ortg drugie w lidze, większe o ponad 3,5 od Cavs (a więc dużo bo 3,5 to różnica w ortg między 5 LAC a 17 Stones, czyli między bardzo dobrym a poniżej średniej atakiem), a sumarycznie jest dużo gorszym zespołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar, ale to nie wiele zmienia

Za B-R

Dalej GSW, SA i Cavs są w top6 w obu kategoriach. Dobre drużyny muszą być w czubie po obu stronach parkietu.

 

OKC ma słabszą obronę w okolicach średniej ligowej ale też mają pace na 56W a czołowa 3 ma sporo wyższy. Więc widać, że sam atak też nie gwarantuje sukcesu bo OKC na ortg drugie w lidze, większe o ponad 3,5 od Cavs (a więc dużo bo 3,5 to różnica w ortg między 5 LAC a 17 Stones, czyli między bardzo dobrym a poniżej średniej atakiem), a sumarycznie jest dużo gorszym zespołem.

Nie napisałem, że liczy się tylko ofensywa, tylko, że z dwójki atak/obrona ten pierwszy jest istotniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że liczy się tylko ofensywa, tylko, że z dwójki atak/obrona ten pierwszy jest istotniejszy.

 

No ale własnie nie.

OKC ma 2 atak w lidze i 13 obronę

Indy ma 2 obronę i 18 atak

 

OKC ma tempo na 56W a Pacers na 46W.

 

Do tej pory wychodzi, że masz rację.

 

Ale problem jak zwykle tkwi w szczegółach.

OKC ma atak o ponad 7 lepszy od średniego i obronę o 0,7 lepszą od średniej

Indy ma atak o prawie 1 gorszy od średniego i obronę o 4,6 lepszą.

 

Czyli netto OKC jest lepsze średniej ligowej i w ataku i w obronie, a Pacers są lepsi w obronie (ale nie aż tak jak w ataku OKC) i gorsi od średniej w ataku.

 

Gdyby Indy miała tyle lepszą obronę od średniej co okc atak i atak na poziomie obrony OKC to pewnie i bilans byłby podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz Eddiego Griffina z lat starszych.

Dla niekumatych - to ten pan, co wjechał po pijaku w radiowóz i również po pijaku waląc konia wjechał pod pociąg.

Science bitch

Bedąc w temacie ogarnąłem galerię Hanny Smoktunowicz z młodych lat. Wszystko ładnie pięknie a tu Bogumiła Wander obecnie jako żaba monika. i c***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem sobie spurs vs..... nie pamiętam kto, w piątek rano [z czwartkowej nocy, national TV]. Aha, vs. Cavs

 

I oglądając trzecią kwartę zorientowałem się, że najbardziej to ja czekam na wywiad z Popem w przerwie między 3 a 4 kwartą.

Za stary już jestem na te enbieje, serio.

 

btw. zobaczcie sobie ten wywiad, przejebany był! [czyli jednak miałem nosa]

 

p.s. inny highlight, podczas któregoś z meczy Rockets który oglądałem ostatnio, by Drexler oczywiście:

"Capella just faked 3 pt shot. I don't think anybody in the building went for that"   :playful:  :playful:  :playful:  :playful:  :playful:

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. inny highlight, podczas któregoś z meczy Rockets który oglądałem ostatnio, by Drexler oczywiście:

"Capella just faked 3 pt shot. I don't think anybody in the building went for that"   :playful:  :playful:  :playful:  :playful:  :playful:

 

A to nie był Jones? Bo Jones robi pumpfake przy każdym rzucie za 3 i nikt na to się nie nabiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie załapałem, że w połowie sezonu dwie ekipy na zachodzie jadą obecnie na 70W.

 

Żal mi Donovana...

 

Nie jest źle, a wygląda na to, że jest coraz lepiej.

 

Cieszy przede wszystkim to, że drużyna pokazuje na parkiecie poprawę w kwestiach, które Donovan porusza i uważa za problemy Thunder. Wczoraj Heat zostali naprawdę zamknięci w imponujący sposób w 2 połowie. A Bosh to przez cały mecz był własnością Serge'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.