Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sheridanhoops.com/2015/12/15/sheridan-dwight-howard-unhappy-in-houston-headed-to-miami/

 

Sugerowałbym przeczytać całość tych fantastycznych doniesień.

 

Najlepsze jest to

 

 

Bottom line: The Rockets are at risk of losing Howard for nothing. Same goes for the Heat with Whiteside. If they make a deal, both teams will have their centers of the future.

 

Zwłaszcza gdy Whiteside jest w CY. A Howard ma player option. Future przez duże F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz = na parkiecie 100% zapierdalania to nie hamburgery, chlanie etc. Za stary jesteś by Cię łapac na takiej prościźnie

2 - rzeźba? Kevin Willis ile ma pierścieni? Malone? Szijet

3 - trening? Iversona Ci wrzucić aby się rozpętała burza, jakoby on nie chciał wygrywac?

Also, tak na luźno:

Howard na tę chwilę to taki znak jakości w PO jak TMac. Been there done that. Ten znak jakości ma się nijak to PO o ile w obecnej lidze nie jesteś ostroga

Wade był pierwszy więc koniec końców to on jako pierwszy zawiśnie pod dachem. Bosh może mieć w całym meczu więcej kontaktów ale na 5 sekund do końca to na łejda będzie rysowanie o ile go klon Bowena nie pokryje. Dwight gdyby tam poszedł to by gatorejda wstrząsał przy rysowaniu takich akcji

Also, mięśnie są zbędne gdy masz jaja. Barkley checked, Bird checked.

Also. Iron Maiden sa dojebani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz = na parkiecie 100% zapierdalania to nie hamburgery, chlanie etc. Za stary jesteś by Cię łapac na takiej prościźnie

2 - rzeźba? Kevin Willis ile ma pierścieni? Malone? Szijet

3 - trening? Iversona Ci wrzucić aby się rozpętała burza, jakoby on nie chciał wygrywac?

1 - Na parkiecie każdy zapierdala, zapierdalać 30 minut raz na parę dni to żadna sztuka. Liczy się to co wnosisz na parkiet. Jeśli twierdzisz, że Shaq zapierdalał na 100% wrzuć sobie 4q finałów w 2004.

2 - We Włoszech żyje kot co dostał 9 mln $. Czy on zapierdala więcej w pracy od Ciebie?

 

Joel Anthony zapierdalał przez cały off season po 6 godzinach na treningach, kwestia talentu, osiągnął w stosunku do swoich genów więcej niż Iverson i Shaq razem wzięci samym wystąpieniem w S5 w NBA. Jakiś pierdolony mit żądzy wygrywania 

pokutuje na forum, że mecze wyglądają jak walki w anime kto ma więcej fighting spirit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się doczepić do podejścia i zaangażowania Howarda w Magic. Może to kwestia tego, że drużyna była faktycznie tylko jego, a może to wpływ Stana VG, przy którym nie można było sobie pozwolić na luz. Jeśli ktoś non stop kłóci się z sędziami (osiągnięcie limitu techników i zawieszenia), specjalnie wali przeciwnika z łokcia, bo ma dość uwieszania się na nim, czy zamyka serię z wyżej notowanym przeciwnikiem notując 40/14, to nie można powiedzieć, że mu nie zależy, albo że traktuje grę jak zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś porównał Shaqa do bardzo zdolnego studenta, który zamiast usiąść do książek i być absolutnie najlepszym, woli iść na imprezę, bo wie że dzięki samemu talentowi i tak będzie lepszy niż reszta. Jego koszykarska potęga opierała się na wygraniu w loterii genetycznej.

 

Co do Dwighta - skoro jest tak zajebiście ambitny, to może niech zrobi coś z osobistymi. Duże dziecko. Na miejscu Heat nie bawiłbym się we współpracę z tym pajacem.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś porównał Shaqa do bardzo zdolnego studenta, który zamiast usiąść do książek i być absolutnie najlepszym, woli iść na imprezę, bo wie że dzięki samemu talentowi i tak będzie lepszy niż reszta. Jego koszykarska potęga opierała się na wygraniu w loterii genetycznej.

 

Co do Dwighta - skoro jest tak zajebiście ambitny, to może niech zrobi coś z osobistymi. Duże dziecko. Na miejscu Heat nie bawiłbym się we współpracę z tym pajacem.

Ja tam go za jakoś specjalnie ambitnego nie uważam, poziom przeciętnego gracza NBA. Po prostu śmieszy mnie stawianie za wzór dla niego Shaqa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli każdy, kto słabo rzuca/rzucał osobiste jest z automatu wrzucany do mało ambitnych graczy?

 

Nie, nie każdy. Ale jeśli stroisz fochy i chcesz być najważniejszy, a przez lata nie potrafisz nic z tym zrobić, to coś jest chyba nie tak. Wolne to akurat aspekt gry, do opanowania którego nie potrzebujesz ogromnego talentu.

 

Jeszcze w LA, Nash zaproponował mu pomoc w osobistych. Odpowiedź DH - Nie, dzięki.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie każdy. Ale jeśli stroisz fochy i chcesz być najważniejszy, a przez lata nie potrafisz nic z tym zrobić, to coś jest chyba nie tak. Wolne to akurat aspekt gry, do opanowania którego nie potrzebujesz ogromnego talentu.

 

Tutaj mam zdecydowanie inne zdanie. Nie wmówisz mi, że Shaq, Bogut, Drummond, Deandre, BigBen byliby w stanie poprawić FT% jak choćby Webber, gdyby tylko chcieli nad tym pracować. To nie zawsze jest kwestia treningu.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odchodząc od tego kto jest ambitny, a kto nie bo średnio mnie to obchodzi.

 

Ktoś ogarnia jaka jest sytuacja z kontraktem Whiteside'a? Po tym sezonie nie będą mieli do niego praw birda, chyba tylko early bird rights. Stąd bez szans na podpisanie kontraktu powyżej średniej ligowej.

 

Czyli jeżeli Hassan zostanie w Heat to Pat musi na lato szczyścić salary, żeby podpisać swojego centra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odchodząc od tego kto jest ambitny, a kto nie bo średnio mnie to obchodzi.

 

Ktoś ogarnia jaka jest sytuacja z kontraktem Whiteside'a? Po tym sezonie nie będą mieli do niego praw birda, chyba tylko early bird rights. Stąd bez szans na podpisanie kontraktu powyżej średniej ligowej.

 

Czyli jeżeli Hassan zostanie w Heat to Pat musi na lato szczyścić salary, żeby podpisać swojego centra?

 

Heat mają kasę na maxa dla Whiteside'a, ale wtedy zostaje im bodaj 16 milionów w salary, więc w gruncie rzeczy najlepszy scenariusz w takim układzie to zachowanie status quo.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard grając w Magic pracował (nie wiem czy nadal pracuje) nad wolnymi. Robił to z trenerami zarówno zatrudnianymi prywatnie jak i przez klub. Czemu się nie poprawił? Nie wiem. On sam miał świadomość, że problem tkwi w jego głowie. Czy Steve Nash by mu pomógł? Nie sądzę.

 

To niech pójdzie do psychologa sportowego, jak Malone.

 

Nie wiem, kto z nim trenował wolne w Orlando, LA czy Houston. Ktokolwiek by to nie był, moje gratulacje - od patrzenia na to, w jaki sposób rzuca, bolą zęby.

 

Tutaj mam zdecydowanie inne zdanie. Nie wmówisz mi, że Shaq, Bogut, Drummond, Deandre, BigBen byliby w stanie poprawić FT% jak choćby Webber, gdyby tylko chcieli nad tym pracować. To nie zawsze jest kwestia treningu.

 

Nie wiem jak trenują, więc niczego Ci nie będę wmawiał :) Na pewno jest to związane z indywidualnymi cechami (szerokość dłoni i barków) i psychologią. Mamy też wysokich, którzy potrafili nauczyć się rzucać względnie dobrze np. Tyson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dnia dzisiejszego nie zdawalem sobie sprawy ze siedzenie w pierwszym rzedzie jest az tak niebezpiecznie.

Kislem niemilosiernie jak zobaczylem te kobiete na noszach XD 

Chciala zalansowac, skonczyla w szpitalu, beka.

 

 

Day was said to be OK but was held in the hospital overnight for observation. She was down for several minutes while she received medical attention, which included having a brace placed around her neck and head.

Ta, ciekawe czy jakas gruba tez by sie tak zaopiekowali jak zona jakiegos tam golfisty, w koncu ktos musi byc z czegos znany.

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.