Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie napisac wiec spytam tu.

Dlaczego w Eurolidze Real w grupie skonczył na 4 miejscu a nie na 3 skoro w małych punktach był lepszy od Crveny (Crvena -47, Real +46) oraz w bezposrednich meczach tez był lepszy (Real - Crvena 98-71, Crvena - Real 94-88).

 

http://www.flashscore.pl/koszykowka/europa/euroleague/tabela/

 

ps. w tej tabeli niby Real jest 3 ale to błąd, bo oficjalnie 4 

Edytowane przez Fudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cyklu: chciałem dzisiaj obejrzeć mecz dwóch contederów...

 

oto gracze, którzy pojawili się na parkiecie:

 

- Lance Stephenson,

- Jamal Crawford,

- Wesley Johnson,

- Cole Aldrich,

- DJ Augustin,

- Dion Waiters,

- Kyle Singler

 

dodam, że w meczu nie wystąpił kontuzjowany Austin Rivers, który niewątpliwie otrzymałby w nim minuty

 

sprawdziłem, mecz odbywał się w ramach ligi NBA i był transmitowany na wiele krajów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cyklu: chciałem dzisiaj obejrzeć mecz dwóch contederów...

 

oto gracze, którzy pojawili się na parkiecie:

 

- Lance Stephenson,

- Jamal Crawford,

- Wesley Johnson,

- Cole Aldrich,

- DJ Augustin,

- Dion Waiters,

- Kyle Singler

 

dodam, że w meczu nie wystąpił kontuzjowany Austin Rivers, który niewątpliwie otrzymałby w nim minuty

 

sprawdziłem, mecz odbywał się w ramach ligi NBA i był transmitowany na wiele krajów

Polecam zarezerwować sobie wieczór w pierwszy dzień świąt. Może uda Ci się zobaczyć w meczu contenderów takich graczy jak:

 

J.R. Smith

Jared Cunningham

Richard Jefferson

James Jones

Leandro Barbosa

Brandon Rush

Ian Clark

James McAdoo

 

Mecz transmitować będzie amerykańska stacja ABC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zarezerwować sobie wieczór w pierwszy dzień świąt. Może uda Ci się zobaczyć w meczu contenderów takich graczy jak:

 

J.R. Smith

Jared Cunningham

Richard Jefferson

James Jones

Leandro Barbosa

Brandon Rush

Ian Clark

James McAdoo

 

Mecz transmitować będzie amerykańska stacja ABC.

 

o cholera, chyba się postarzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waiters wyglądał całkiem fajnie znowu i powoli robi mi nadzieję na to, że ogarnie swoją rolę i atuty. Jak tylko pamięta, że nie jest ani 1, ani 2, ani 3 opcją u nas, to jego gra naprawdę jest niemal zawsze na plus, bo w obronie widać, że mu się chce i często robi dobre rzeczy, a w ataku zadziwiająco dobrze podaje.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje z Korverem Hawks?Przeciez z tego goscia są zwłoki w ataku.Kontuzka,ok,ale W zeszłym roku trafiał z zamknietymi, a ostatnio.... dzisiaj 0-10 3p

 

Korver miał dwie operacje przed sezonem, kolana i łokcia. Ale w trzech ostatnich spotkaniach rzuca tragicznie. 1/4 za 2 i 1/23 za 3. Nie zdziwiłbym się gdyby miał jakiś uraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korver wrócił do właściwego sobie poziomu vel 7/8 playa w rotacji. Fatum sratum. W zeszłym roku było Korver fap fap= Korver daje listę 20 tajników swego rzut = idealnie od tego momentu Korver przestaje być Korverem All Star. Taki Big Shot Rob co to jeszcze nie rzucił w nikogo ręcznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle za niedlugo stuknie 35 lat, regeneracja i powrot do zdrowia nie jest juz taki latwy a drugi powod (dyskusyjny) to brak Demarre Carola, co prawda byl on gosciem ktory nie mial rzucac ale mial byc typowym walczakiem ale zawsze dawal podania dla Korvera gdy ten byl na czystej pozycji, rzecz w tym ze teraz tez dostaje podania na czysta pozycje a 0/18 samo sie nie zrobilo...

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korver wrócił do właściwego sobie poziomu vel 7/8 playa w rotacji. Fatum sratum. W zeszłym roku było Korver fap fap= Korver daje listę 20 tajników swego rzut = idealnie od tego momentu Korver przestaje być Korverem All Star. Taki Big Shot Rob co to jeszcze nie rzucił w nikogo ręcznikiem

Fajna teoria, tyle ze w 'przedzeszlym' roku i jeszcze rok wczesniej, a ogolniej to od sezonu 09/10 gral plus minus to samo jak w zeszlym sezonie czyli napitalal 42-54% na ~6 3pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli rzeczywiście było to kolano jak pisze w artykule to tak jakby właśnie skończył swoją karierę koszykarską.

Prędzej bym ją nazwał póki co przygodą. Karierę mógł co najwyżej robić w Europie. Ja wiem, że łatwo się tak mówi z perspektywy zwykłego człowieka z Europy, ale może gdyby Early zajmował się czym innym o tej porze, to byłby cały i zdrowy.

 

To już drugi nasz człowiek okradziony w ostatnich 10 dniach. Ja się pytam kto następny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musiał mieć z kimś na pieńku, bo przy przewadze w uzbrojeniu i w ludziach 6 do 1 strzelanie koszykarzowi w kolano wydaje się lekką przesadą. Chociaż there are some crazy niggas out there, także c*** wie, może koleś wymyślił to na poczekaniu i miał z ziomkami dobrą bekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i jeszcze polski akcent:

 

The driver and Early got help around the corner, knocking on a door at a 64th Street home.

“He was really calm. There was no blood on him,” resident Fernando Vergara, 26, told The Post. “He was wearing blue jeans and a black jacket. I didn’t see any blood or marks on him. I didn’t think he was hurt at all. I called the cops as soon as I saw him walking up.”

Another 64th Street resident, Armand Czapkowski, 39, said he also called for help.

“I thought my neighbor was getting robbed at the time. I called 911,” Czapkowski said. “Then I saw my neighbor and he told me what happened. He already called cops.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.