Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Apropos komentatorów. Jest gorszy duet w lidze od Gorman i Heisohna? Każdy mecz Celtics to katorga. Przez połowe spotkania krytykują sędziów, gdy Celtics wysoko przegrywają to najchętniej poszliby do domu w trakcie meczu, a słowo stronniczość w ich wykonaniu nabiera nowego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się Heinsohonowi? Ten człowiek pewnie bardziej kocha Celtics niż własną rodzinę. ;)

 

Ja tam lubię posłuchać jak Tommy ciśnie bezkompromisowo po sędziach, jest stronniczy wiadomo, ale można się pośmiać. No i poza tą stronniczością, to często mówi dobre rzeczy, ale może to tylko moje wrażenie, bo ja też jestem stronniczy.  :onthego:

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten główny jest całkiem spoko, spokojny, no dobrze się go słucha. Ale ten Heinsohon, cóż z tm "this is stupid" to on sam wychodzi na głupca najczęściej. 

Generalnie dla kibiców drużyny przeciwnej z najgorszych komentatorów, duet z Bostonu to dla mnie top 2. Na pierwszym, niezagrożonym miejscu oczywiście typki z Utah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz maja ekstra komentatorow, a Clippers najgorszych.

 

W czym oni są ekstra? Razem z duetem z Bostonu i tymi plackami z Cleveland to najbardziej nieobiektywni komentatorzy w lidze - wszędzie widzą "Jazz ball", każda, nawet najbardziej kasztańska akcja Utah jest dla nich świetna. Zresztą co tu dużo gadać skoro nawet sam ely3 przyznaje, że typków momentami nie da się zwyczajnie słuchać.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym oni są ekstra? Razem z duetem z Bostonu i tymi plackami z Cleveland to najbardziej nieobiektywni komentatorzy w lidze - wszędzie widzą "Jazz ball", każda, nawet najbardziej kasztańska akcja Utah jest dla nich świetna. Zresztą co tu dużo gadać skoro nawet sam ely3 przyznaje, że typków momentami nie da się zwyczajnie słuchać.

 

Oglądałem w tym sezonie dwa mecze z Thunder i jeden z Cavs, słuchając tych komentatorów, i w każdym z tych spotkań odniosłem wrażenie, że bardzo fajnie to robią, ciekawie między sobą dyskutują (mimo różnic zdań) i właśnie dość obiektywnie patrzą na wydarzenia na parkiecie. Ale częściej nie miałem okazji ich słuchać, więc możliwe, że masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz sa w miare spoko, tak samo jak hornets czy waukee ze small marketow, nie wiem jak mozna ich plasowac na dole listy.

Boston jest swietny jesli ktos nie traktuje heinsohna na powaznie i to polecam. Nie mam problemu ze sluchaniem komentarzy bos, pare razy :) w ciagu meczu gwarantowany.

Nyk tez jest swietne jesli slucha sie ich sporadycznie, frazier sie przejada jednak przy czestszym obcowaniem z jego swishing and dishing. 

Brooklyn jest ponoc czolowy, ale ogladanie nets to sadomaso w zwiazku z tym rzadko trafiam na nich.

 

Kompletne dno i kupa to jest rockets. Absolutnie najgorszy komentarz w lidze.

Od totalnej stronniczosci przez zanudzanie i brak elemetarnej wiedzy o tym co sie dzieje na parkiecie na wkurwiajacej wymowie/barwie glosu konczac. Drexler brzmi jak porywacz/unabomber z filmu klasy C. Wypowiada sie zreszta na podobnym poziomie.

 

Komentarz okc jest mocno homerski i nawet jak okc gra totlana siare i lipe to nigdy praktycznie nie krytykuja teamu. Takie podejscie FO do doboru komentarza, akurat dla pastuchow z oklahomy.

Pomimo tego lubie briana davisa, jego komentarz przypomina mi kevina calabro (styl komentowania inny, nie tak radiowy bez opisywania bez przerwy play-by-play) czyli glos nba mojego dziecinstwa ;F I za to homerski plusik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne dno i kupa to jest rockets. Absolutnie najgorszy komentarz w lidze.

Od totalnej stronniczosci przez zanudzanie i brak elemetarnej wiedzy o tym co sie dzieje na parkiecie na wkurwiajacej wymowie/barwie glosu konczac. Drexler brzmi jak porywacz/unabomber z filmu klasy C. Wypowiada sie zreszta na podobnym poziomie.

 

O gustach się nie dyskutuje, ale chyba po prostu nie lubisz Houston Rockets.

 

Jak Houston grało, słabo to nie owijali w bawełnę, że jest inaczej. A Bullard potrafił wyłuskać jakoś ciekawą akcje i ją rozrysować dokładnie. Żartują między sobą. Jeden z głównych powodów, że kupiłem premium LP. Tobie nie odpowiada, cóż pozostaje mi wzruszyć ramionami, a później przykryje się kocykiem i będę chlipał w kąciku.

 

Komentatorzy zawsze są stronniczy.

 

Komentatorzy NOP - IVONA czytająca instrukcje obsługi tokarki ma więcej emocji w głosie.

 

Suns - nie pamiętam go dokładnie, ale "zmusił" mnie to wyłączenia spotkania.

 

Mi osobiście odpowiada LAC (mimo, że nie specjalnie lubię LAC), Cavs też jest fajny pod względem energii, choć jeśli chodzi o poziom nieobiektywności to są w topie. PTB jest przyjemny i dość rzeczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Suns - nie pamiętam go dokładnie, ale "zmusił" mnie to wyłączenia spotkania.

 

Ja pierdo%#, serio komentator sprawia, że wyłączasz spotkanie ? No chyba, że chodziło Ci o zmianę streama na drugi zestaw komentatorski.

Edytowane przez Truth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.