Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2015/2016 - back to back ?


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

btw byl w ogole ten faul Duranta na Igualadzie at the end of regulation ?

 

nie pokazali tego z dobrego angle, a z tego zwyczajnego wygladalo na to, że nie było faulu

 

w dodatku, jak widać na powtórkach, nie zagwizdał go ten sedzia który był najlbliżej tylko ten trochę dalej [ale to akurat może kwestia angle znowu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP też zagrał fajne zawody. 

Z tym MCW to ciekawa sprawa, że nikt z zachodu się nie skusił, cena była bardzo niska, podejrzewam. Choć dwa spotkania to też mała próbka.

 

W Detroit Stefan miał 13/26 z gry w tym 7/15 za trzy i 38 punktów. Jako jedyny w +/- z drużyny był ponad kreską. Pamiętam ten mecz . Rzeczywiście KCP nie pozwolił Stefkowi pociągnąć zespołu ale staty Kury z gatunku co najmniej poprawnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw byl w ogole ten faul Duranta na Igualadzie at the end of regulation ?

 

nie pokazali tego z dobrego angle, a z tego zwyczajnego wygladalo na to, że nie było faulu

 

w dodatku, jak widać na powtórkach, nie zagwizdał go ten sedzia który był najlbliżej tylko ten trochę dalej [ale to akurat może kwestia angle znowu]

 

Jak dla mnie był, wpadł mu w airspace ewidentnie. Poza tym po gwizdku Durant wybrał opcję "stoję z rozłożonymi rękami i wyglądam na tak zszokowanego, że nawet nie chce mi się kłócić o gwizdek", co znaczy, ze wie, że jest winny.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie był, wpadł mu w airspace ewidentnie. Poza tym po gwizdku Durant wybrał opcję "stoję z rozłożonymi rękami i wyglądam na tak zszokowanego, że nawet nie chce mi się kłócić o gwizdek", co znaczy, ze wie, że jest winny.

 

 

to że wpadł mu w airspace to widać. Tylko że wpadanie w czyjść airspace to jeszcze nie faul.

 

Czasy są dziwne, nie ma się co kłócić z pasiakami bo jeszcze wyłapiesz technika i zamiast OT zejdziesz do szatni... nie przekonuje mnie to.

daj jakiś hard evidence : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jak się sezon Currego ma np do sezonu Jordana 32/8/8 gdzie Jordan więcej zdobywał punktów zbiórek i asyst i dokładał do tego równie kosmiczną obronę?

Myślę że nie można sezonu indywidualnego spychać tylko do nakurwiania trójek, ignorując zupełnie równie ważną część kosza jaką jest obrona. A zawodnicy jak Jordan Lebron,Shaq w swoim prime grali kosmicznie po obu stronach.

 

Zresztą co do Currego to czekam na PO żeby się dokładnie wypowiedzieć bo Ci najwięksi robili miazge w PO a Curry do tej pory pod tym względem biorąc poprawkę na to do kogo go porównujemy był poprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że wpadł mu w airspace to widać. Tylko że wpadanie w czyjść airspace to jeszcze nie faul.

 

Jak nie jak tak, body check na jumpshooterze to zawsze jest faul.

 

Defenders may not move into the landing area of an airborne shooter, nor can they make illegal contact with airborne shooters that may jeopardize their ability to safely return to the floor

 

However, once a shooter is airborne, almost any contact between the defender and shooter is considered the fault of the defender -- even if the offensive player seeks out the contact.

 

http://videorulebook.nba.com/rule/defenders-undercutting-airborne-shooters/

 

http://www.nba.com/2014/news/12/09/ask-donnie-q-and-a/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że wpadł mu w airspace to widać. Tylko że wpadanie w czyjść airspace to jeszcze nie faul.

 

Czasy są dziwne, nie ma się co kłócić z pasiakami bo jeszcze wyłapiesz technika i zamiast OT zejdziesz do szatni... nie przekonuje mnie to.

daj jakiś hard evidence : )

 

 

patrze wlasnie i widze ze sedziowie robili review tego faulu [sfojo drogo, nie wiedzialem ze mozna robic review faulu], i podjęli decyzję, że był, czyli pewnie był.

 

Btw widzieliście jak Igualada po trafieniu obu wolnych schodził na ławke i zrobil gest MJa trafiającego trójki? dobry kawalarz z niego

btw, ktoś by postawił jakieś pieniądze na to, że Andre trafi oba? [w sezonie ma 61%] 

Ja absolutnie żadnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze wlasnie i widze ze sedziowie robili review tego faulu [sfojo drogo, nie wiedzialem ze mozna robic review faulu], i podjęli decyzję, że był, czyli pewnie był.

 

Chyba robili review czy faul był przed/po syrenie(?).

 

 

 

Btw widzieliście jak Igualada po trafieniu obu wolnych schodził na ławke i zrobil gest MJa trafiającego trójki? dobry kawalarz z niego

 

Kiedys widziałem jakis artykuł "Iguodala is the king of random reactions" czy coś takiego, ale nie mogę znaleźć teraz.

 

https://imgflip.com/gif/tj9wt

 

http://cdn.makeagif.com/media/12-26-2013/tywXKW.gif

 

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/EB0C2D73671279369739017781248_4751195058f.3.0.11860400993563539746.mp4?versionId=sD3wy0sm2rBC_.TCQu093dkccSiCwI3o

 

http://uproxx.com/dimemag/gif-andre-iguodalas-maniacal-reaction-3-pointer/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę z tego, że Curry w tym sezonie rzuca najwięcej punktów na każde 36 minut ze wszystkich zawodników licząc od sezonu 1987/88, robiąc na efektywności zupełnie nieporównywalnej z kimkolwiek? Dla porównania jego skuteczność to 68,5% true shooting, a najlepsza w karierze Jordana to 61,4%, Jamesa 64,9%, a Bryanta 58%.

 

Obecny sezon Curry'ego jest na zupełnie innym poziomie niż jakikolwiek sezon Bryanta.

a zdajesz sobie sprawę że ja tego nie neguje

Zdajesz sobie sprawę że Curry gra na takim poziomie 2gi sezon, więc jak to siecma do kilkunastu każdego z wymienionych? Jak to się ma do osiągnięć tych graczy?

Powtarzam- robi kosmiczny se,on, rzut ma nieziemski, ale za 10lat w sumie poza tym rzutem i ewentualnje pobiciem rekordu Bulls niewielu będzie pamietalo Currego, to nie jest all-time, a gdzie mu tym bardziej do goat?

 

Bryant to 2gi SG w historii Ligi, Curry na razie w kategorii Pg all-time nawet nje jest pewna 5tka, i może pod względem produkcji Curry bije go tym sezonem, ale znów, gdzie to ma się do sukcesów Kobe?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze wlasnie i widze ze sedziowie robili review tego faulu [sfojo drogo, nie wiedzialem ze mozna robic review faulu], i podjęli decyzję, że był, czyli pewnie był.

 

Btw widzieliście jak Igualada po trafieniu obu wolnych schodził na ławke i zrobil gest MJa trafiającego trójki? dobry kawalarz z niego

btw, ktoś by postawił jakieś pieniądze na to, że Andre trafi oba? [w sezonie ma 61%] 

Ja absolutnie żadnych

To było review czy faul był przed upłynięciem czasu gry. O ile wiem masz rację - nie mogą sprawdzić czy faul był czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 za 10lat w sumie poza tym rzutem i ewentualnje pobiciem rekordu Bulls niewielu będzie pamietalo Currego, to nie jest all-time

 

lol to chyba sie nadaje do tego lapu capu calego.

 

co ty wiesz co bedzie za 10 lat moze koles bedzie mial 7 tytulow 4 mvp finals, 4 mvp rs i 5000 trojek made w karierze, pi****lenie takie.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zdajesz sobie sprawę że ja tego nie neguje

Zdajesz sobie sprawę że Curry gra na takim poziomie 2gi sezon, więc jak to siecma do kilkunastu każdego z wymienionych? Jak to się ma do osiągnięć tych graczy?

Powtarzam- robi kosmiczny se,on, rzut ma nieziemski, ale za 10lat w sumie poza tym rzutem i ewentualnje pobiciem rekordu Bulls niewielu będzie pamietalo Currego, to nie jest all-time, a gdzie mu tym bardziej do goat?

 

Bryant to 2gi SG w historii Ligi, Curry na razie w kategorii Pg all-time nawet nje jest pewna 5tka, i może pod względem produkcji Curry bije go tym sezonem, ale znów, gdzie to ma się do sukcesów Kobe?

Ja w ogole nie wierze w to co czytam. Nie bedziemy pamietac Mvp b2b w tym jedno najardziej oczywiste od czasow MvP Shaqa? Czekaj czekaj podsumuje:

Krol strzelcow

mvp

Ewentualne Pobicie rekordu bulls, ktory uwazany byl za nie do pobicia a nawet jesli nie to 70W i tak bedzie historyczne

Adv stats na poziomie top 3 at

To juz jest sezon ktory wraz z poprzednim umieszcza go mega mega wysoko.

A jeszcze dosc prawdopodobne mistrzostwo i mvp finals

Prawie pewny zloty medal olimpijski

Jak dla mnie to dosc duzo zeby wspomniec o gosciu za 10 lat nawet jakby zakonczyl kariere.

Takie szczegoly jak 350 trojek w sezonie to juz nawet niewarte wspomnienia.

 

Btw Jordan byl ostatni ktory mial Mvp krol strzelcow i Mvp finals?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba: Za bardzo się emocjonujesz, nikt nigdzie nie stawia Curry'ego za całokształt kariery koło wymienionych, mowa jest od początku o prime i szczytowym momencie, który Curry gra w tym sezonie. I nie mówmy, że ci wymienieni mieli kilkanaście takich sezonów, bo ciężko pojedyncze znaleźć, szczególnie u takiego Bryanta, który w ogóle nie był w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.