Skocz do zawartości

Eurobasket 2015


steve

Rekomendowane odpowiedzi

To, że Maciek Kwiatkowski czyta e-nba jest dla mnie oczywiste od momentu gdy w jednej z PNŻ Extra zaczął zaciekle bronić Westbrooka, jednoznacznie nawiązując do mojej dyskusji z barcaloverem - "spotkałem się z taką retoryką, ale nie powiem gdzie" - powiedział.

 

Jednak nie przeceniałbym naszego wpływu na to co mówi/pisze, sam doskonale potrafi dochodzić do podobnych wniosków w końcu siedzi w temacie już szmat czasu.

 

Co do Gortata, to moim zdaniem on od początku stawiał sobie zbyt wygórowane cele typu - wiem, że mogę być liderem tej kadry również w ataku. Często wypowiadał się lekceważąco o europejskich drużynach, jak w tych wywiadach przed tegorocznym EB. Do Zazy dorzuciłbym też Asika, który też go zgnoił przecież niemiłosiernie. Patrząc na jego grę mam pewne obawy czy rzeczywiście nie zaczyna się zbyt szybko starzeć. Miejmy nadzieję, że sprawdzi się scenariusz Lukiego, bo liczę na kolejny sezon postępów Wizz, a Gortat w formie jest do tego niezbędny.

 

@Steve

 

Biję się w pierś. Zbyt pochopnie wyciągnąłem wnioski co do Ponitki, chyba to przez ten zupełny brak zainteresowania nim podczas draftu. Coraz bardziej przekonuję się, że wszystko w tym temacie jest możliwe. Tylko rzeczywiście - na c*** mu ten Stelmet? :|

 

Smoku, ja tam nie wiem czy "ktoś od nich" czyta e-nba ale śmiem twierdzić, że mają lepsze rzeczy do roboty, np. czytanie zagranicznych for i blogów/stron. 

Poza tym z tym Westbrookiem coś mi się kojarzy taki tekst jak przytoczyłeś ale z drugiej strony Kwiatkowsky bronił Russ'a od kiedy pamiętam, mówiac o nim że to jego ulubiony zawodnik.

Poza tym tak na siłe udało by się znaleźć sporo innych zapożyczeń tylko pytanie jest czy nie jest tak, że na pewny poziomie ma się po prostu zbliżone opinie na temat NBA, która jest w sumie zamkniętym tematem - tak naprawdę codziennnie nic nowego tam nie odkryjesz :)

 

co myslisz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku, ja tam nie wiem czy "ktoś od nich" czyta e-nba ale śmiem twierdzić, że mają lepsze rzeczy do roboty, np. czytanie zagranicznych for i blogów/stron.

Poza tym z tym Westbrookiem coś mi się kojarzy taki tekst jak przytoczyłeś ale z drugiej strony Kwiatkowsky bronił Russ'a od kiedy pamiętam, mówiac o nim że to jego ulubiony zawodnik.

Poza tym tak na siłe udało by się znaleźć sporo innych zapożyczeń tylko pytanie jest czy nie jest tak, że na pewny poziomie ma się po prostu zbliżone opinie na temat NBA, która jest w sumie zamkniętym tematem - tak naprawdę codziennnie nic nowego tam nie odkryjesz :)

 

co myslisz? :P

Oczywiście pełnej pewności nie mam, ale nie wydaje mi się aby nasze forum odbiegało poziomem od amerykańskich portali. Śmiem twierdzić, że na tle większości z nich jesteśmy rzetelniejszym źródłem wiedzy. Jakieś dziwne rankingi typu te ESPN czy SI często odbiegają od tego co większość z nas tutaj uważa, co czyni nas po prostu bardziej obiektywnymi, przynajmniej tak się mi się wydaje. Dlatego też nie zdziwiłbym się gdyby redaktorzy 6G regularnie czytali e-nba, choć to tylko domysły, może ktoś z nich kiedyś to potwierdzi.

 

Z pewnego źródła wiem że zNYKający kiedyś tutaj pisał pod nickiem Hakeem Olajuwon, czy coś w podobie, ale trwało to niezbyt długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pełnej pewności nie mam, ale nie wydaje mi się aby nasze forum odbiegało poziomem od amerykańskich portali. Śmiem twierdzić, że na tle większości z nich jesteśmy rzetelniejszym źródłem wiedzy. Jakieś dziwne rankingi typu te ESPN czy SI często odbiegają od tego co większość z nas tutaj uważa, co czyni nas po prostu bardziej obiektywnymi, przynajmniej tak się mi się wydaje. Dlatego też nie zdziwiłbym się gdyby redaktorzy 6G regularnie czytali e-nba, choć to tylko domysły, może ktoś z nich kiedyś to potwierdzi.

 

Z pewnego źródła wiem że zNYKający kiedyś tutaj pisał pod nickiem Hakeem Olajuwon, czy coś w podobie, ale trwało to niezbyt długo.

też tak uwazam o naszym forum tylko nie wiem czy oni albo inni fani koszykówki w Polsce nie myśla kategoriami:

a co się tam znają polaczki na jakimś forum, lepiej poczytam blogi psedu-ekspertów i będę taki jak oni 

 

ale obyś miał rację, czasami strasznie widzę rożnice jak chce pogadac ze znajomymi o NBA co czytają własnie 6g czy MVP albo nie daj Boże Zaspanego (tam to jest tak niski poziom ze az sie dziwie kto to czyta i slucha.,,) lub inne gwiazdy to jest tragedia 

np. fani LAL (którymi są od raptem dwóch lat, a tak naprawdę to nie fani tylko niedzielni kibice co oglądają tylko ASG) uwaząją że po kontuzji to Kobe z takimi młodymi talentami do finalu ich zaprowadzi

 

Wklejcie tu kilka teksów z 6G i jak ktoś przyjdzie opi*****ić za ten haniebny czyn, wówczas będziecie mogli zadać pytanie: ile osób z 6G regularnie czyta/udziela się na forum  :drunk:

 
jest to jakiś plan! 
śmieszne by było jak by się okazało że jaki b.aktywny i poważany user to tak naprawdę ktoś z 6G :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tutaj nikt nie ma pretnesji 

 

jest seozn ogórkowy to rozkminiamy czy przypadkiem czasami na forum sie nie pojawiają :P

jak masz wejscia to zapytaj, czasami ciekawie by z nimi pogadać 

 

poza tym skoro znasz Znykajacego to powiedz dlaczego na każdej fotce jest w czapce zasłaniającej twarz? no chyba że to za osobiste pytanie to nie odpowiadaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę się ze Znykajacy to się zapytam. W sumie nie wiem o co Wam chodzi.. Kolesie zarabiają porządną kasę na tym co kochają tzn znyk nie musi.. Przemo zresztą też no chyba że już się wyniósł z Barcelony

 

Życzę każdemu aby zarabial na swojej pasji

Tak, Przemek z tego co mówi np w PNŻ chyba nie mieszka już w Barcelonie i pisanie dla 6G jest teraz jednym z głownych źródeł dochodu dla niego, ale to znowu tylko domysły, bo nie mam z nim żadnego kontaktu przecież, ale tak można wnioskować. Nikt nie ma (już) żadnych pretensji o to co robią, większość z nas pewnie im szczerze zazdrości, bo to rzeczywiście piękna sprawa, taka robota.

 

Pozdrów zNYKa ely :)

 

@Dmc

 

zNYK chce pozostać anonimowy, dlatego jako jedyny z 6G występuje pod pseudonimem, zapewne ma bardzo poważną fuchę i nie chce aby jego hobby wyszło na jaw, nie żeby było to coś złego, ale woli te dwie sprawy od siebie odseparować

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Przemek z tego co mówi np w PNŻ chyba nie mieszka już w Barcelonie i pisanie dla 6G jest teraz jednym z głownych źródeł dochodu dla niego, ale to znowu tylko domysły, bo nie mam z nim żadnego kontaktu przecież, ale tak można wnioskować. Nikt nie ma (już) żadnych pretensji o to co robią, większość z nas pewnie im szczerze zazdrości, bo to rzeczywiście piękna sprawa, taka robota.

 

Pozdrów zNYKa ely :smile:

 

@Dmc

 

zNYK chce pozostać anonimowy, dlatego jako jedyny z 6G występuje pod pseudonimem, zapewne ma bardzo poważną fuchę i nie chce aby jego hobby wyszło na jaw, nie żeby było to coś złego, ale woli te dwie sprawy od siebie odseparować

 

to ma sens, tak tylko pytam z ciekawości

 

PS 

tam jest Dnc od devilnevercry ;)

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweJądro, to wy zasmiecacie temat o Eurobaskecie, nie Kubbas.

 

Ej, Kubbas, odnotowałeś, że jestem dla Ciebie miły znowu ?

I odjebcie się od Andrzeja Slaugthera bo on czekał na zasłony od piłki, a to dałny z Gortatem na czele stali jak kołki. Błędem było oddanie piłki Gortatowi zamiast komukolwiek innemu żeby rzucał przez ręce ale z kolei Gortat miał czas żeby przerzucić do wolnego Waczyńskiego na drugą stronę. Andrzej nie zawiódł, był jednym z jaśniejszych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.