Skocz do zawartości

Eurobasket 2015


steve

Rekomendowane odpowiedzi

Ponitka w I i II kwarcie wyglądał w sumie jak Pippen-lite (lekko przesadzam). Aktywność w obronie, ciągle jakieś "deflections" etc... Ogólnie jak on jest na boisku to w ataku rywale mają ciężko - zawsze dobrze wsadzi gdzieś łapę, dobrze przewiduje, ale jednocześnie nie gambluje. Dlatego tacy gracze są idealni i potrzebni zawsze i wszędzie - nawet jak mu nie siedzi to i tak będzie robił dużo dobrego.

 

Waczyński w końcu trafi na jakiś śmierdzący dzień (mam nadzieję, że z Francją). Ponitka może na tym poziomie grać codziennie.

 

Chłopak jest młody, energetyczny, co niewątpliwie przydaje się, ale mi bardziej przypomina krótszego Chandlera Parsona, Pippen nawet w wersji Lite to on nie jest. Nie pompujmy balonika.

 

Powiem szczerze, że we wczorajszym meczu bardziej podobała podobała mi rosyjska odmiana Princeton offence (na small ball, którym grali praktycznie przez cały mecz) niż nas sposób przeprowadzania akcji. Koszarek walczący o życie by przejść na drugą połowę, a potem chaos. Kulig pod koszem, a Gortat za linią za 3 (WTF???)

1 PNR z Gortatem(!) i masa rąbania parkietu na post upie przez Gortata i pasywnie stojący reszta naszych.

 

 

A gra Rosjan na niskiej skuteczności świadczy o złej obronie?

 

Niska skuteczność świadczy tylko i wyłącznie o niskiej skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nasz treneiro nie podziela twojego entuzjazmu i karnowski gra malo, teraz sobie jeszcze cos rozdziabal pod kolanem i lawa.

2 cegly z tf, kroki, layup trafiony w spod obreczy i 9 w plecy. 


Nie jestem rasista, ale nie zdzierże naszego czarnego. Gorat stawia mu zajebista zaslone pod p'n'r a ten sie zatrzymuje na 2 sekundy i czeka az obronca wyslizgnie sie MG z lap i do niego doskoczy. No mozg.

 

Zeby nie bylo tak pesymistycznie to gramy niezle, spodziawalem sie solidnego oklepu a tutaj jestesmy jeszcze w grze na 3 min do konca.

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.