Skocz do zawartości

Eurobasket 2015


steve

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniając temat trochę. Jak wam się podoba komentarz ludzi z TVP na tle ulubieńca forum Michałowicza?

 

Mi odpowiada. Ryszard Ł. trochę kaleczy nazwiska, ale mam sentyment do jego komentarza z lat '90. Walter J. też jest spoko.

Wydaje mi się, że jest lepszy niż z Eleven. No ale to ocena subiektywna.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moris, Hiszpania jak przegra to odpada z turnieju, więc na pewno będą chcieli wygrać....
więc trzeba szkopom dzisiaj kibicować, wolę Turcję niż Hiszpanię. 

 

Karnowski >> Gortat w tym turnieju. Jestem przekonany że gdyby grał po 25min robiłby double double co mecz. Dominuje w ataku swoją masą, jak gra tyłem do kosza to wbija się na kosz, a Gortat to by tylko te swoje haki z odległości 12-15ft pizgał. Mam nadzieję, że jak Taylor będzie widział, że gra z Gortatem jest mało efektywna nie będzie bał się wystawić Przemka. Dzisiaj zagrał całą czwartą kwartę i spokojnie sobie odskoczyliśmy na +13. 

 

Slaughter dzisiaj pokazał swój potencjał, zajebiste asysty, mądra gra. Jedynie tak jak zauważyliście słabo korzysta z zasłon, ale bez niego wydaje mi się nie wygralibyśmy z nikim. Wyobrażacie sobie naszą grę z Koszarkiem przez 30 min na parkiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Cel to jest z naboru obcokrajówców czy dzięki temu, że ma jakieś tam polskie korzenie jest traktowany jako normalny Polak? 

 

Bo kurde on i Kulig to jest mega rotacja na PF jeżeli chodzi o Europę. A obydwaj są w takim wieku, że jeszcze ze 2 eurobaskety przed sobą mają na takim/może lepszym poziomie. 

 

Waczyński dzisiaj klasa po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Cel to jest z naboru obcokrajówców czy dzięki temu, że ma jakieś tam polskie korzenie jest traktowany jako normalny Polak? 

 

Bo kurde on i Kulig to jest mega rotacja na PF jeżeli chodzi o Europę. A obydwaj są w takim wieku, że jeszcze ze 2 eurobaskety przed sobą mają na takim/może lepszym poziomie. 

 

Cel jest traktowany jak normalny Polak. W rotacji każdej repry może być jeden gracz naturalizowany i jest nim Slaughter.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Cel to jest z naboru obcokrajówców czy dzięki temu, że ma jakieś tam polskie korzenie jest traktowany jako normalny Polak? 

 

Bo kurde on i Kulig to jest mega rotacja na PF jeżeli chodzi o Europę. A obydwaj są w takim wieku, że jeszcze ze 2 eurobaskety przed sobą mają na takim/może lepszym poziomie. 

 

Waczyński dzisiaj klasa po raz kolejny.

 

Aaron Cel jak wskazuje imię jest z pewnością z narodu prawniczego ;) wychował się we Francji, grał tam nawet w kadrach młodzieżowych ale u niego obywatelstwo nie było nadane, nawet nie wiem czy musiał potwierdzać . jak przyjeżdżał grać do Turowa w 2011 to grał jako Polak. posłuchaj jego wywiadu, mówi jakby urodził się w Polsce , bez porównania np. do Krychowiaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaughter dzisiaj pokazał swój potencjał, zajebiste asysty, mądra gra. Jedynie tak jak zauważyliście słabo korzysta z zasłon, ale bez niego wydaje mi się nie wygralibyśmy z nikim. Wyobrażacie sobie naszą grę z Koszarkiem przez 30 min na parkiecie?

 

Bez Slaughtera po prostu trzeba by zrezygnować z gry rozgrywającym, podzielić wyprowadzanie piłki pomiędzy niskich. Wydaje mi się, że gdyby Koszarkowi podawać piłkę już na połowie rywala grałby lepiej. Potrafi dobrze podać, ale kiedy musi klepać przez całe boisko ma więcej okazji by obsrać zbroję. Zastanawiam się, czy on nie został rozgrywającym głównie dlatego że jest niski :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastały czasy gdzie Niemcy grają lepiej bez Nowitzkiego. dziwnie

 

 

obejrzalem wlasnie skrocik niemcy hiszpania, nowik widze jak trafil troje na minete przed koncem to dobil do double - figures

 

co tu duzo mowic: bohaterowie naszych czasow odchodzo, czas sie ohajtac, kupic mieszkanie na kredyt i pomyslec o dzieciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym słabszym meczu? Pokaz mi jeden dobry mecz Marcina.

Zubkov czy Stipanovic wiekszosc czasu grali przeciwko Marcinowi i zdobyli odpowiednio 20 i 21 pkt ,gdzie sa ta sredni gracze ,to jest dobra obrona?

Nawet nie chodzi o te liczby ale Ci gracze momentami dominowali w ataku i byli najlepszymi graczami ofensywnymi tych druzyn  - granie na nich przeciwko Gortatowi bylo najlepszym wyjsciem dla Rosji i Bośni. Marcin nie potrafil ich ograniczyc.

Fisher to tez Center a zdobyl prawie najwiecej w Izrealu (15) najlepszy mecz gra przeciwko Gortatowi (tu przyznam sie ze calego meczu nie ogladalem).

 

Ja nie oczekuje od MG cudow w ofensywie. Ale niech chociaz w obronie daje duzy impact.

 

przecież daje, tylko ty skupiłeś się na graniu 1on1 jakby koszykówka była tego typu sportem. polska ma wyraźnie drugą najlepszą defensywę w grupie (oczywiście za francją) i spora w tym zasługa Gortata (natomiast w ataku 4 miejsce z niewielką przewagą nad izraelem - tak więc widać co stanowi o sile tej drużyny). bo o ile obwód się spisywał jeśli chodzi o bronienie trójki (pierwsze miejsce), to już strat bardzo mało wymuszali (najgorsi w grupie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Gortat czyta e-nba.pl  "Zostaw ich, nie rób zmian" miał powiedzieć do Mike Taylora w czwartej kwarcie. Dzięki Marcin!

 

W 1/8 Hiszpania. Jeśli nasi nie przegrają tego meczu przed wyjściem na parkiet może być bardzo ciekawie. Hiszpanie na tym Eurobaskecie grają mocno średnio, przed turniejem 1/8 brałbym w ciemno, a po meczu z Hiszpanią szykował bym pieść polskich kibiców "Nic się nie stało". Ale apetyt rośnie w miarę turnieju i Hiszpanie nie są tą drużyną co kiedyś. Szansa jest.

 

Gramy sobota 12 września  o 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat trochę. Jak wam się podoba komentarz ludzi z TVP na tle ulubieńca forum Michałowicza?

 

Sobczyński wg mnie tragedia. On się nadaje do komentowania jedynie ceremonii otwarcia/zamknięcia czegokolwiek - mistrzostw, igrzysk, lidla. Jeklin bardzo fajnie. Rudziński (?) znacznie lepiej od Sobczyńskiego ale czasami za bardzo się rozpędza z komentarzem i wychodzi trochę chaos, a Jeklin się nudzi. Łabędzia nie miałem okazji usłyszeć.

Generalnie zasadniczo, bierem Wojtka przed nimi. Zawsze. Tam gdzie chłopaki z TVP męczą się z opisem jakiegoś rzutu, Wojtuś streścił by to staropolskim "hesitejszyn" albo "flołter" i po sprawie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.