Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2015/2016


kore

Rekomendowane odpowiedzi

Jaja to są, że się tak na to nakręciłeś :smile:

 

Dla mnie luz bo widzę, że traktujesz sprawę śmiertelnie poważnie.

Przypominaj się po każdym sezonie.

 

Śmiertelnie może nie, ale zakład to zakład z tego co kojarzę.

 

To wchodzisz czy wycofujesz się bo później zeby nie było.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ustalaliśmy w jakich warunkach i czy można się wycofać więc zakąłd był 'suchy'.

 

W sensie zakładasz się?

Zakładam 

 

 

Ale skoro chcesz się wycofać to się wycofuj. Przecież Ciebie nie zmusze do przesłania mi kasy.

A bedzie już wiadomo czy z Tobą w ogóle wchodzić w zakłady czy nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to temat o zakładach NBA ale jeśli chcesz koniecznie Przem wejść ze mną w zakład to proponuję coś takiego:

Tony Ferguson będzie mistrzem UFC. Nie chcę pisać kiedy dokładnie bo wiadomo, że mogą być kontuzje itp ale stawiam, że będzie to w latach 2016-17.

 

Za 100 zł.

 

Wchodzisz czy nie?

 

P.S. Jestem trzeźwy.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to temat o zakładach NBA ale jeśli chcesz koniecznie Przem wejść ze mną w zakład to proponuję coś takiego:

Tony Ferguson będzie mistrzem UFC. Nie chcę pisać kiedy dokładnie bo wiadomo, że mogą być kontuzje itp ale stawiam, że będzie to w latach 2016-17.

 

Za 100 zł.

 

Wchodzisz czy nie?

 

P.S. Jestem trzeźwy.

 

Nie zakładam się. Raz - to duża prawdopodobność a dwa tamtego do końca nie potwierdziłes i nie zaprzeczyłeś.

Zakłady mma możesz zakładać w inne w odpowiednim temacie.

 

Na siłę zmieniasz teraz temat czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładam się. Raz - to duża prawdopodobność a dwa tamtego do końca nie potwierdziłes i nie zaprzeczyłeś.

Zakłady mma możesz zakładać w inne w odpowiednim temacie.

 

Na siłę zmieniasz teraz temat czy jak? 

 

No chyba dałem Ci jasną odpowiedź, że to zależy od Ciebie? Oczywiście, że ja nie chcę w to wchodzić - inaczej przecież bym to napisał i byłoby po temacie.

 

Przy okazji zaproponowałem Ci zakład UFC a Ty się bawisz w moderatora bo Ci nie pasuje..

A już całkowicie rozwalił mnie tekst, że jest duże prawdopodobieństwo. Czyli mam rozumieć, że Ty będziesz wchodził tylko w takie zakłady gdzie tylko Ty masz szansę na wygraną, tak? :nevreness:

 

Żeby już nie przedłużać - nie chcesz się zakładać(o UFC) to nie.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba dałem Ci jasną odpowiedź, że to zależy od Ciebie? Oczywiście, że ja nie chcę w to wchodzić - inaczej przecież bym to napisał i byłoby po temacie.

 

Przy okazji zaproponowałem Ci zakład UFC a Ty się bawisz w moderatora bo Ci nie pasuje..

A już całkowicie rozwalił mnie tekst, że jest duże prawdopodobieństwo. Czyli mam rozumieć, że Ty będziesz wchodził tylko w takie zakłady gdzie Ty masz szansę na wygraną, tak? :nevreness:

 

Żeby już nie przedłużać - nie chcesz się zakładać(o UFC) to nie.

 

Nie wchodzę z Tobą w żaden zakład. Już raz wygrałem i musiałem 2 miechy się dopytywać o kasę.

Teraz coś kręcisz ze byłeś najebany.

 

Więc sory, ale nie chcę z kimś kto nie jest konkretny się zakładać.

 

 

 

Tak nie założe się o Fergusona bo Ty tak chcesz, a to dlatego, że uważam że może zostać mistrzem i jest na to duże prawdopodobieństwo.

jakoś cała reszta tez nie weszła w ten zakład a pretensje masz do mnie. 

 

 

Jaka jazda bez kitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę śmieszne ale założę się z KIMŚ o to, że Marcus Smart zdobędzie w swojej karierze minimum 3 tytuły DPotY

 

 

Chodziło mi o taką stówkę o przekonanie. A Wy z tysiakami wyjebaliście jak jakieś janusze biznesu

za te 15 lat to ta stówa bedzie pognieciona - długi mocny zakład dlatego z tysiami trzeba wyskakiwać, ale jak chcesz mogę wleźc o te 100zł czy 200

 

No to dawaj - niech będzie 500 zł. Skoro tak zszedłeś to spotkajmy się w połowie.

 

Potwierdasz?

 

Jesli MirWir nie ma pierszeństwa to przyklepuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.