Skocz do zawartości

Fajne dziewczyny w NBA


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fluber napisał:

o że Krawczyk jest na tym samym poziomie zrozumienia prawa kanonicznego co Ty, to nie jest dowód na nic;)

Proste pytanie 

Twierdziłeś ,ze ślubu nie było

Krawczyk twierdz ,ze był.  Pytam się po raz kolejny zaistniał fakt wzięcia ślubu kościelnego czy nie w 69. Mnie nie intersują Twoje kłamstwa  tylko proste czy Krzysztof Krawczyk przysięgał przed Bogiem wiernosć dwóm  róznym kobietom?

8 minut temu, fluber napisał:

To się wydarzyło, ale to nie był ślub kościelny, nie spełniał warunków ślubu kościelnego, co zostało stwierdzone później:) 

Dhyba Tylko Ty w to wierzysz. Znali się 7 lat. Po ślubie żyli zgodnie 2 lata, Potem ją zaczął zdradzać .I to zdrady były przyczyną uniewążnienia małzęństwa

Więc powtarzam wystarczy położyć kasę a Kościół oraz Fluber łyknie każdą bzdruę

Czyli wg Ciebie każdy kto zdradza zawarł nieważny ślub kościelny. Wystarczy zdradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Proste pytanie 

Twierdziłeś ,ze ślubu nie było

Krawczyk twierdz ,ze był.  Pytam się po raz kolejny zaistniał fakt wzięcia ślubu kościelnego czy nie w 69. Mnie nie intersują Twoje kłamstwa  tylko proste czy Krzysztof Krawczyk przysięgał przed Bogiem wiernosć dwóm  róznym kobietom?

To czy przysięgał przed Bogiem wierność dwóm różnym kobietom, nie oznacza że dwa razy wziął ślub.

Tak samo jak złota w rzucie młotem w 2012 nie zdobyła zarówno lysenko jak i wlodarczyk. 

I nawet jak będziesz pytał kto rzucił najdalej młotem na igrzyskach w Londynie, nie zmieni to faktu że wygrała Włodarczyk a nie lysenko.

2 minuty temu, ely3 napisał:

 

Dhyba Tylko Ty w to wierzysz. Znali się 7 lat. Po ślubie żyli zgodnie 2 lata, Potem ją zaczął zdradzać .I to zdrady były przyczyną uniewążnienia małzęństwa

Więc powtarzam wystarczy położyć kasę a Kościół oraz Fluber łyknie każdą bzdruę

Nie, zdrady nie mogły być przyczyną unieważnienia. Taka przyczyną nie występuje. 

Podejrzewam też, że nie masz dostępu do wyroku sądu kościelnego na temat przyczyny unieważnienia, w związku z czym znowu zmyślasz:) powtórzę, mogę polecić dobrego lekarza, żebyś przestał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

strach wstawiać kolejne zdjęcie fajnego tyłka ponieważ znowu będziemy ofiarami fluberingu 

na ratunek Ignazz i Fluber gang bedzie sie bał zaglądnąć do tematu

24 minuty temu, fluber napisał:

To że Krawczyk jest na tym samym poziomie zrozumienia prawa kanonicznego co Ty, to nie jest dowód na nic;)

Tam nie ma żadnych danych. Tam jest luźne zdanie bez źródła, które zostało już obalone w linku, który wrzuciłem. Powtarzasz bzdurne mity bez źródła:)

Ja pisałem o paraliżu żony, a Ty pisałeś o 

W ogóle po co zmyślasz że pisales o paraliżu?:) To się serio leczy:)

To się wydarzyło, ale to nie był ślub kościelny, nie spełniał warunków ślubu kościelnego, co zostało stwierdzone później:) 

Kto jest złotą medalistką w rzucie młotem z Londynu?:) To jest ten sam poziom argumentacji:)

A raz w sposób nieważny. I mnie to nie dziwi, bo trudno uwierzyć żeby Kurski w czymkolwiek był uczciwy:)

A kim Ty jesteś żeby kwestionować nasz niepokalany kosciół. Jak mówią że brał dwa razy to brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

To czy przysięgał przed Bogiem wierność dwóm różnym kobietom, nie oznacza że dwa razy wziął ślub.

Cyba tylko wg Ciebie i kościoła któemu można zapłacić. Prawda jest taka,że Krawczyk kochał swoją pierwszą żonę. Byli ze soba a potem się znudził i zaczał ja zdradzać a kosciół katolicki uznał ,że nic się nie stało w sumie i może mieć drugi raz ślub kościelny

Poza tym twierdziełś że ślubu nie był. Otóż był. Zaprzeczasz faktom A KK też jak widać . Wystarczy zapłacić

3 minuty temu, fluber napisał:

Nie, zdrady nie mogły być przyczyną unieważnienia. Taka przyczyną nie występuje. 

Czyli znowu wiesz lepiej od KRawczyka.

Czekaliśmy na to dwa lata. Wziąłem winę na siebie przyznając się, że zdradzałem żonę z innymi kobietami. Moje przesłuchanie w sądzie biskupim trwało półtorej godziny. Małżeństwo zostało unieważnione i wróciliśmy z Ewą w pełni na łono Kościoła

– tłumaczył przed laty Krawczyk.

Żony w ogólnie nie przesłuchano wtedy. Ona sie po fakcie dowiedziało, że Kościół unieważnił jej małzęństwo

FLuber poweidz po co koljejny raz próbujesz sie wywyższać a wychodzi ,ze jak się ma kasę to KK nawet na zdradę żony przymknie oko  i uzna to za powód do unieważnienia

Krawczyk jeszcze miał ślub w cerwki. Ale to rozumiem nie ma znaczenia. Bo tam jest inny Bóg i można mieć i ślub kościelny w cerkwi a potem w kosciele bo w cerwki sie pewnie nie przyrzeka przed Bogiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Oczywiście, że lepiej wiesz czy ślub KOŚCIELNY się odbył niż KOŚCIÓŁ;)

Kościół za kasę łyknie każdą bzdurę. Oni w 1,5 godziny byli w stanie stwierdzić czy Krawczyk mówi prawdę czy nie. Bez przesłuchania świadków. Ba bez przesłuchania żony

Chytba tylko Ty jesteś takim naiwniakiem albo co gorsza zakłamanym by uważać że Kościół w unieważnianiu małzeństw w ogóel dba o prawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Czyli jak się dobrze posmaruje to stwierdza że nie był?

Ehe:)

Masy ateistów udają że przysięgają przed Bogiem w którego nie wierzą przed ludźmi, których okłamują a potem przy unieważnieniu to przecież nie tak że ślub nieważny tylko kościołowi posmarowano;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ehe:)

Masy ateistów udają że przysięgają przed Bogiem w którego nie wierzą przed ludźmi, których okłamują a potem przy unieważnieniu to przecież nie tak że ślub nieważny tylko kościołowi posmarowano;)

Krawczyk był osoba religijną. Marta Kaczyńska i Kurski niby tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Kościół za kasę łyknie każdą bzdurę.

Aha:) ostatnio Czesiek spod monopolowego mówił mi coś podobnego;)

Możesz mieć taką opinię i sobie pisać o tym w necie, ale jest to nieweryfikowalne, więc nie bardzo widzę sens dyskusji. Pewnie są przekupni sędziowie w biskupim i nieprzekupni pewnie też są, jak w każdym sądzie. 

A powyższe uogólnienie to zwykły bezmyślny hejt moim zdaniem

3 minuty temu, ely3 napisał:

Sam Krawczyk powiedzział ,ze to zdrady były powodem do unieważnienia Ty twierdzisz ,że to niemożliwe. Ciekawe komu iwerzyć Krawczykowi który był świadkiem tych zdarzeń czy Fluberowi którego tam nie było

Nie mozna było podać tej przyczyny ponieważ ona nie występuje. Krawczyk może mówić co chce, uzasadnienie musiało być inne.

Także niech każdy pozostanie przy swoich autorytetach;) 

Ja przy KK a Ty... W sumie też;)

4 minuty temu, Reikai napisał:

Krawczyk był osoba religijną. Marta Kaczyńska i Kurski niby tez.

Oni wszyscy są moim zdaniem niby religijni, Twoim nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

A powyższe uogólnienie to zwykły bezmyślny hejt moim zdaniem

Powiedz mi dlaczego wiesz lepiej od Krawczyka co on mówił w sądzie biskupim? Wierszy ,zę proces trwajacy półtora godziny bez wezwania drugiego małżonka jest procesem uczciwym i skyupionym na prawdzie

Powiedz czemu uważaśz,że wiesz lepiej od ś.pl Krawczyka co on zeznawał ? To jest werfykowalne bo to są jego słowa. Ty uważasz ,że to nieprawda

Powiedz nam na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Aha:) ostatnio Czesiek spod monopolowego mówił mi coś podobnego;)

Możesz mieć taką opinię i sobie pisać o tym w necie, ale jest to nieweryfikowalne, więc nie bardzo widzę sens dyskusji. Pewnie są przekupni sędziowie w biskupim i nieprzekupni pewnie też są, jak w każdym sądzie. 

A powyższe uogólnienie to zwykły bezmyślny hejt moim zdaniem

Nie mozna było podać tej przyczyny ponieważ ona nie występuje. Krawczyk może mówić co chce, uzasadnienie musiało być inne.

Także niech każdy pozostanie przy swoich autorytetach;) 

Ja przy KK a Ty... W sumie też;)

Oni wszyscy są moim zdaniem niby religijni, Twoim nie?:)

Moim zdaniem absolutnie nie można wziąć rozwodu kościelnego pod żadnym względem, chyba że zdradzasz zone lub powiesz ze kłamałeś bo nie jesteś wierzący. Aaa no i jesteś wpływowy.

Strasznie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Moim zdaniem absolutnie nie można wziąć rozwodu kościelnego pod żadnym względem, chyba że zdradzasz zone lub powiesz ze kłamałeś bo nie jesteś wierzący. Aaa no i jesteś wpływowy.

Strasznie trudne.

Tzn znam jeden przypadek gdzie poza zdradą powodem anulowania była niechęć do posiadania dzieci przez kobietę. W sumie nie słyszałem żeby musieli posmarować za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Powiedz mi dlaczego wiesz lepiej od Krawczyka co on mówił w sądzie biskupim?

Nic takiego nie twierdzę. Albo kłamiesz, albo nie umiesz czytać:) nigdzie nie twierdzę że wiem lepiej od Krawczyka co Krawczyk mówił w sądzie biskupim. Zacytuj gdzie napisałem, że wiem lepiej od Krawczyka co mówił w sądzie biskupim albo przeproś za kłamstwo:)

1 minutę temu, ely3 napisał:

 

Powiedz czemu uważaśz,że wiesz lepiej od ś.pl Krawczyka co on zeznawał ? To jest werfykowalne bo to są jego słowa. Ty uważasz ,że to nieprawda

Nic takiego nie twierdzę. Albo kłamiesz, albo nie umiesz czytać:) nigdzie nie twierdzę że wiem lepiej od Krawczyka co Krawczyk zeznawał . Zacytuj gdzie napisałem, że wiem lepiej od Krawczyka co zeznawał albo przeproś za kłamstwo:)

2 minuty temu, ely3 napisał:

 

Powiedz nam na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Nic takiego nie twierdzę. Albo kłamiesz, albo nie umiesz czytać:) nigdzie nie twierdzę że tak twierdzę. Zacytuj gdzie twierdzę że tak twierdzę albo przeproś za kłamstwo:)

2 minuty temu, Reikai napisał:

Moim zdaniem absolutnie nie można wziąć rozwodu kościelnego pod żadnym względem, chyba że zdradzasz zone lub powiesz ze kłamałeś bo nie jesteś wierzący. Aaa no i jesteś wpływowy.

Strasznie trudne.

Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny. Już linkowalem przepisy prawa kanonicznego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nic takiego nie twierdzę. Albo kłamiesz, albo nie umiesz czytać:) nigdzie nie twierdzę że wiem lepiej od Krawczyka co Krawczyk mówił w sądzie biskupim. Zacytuj gdzie napisałem, że wiem lepiej od Krawczyka co mówił w sądzie biskupim albo przeproś za kłamstwo:)

Nic takiego nie twierdzę. Albo kłamiesz, albo nie umiesz czytać:) nigdzie nie twierdzę że wiem lepiej od Krawczyka co Krawczyk zeznawał . Zacytuj gdzie napisałem, że wiem lepiej od Krawczyka co zeznawał albo przeproś za kłamstwo:)

Nic takiego nie twierdzę. Albo kłamiesz, albo nie umiesz czytać:) nigdzie nie twierdzę że tak twierdzę. Zacytuj gdzie twierdzę że tak twierdzę albo przeproś za kłamstwo:)

Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny. Już linkowalem przepisy prawa kanonicznego:)

Rozwód kościelny, uniewqznienie ślubu. Tomato tomejto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Tzn znam jeden przypadek gdzie poza zdradą powodem anulowania była niechęć do posiadania dzieci przez kobietę. W sumie nie słyszałem żeby musieli posmarować za to.

No i to jest przyczyna. W protokole musisz się zobowiązać, że chcesz posiadać dzieci. Jeżeli sąd biskupi w przyszłości stwierdzi że wypełniając protokół przedślubny ktoś kłamał to jest to oczywista podstawa unieważnienia. 

Teraz, ely3 napisał:

Napisałeś ,że zdrady nie mogą być podstawą unieważnienia 

Tak, dokładnie to napisałem:) 

1 minutę temu, ely3 napisał:

podczas gdy sam Krawczyk mówił ,ze były

No to też jest niepodważalny fakt co Krawczyk mówił:)

Przepisy prawa kanonicznego podają przyczyny wprost przyczyny unieważnienia małżeństwa. Zdrady nie są jedną z nich. Przyczyną mogło być stwierdzenie, że Krawczyk przysięgając przed Bogiem wierność kłamał i nigdy nie zamierzał dochować żonie wierności. Wtedy ślub się nie odbył, bo przysięga była fałszywa, a żona została oszukana. Jeżeli ktoś przysięgał szczerze, ale zdradził to nie jest to podstawa unieważnienia:) wiem, że może Ci się to wydawać skomplikowane, ale w gruncie rzeczy wydaje mi się to dość jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.