Skocz do zawartości

Fajne dziewczyny w NBA


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

 

 

To właśnie pokazuje wasza wiedzę na ten temat. Kaczyńska brała ślub kościelny raz, potem już brała tylko śluby cywilne.

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,27694668,marta-kaczynska.amp

Pierwszy z rzędu artykuł mówi inaczej. Anulowała swój ślub kościelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Jak to nie brał skoro są zdjęcia z tego ślubu? Uważasz ,ze on sam kłamał mówiąc  o tym?

A kto tego podstępu się niby dopuścił. Chyba tylko Ty w to wierzysz ,że ślubu nie było

Można oczywiścić wyrzekać się prawdy jak to robisz ale ślub był. Taki fakt miał miejsce. A to ,ze Kościół jak dostanie pieniądze to udaje ,że coś nie istnieje.

Ale dlaczego uważasz ,ze ślubu nie było skoro był

Ponieważ żeby ślub był ślubem muszą zostać spełnione określone przesłanki.

Mam nadzieję, że np rozumiesz, że Chiwetel Ejiofor nie jest mężem Kwiry Knighteley mimo że w necie są zdjęcia z ich ślubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Kurski do 2015 roku związany był z Moniką Kurską, z którą ma troje dzieci. W 2018 roku wziął ślub z Joanną Klimek, a kilka dni temu para ślubowała po raz drugi – tym razem przed Bogiem. Jednak aby było to możliwe, pierwsze małżeństwo byłego szefa TVP musiało zostać unieważnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

nie chodzi mi o dane, tylko zastanawia mnie, że akurat tak często na to się powołujesz.

Bo mam w rodzinie taki przypadek gdzie ojciec zniknał od razu. I w ogóle się nie intereuje

 

Teraz, fluber napisał:

Ponieważ żeby ślub był ślubem muszą zostać spełnione określone przesłanki.

Czyli jakie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Jacek Kurski do 2015 roku związany był z Moniką Kurską, z którą ma troje dzieci. W 2018 roku wziął ślub z Joanną Klimek, a kilka dni temu para ślubowała po raz drugi – tym razem przed Bogiem. Jednak aby było to możliwe, pierwsze małżeństwo byłego szefa TVP musiało zostać unieważnione.

Po raz drugi, bo najpierw wzięli cywilny, nie wiedziałem że to zdanie może być dla kogoś takie trudne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Bo mam w rodzinie taki przypadek gdzie ojciec zniknał od razu. I w ogóle się nie intereuj

Mam w rodzinie przypadek w związku z tym wynika z tego że 97 procent ojców ucieka?;)

A ja kibicuje Milwaukee Bucka w związku z czym 97 procent kibiców kibicuje Milwaukee bucks;) 

Toż to się nadaje do łapu capu, co za uzasadnienie;)

2 minuty temu, Reikai napisał:

Ja nie pisałem o 4 ślubach kościelnych, tylko ze czterokrotnie ją podstępem wzięli biedaczkę.

Ale to dotyczy tylko ślubów kościelnych:)

Moim zdaniem Kaczyńska to klasyczny przykład patologii ślubów cywilnych:)

3 minuty temu, ely3 napisał:

 

Czyli jakie?

 

Nie masz ślubu kościelnego, że pytasz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Mam nadzieję, że np rozumiesz, że Chiwetel Ejiofor nie jest mężem Kwiry Knighteley mimo że w necie są zdjęcia z ich ślubu

Mam nadzieję ,ze rozumiesz ,ze skoro Krawczyk sam o tym opowiadał to chyba był taki ślub. Więc czemu kłamiesz i piszesz ,ze nie było takiego ślubu kościelnego

 

2 minuty temu, fluber napisał:

Mam w rodzinie przypadek w związku z tym wynika z tego że 97 procent ojców ucieka?;)

Nie ale z tego powodu się tym interesował i te badanie które widziałem mówią ,że 9 na 10 rodzin z niepełnosprawnym dzieckim to samotna matka. W przzypadku paraliżu o którym ty pisałeś to właśnie ok 97%.

Wrzuciłem ci przecież dane

2 minuty temu, fluber napisał:

Toż to się nadaje do łapu capu, co za uzasadnienie;)

Do łapu capu to się nadaje Twoje twierdzenie ,ze pierwszego slubu kościelnego krzysztofa Krawczyka choć on sam mówił ,ze miał aż 3 sluby kościelne z czego jeden w obrządku prawosławnym

Więc jak to jest Ty tiwerdzisz że ślubu nie było a sam zainteresowany twierdził ,że był

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Po raz drugi, bo najpierw wzięli cywilny, nie wiedziałem że to zdanie może być dla kogoś takie trudne;)

Nie bądz głupszy niż zwykle. Zobacz ostatnie zdanie. Zresztą nawet tutaj masz o anulowaniu pierwszego ślubu kościelnego. https://kancelaria-kanoniczna.com/jacek-kurski-ma-rozwod-koscielny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

A moim idealny przykład że wyższa kasta może anulować śluby kościelne wbrew temu co piszesz.

No ale ona nie wzięła "drugiego" kościelnego 

I chyba logiczne skoro brała ślub w ciąży z gościem, któremu powiedziała że to jego dziecko, a zrobiła je z kimś innym. Ewidentny nieważny ślub.

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Nie bądz głupszy niż zwykle. Zobacz ostatnie zdanie. Zresztą nawet tutaj masz o anulowaniu pierwszego ślubu kościelnego. https://kancelaria-kanoniczna.com/jacek-kurski-ma-rozwod-koscielny/

Podkreśliłes drugi co się nie odnosiło do drugiego kościelnego , sorry sam się wystawiasz na strzały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Nie masz ślubu kościelnego, że pytasz?:)

Pytam się Ciebie bo ewidentnie kłamiesz

Proste pytanie czy Krzysztof Krawczyak przusięgał przed Bogiem ,że nie opuści aż do śmierci w łodzkim kościel w roku 69? Przsięgał w obecności ksiedza niejakiej Grażynie Adamus?

Twierdzisz ,ze to się nie wydarzyło choć sam Krawczyk twierdził ,że tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Mam nadzieję ,ze rozumiesz ,ze skoro Krawczyk sam o tym opowiadał to chyba był taki ślub. Więc czemu kłamiesz i piszesz ,ze nie było takiego ślubu kościelnego

 

Nie ale z tego powodu się tym interesował i te badanie które widziałem mówią ,że 9 na 10 rodzin z niepełnosprawnym dzieckim to samotna matka. W przzypadku paraliżu o którym ty pisałeś to właśnie ok 97%.

Wrzuciłem ci przecież dane

Do łapu capu to się nadaje Twoje twierdzenie ,ze pierwszego slubu kościelnego krzysztofa Krawczyka choć on sam mówił ,ze miał aż 3 sluby kościelne z czego jeden w obrządku prawosławnym

Więc jak to jest Ty tiwerdzisz że ślubu nie było a sam zainteresowany twierdził ,że był

To że Krawczyk jest na tym samym poziomie zrozumienia prawa kanonicznego co Ty, to nie jest dowód na nic;)

Tam nie ma żadnych danych. Tam jest luźne zdanie bez źródła, które zostało już obalone w linku, który wrzuciłem. Powtarzasz bzdurne mity bez źródła:)

Ja pisałem o paraliżu żony, a Ty pisałeś o 

46 minut temu, ely3 napisał:

I dlatego mężczyzni uciekają jak tylko się okazuje że dziecko się rodzi kalekie i takie dzzieci w 97% są wychowywane przez samotne matki.

 

W ogóle po co zmyślasz że pisales o paraliżu?:) To się serio leczy:)

2 minuty temu, ely3 napisał:

Pytam się Ciebie bo ewidentnie kłamiesz

Proste pytanie czy Krzysztof Krawczyak przusięgał przed Bogiem ,że nie opuści aż do śmierci w łodzkim kościel w roku 69? Przsięgał w obecności ksiedza niejakiej Grażynie Adamus?

Twierdzisz ,ze to się nie wydarzyło choć sam Krawczyk twierdził ,że tak?

To się wydarzyło, ale to nie był ślub kościelny, nie spełniał warunków ślubu kościelnego, co zostało stwierdzone później:) 

Kto jest złotą medalistką w rzucie młotem z Londynu?:) To jest ten sam poziom argumentacji:)

3 minuty temu, Gregorius napisał:

Co prawda to jest przeklejenie ze strony stąd pogrubienie ale jasno też ca całosci wynika że Kurski dwa razy wziął ślub kościelny . Pierwszy ślub został unieważniony po 24 latach. 

A raz w sposób nieważny. I mnie to nie dziwi, bo trudno uwierzyć żeby Kurski w czymkolwiek był uczciwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.