Skocz do zawartości

Fajne dziewczyny w NBA


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Reikai napisał:

Flubera eksperymenty wchodzą za mocno forumowiczom, bo dajemy się pochłonąć i odpowiadamy jakby on tak na serio.

Ale przynajmniej świetnie się bawię, zaczęliśmy od tego że to normalne że ludzie mogą zmieniać zdanie i wielokrotnie brać ślub a skończyliśmy na tym że Marta Kaczyńska jest nienormalna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalibyście jakieś info, że nawalacie się w takim ciekawym temacie jak śluby kościelne czy rodzina Kaczyńskich w jakimś niepozornym wątku.

@fluber przy twoich kontaktach w kościele i zasobności portfela załatwienie sobie unieważnienia małżeństwo nie byłoby większym problemem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jack napisał:

 

@fluber przy twoich kontaktach w kościele i zasobności portfela załatwienie sobie unieważnienia małżeństwo nie byłoby większym problemem 

Problemem jest to że nie ma podstaw z mojej strony do unieważnienia a kłamanie w takiej sprawie nic w kwestii ważności nie zmienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ptak napisał:

podstawy się znajdą. Jesteś człowiekiem małej wiary.

No na tym polega paradoks całej zabawy, że osoba biorąca ślub wię, czy jej przysięga była ważna czy nie, wie czy niczego nie zataiła i wie czy podała prawdę w formularzu małżeńskim przed ślubem. Ja to wiem.

Z mojej strony ślub był ważny.

Jeżeli pozmyslam przed sądem biskupim i sąd biskupi unieważni mój ślub, to nie zmieni faktu że ślub był ważny.

A jeśli kłamie żeby wziąć drugi kościelny, to on będzie z automatu nieważny

Więc z punktu widzenia katolika nic to nie zmienia, a gdybym udawał katolika to po co ta cała szopka? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ptak napisał:

Spytaj się 70% biorących ślub kościelny. Do kościoła chodzi niecałe 40% Polaków, a frekwencję nabijają ludzie starsi. Młodzi, czyli biorący śluby w kościele bywają rzadko 

Więc biorą nieważne śluby, cóż mogę na to poradzić, wolny kraj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.