Skocz do zawartości

Centerdelhpia 76ers 2015/2016


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

boszee ale mi się marzy, żeby Embid był zdrowy i pozamiatał w tym sezonie wiekszoscia tych  wszystkich afree agentów na C, którzy łapia kontrakty  54/4. Przeciez ten chłopak to młody Hakeam i jak bedzie zdrowy to będzie potworem.

Okafora widze tak jak kiedyś Duncana w Spurs, poczatek na PF zeby mógl wykorzystać swoja mobilność w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej nogi, niz tluszczyk. Moze miec sporo miesa na udach i stad wieksza waga. Widac, ze maja inne sylwetki. Okafor jest taki troche Barkleyowaty, watle barki, ale silny brzuch, biodra i nogi i ciezko go bedzie przestawic jak sie nauczy dobrze na nogach pracowac. Natomiast Embid ma posture jak DHoward i najwieksza obrecz barkowa jaka widzialem u koszykarza ever.

Edytowane przez allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ZBITY trochę ale nie przesadzajcie...

 

to MÓJ ulubieniec tego draftu i oglądałem go mnóstwo.....

 

okafor.jpg


Okafor na pewno nie ma budowy podobnej do Howarda czy Bena Wallace, bardziej coś w stylu Ala Jeffersona czyli tego tluszczyku trochę u niego jest.

 

wykasuj to zanim traf do łapu capu.. nie "kompromisuj" się


Bardziej nogi, niz tluszczyk. Moze miec sporo miesa na udach i stad wieksza waga. Widac, ze maja inne sylwetki. Okafor jest taki troche Barkleyowaty, watle barki, ale silny brzuch, biodra i nogi i ciezko go bedzie przestawic jak sie nauczy dobrze na nogach pracowac. Natomiast Embid ma posture jak DHoward i najwieksza obrecz barkowa jaka widzialem u koszykarza ever.

 

correcto mundo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, ile obecnie waży Embiid. 

 

Jedno jest pewne - ten okres, kiedy został dopuszczony do aktywności fizycznej przepracował rewelacyjnie. Koleś ma rewelacyjną ramę, dodał co najmniej 10kg mięśni. Rok temu miałby problemy z przepychaniem większych/cięzszych C. Dzisiaj widzę w lidze tylku kilku gości nad którymi nie będzie miał dużej przewagi fizycznej. 

 

Okafor... Okafor to bardziej koleś w typie choćby Bena Wallace'a jeśli chodzi o sylwetkę - mocno ubity, na pewno ma sporo KG mięśni, ale to jeszcze dzieciak. 19 lat to jeszcze nie jest w pełni uksztaltowane ciało mężczyzny. Trenerzy Philly na pewno wezmą go w obroty i myślę, że jak nie po tym offseason, to po przyszłym będzie miał lepszy stosunek mięśnia do tłuszczu.

 

Ale Joel... To jest absolutny freak do tego z darem do koszykówki.

 

Bądź zdrów Hans, bądz zdrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor tak tylko przy Embiidzie wygląda, a tu mu zaraz jadą, że otłuszczony :D

 

Spoko, to 19-latek, który jeszcze nawet nie zaczął grać w NBA. Martwić to się można o Łotysza, bo jest nieporównywalnie więcej roboty, niż przy Okaforze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się z porównanami do 'gotowych' zawodników NBA wstrzymał ten sezon lub dwa.

Mam gdzieś do dzisiaj Slama z 2004 roku, w którym był artykuł o Howardzie i on wyglądał tam prawie jak patyczak.

A jak wygląda dzisiaj to każdy wie.

Z

Zresztą podobnie się dzieje z AD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo czy Embid będzei grał? wybirera się w ogóle na Summer League? 

SL wykluczone od informacji o 'setbacku'.

 

Czy bedzie grał trudno powiedzieć. Nie boli, czuje się dobrze, wygląda to nieźle, ale nie zagoiło się tak, jak lekarze liczyli i jest rozkminka czy poprawiać coś, czy zostawić jak jest i nie robić scen, bo może będzie dobrze - problem wyszedł prawie rok po operacji, więc raczej nie jest to nic wielkiego, ale biorąc pod uwagę, że to uraz na wysokiego dość poważny, a Embiid ma mega sufit i chcą go wychuchać i wydmuchać na lata to mogą rzucić go znowu na stół, żeby się nie rekontuzjował...

 

W ciągu tygodnia-2 powinno być coś wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.