Skocz do zawartości

Miami Heat 2015/16 czyli komu Wade odda drużynę?


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz chociaż o co konketnie chodzi, a nie się w kamieniarza zabawiasz ;]

 

O to, o czym pisałem w poprzednim sezonie i przed rozpoczęciem obecnego – Hassan jest mocno przeceniany, a niektórzy nawet uważali (uważają?) go za top10 centrów ligi.

 

Mówiłem, że czekam aż potwierdzi swoją dobrą grę na dłuższą metę i w lepszym składzie. Na razie 1-0 dla mnie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zwykłym haterem po prostu, idź się jarać Veceviciem, zostaw te kamienie bo sobie jeszcze krzywde zrobisz.

jak oglądałem to w 1 kwarcie ruchał go Big Al mocno

Centrzy w typie Ala zwyczajnie mu nie leżą, to nie jest jakieś zaskoczenie, Hassan woli zapasy w trumnie, a nie latać po obwodzie. Zresztą grał tylko 20 minut, mecz wygrany, nie ma sensu wyciągać z tego daleko idących wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zwykłym haterem po prostu, idź się jarać Veceviciem, zostaw te kamienie bo sobie jeszcze krzywde zrobisz.

 

Crying.gif

 

 

Centrzy w typie Ala zwyczajnie mu nie leżą, to nie jest jakieś zaskoczenie, Hassan woli zapasy w trumnie, a nie latać po obwodzie.

 

Czekaj... czy ty mówisz to, co myślę, że mówisz? Za Big Alem trzeba biegać po obwodzie?

 

 

Zresztą grał tylko 20 minut, mecz wygrany, nie ma sensu wyciągać z tego daleko idących wniosków.

 

No dokładnie, nie wiem dlaczego się spiąłeś, jakbym Walla ganił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barca

 

Bo się czepiłeś tego Hassana, a nie widzę za bardzo powodów ku temu, teraz jest w CY i wszystko się wyjaśni. To, że niektórzy mają go w top10? Bez jaj niektórzy mają Irvinga czy Parkera w Top5, Hassan na tle tych typów wygląda całkiem racjonalnie.

 

Chodziło mi o to, że Al wyciąga go z trumny, przesadziłem z tym obwodem.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to, o czym pisałem w poprzednim sezonie i przed rozpoczęciem obecnego – Hassan jest mocno przeceniany, a niektórzy nawet uważali (uważają?) go za top10 centrów ligi.

 

Mówiłem, że czekam aż potwierdzi swoją dobrą grę na dłuższą metę i w lepszym składzie. Na razie 1-0 dla mnie niestety.

Chłopie, ale piszesz bzdury

 

W meczu, o którym mówisz, nikt z wyjątkiem Wadea nie dokarmiał go piłką, a do tego źle wszedł w mecz łapiąc szybkie faule, ponadto jego dobra gra przeciwko Hornets nie była niezbędną Heat do wygrania. 

 

Hassan ma gorącą głowę i to jest jego największy problem. Nie grzeszy też zbyt wysokim IQ, ale przestań robić z niego jakiegoś kołka. 

 

Naturalnie jest spokojnie w top 10 centrów tej ligi, napisz jeszcze raz inaczej, a spokojnie będzie to można wrzucić do łapu capu. 

 

 

 

Odnośnie gry Heat:

W oczy rzuca się wreszcie lepsza gra piłka w ataku. Już nie ma klepania Wadea,czy Dragicia i rzut w ostatnich sekundach akcji. Dziś nawet Whiteside zaliczył piękną asystę do Bosha. podobają mi się spore możliwości, jakie maja Heat w tym sezonie. Wade nie jest taki napakowany, jak zazwyczaj, co lepiej wróży jego kolanom. Bosh wygląda na to, że nie będzie miał żadnych limitów minut. Świetnie wygląda Winslow - znakomicie broni i sporo widzi w ataku. Nie wiem, jak on się ostał do tego 10 picku. Dzięki Mike!

Z Greena obrońcy raczej nie zrobimy, ale może to będzie taka florydzka wersja JR Smitha? 

Przegraną z Cavs nie ma się co przejmować. Na ten moment coś Dragic się nie może odnaleźć, ale w Heat jest sporo nowego, zatem nie ma co panikować. 

 

Heat znów renegocjowali umowę z Ennisem. Świetnie, że udało znaleźć się takie rozwiązanie, żeby ostawić go w składzie z częściowo gwarantowanym kontraktem. Johnsonowi za to zagwarantowano cały kontrakt na ten sezon. Chalmers na ten moment odnajduje się w rotacji, ale Birdman może być faktycznie na sprzedaż. Heat graja Whitesidem i Boshem na centrze, a są jeszcze Stoudemire i UD, zatem obaczymy, co uda się wyciągnąć za spadający kontrakt Birdmana. II rundę draftu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ilu z tych graczy klasyfikować, jako klasycznych centrów, ale Whiteside jest na bank poniżej:

Davisa, Cousinsa, Drummonda, Lopeza, Gasolax2 , Duncana, Aldridga, Ibaki, Horforda, Vucevica, Love'a, Jordana, Griffina, Bosha, Jeffersona i Goberta.

A pewnie można podyskutować, czy jest lepszy od Chandlera, Valanciunasa, Favorsa, Monroe, Noela,Howarda, czy Randolpha.

 

Oczywiście w zależności, kogo klasyfikujemy na czwórce to Hassan może trafić do czołowej dziesątki. Jak powtórzy poprzedni sezon, to nawet na pewno.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.