Skocz do zawartości

Miami Heat 2015/16 czyli komu Wade odda drużynę?


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

A wg mnie właśnie Heat są w diametralnie INNYM miejscu, niż Lakers 2-3 lata temu.

 

Heat mają Bosha.

Heat nadal mogą mieć Wade'a, który mimo wszystko ma 33 lata i w minionym sezonie zagrał w 62 meczach.

Heat mają Whiteside'a.

Heat mogą mieć Dragica.

Heat prawdopodobnie będą mieć Denga.

 

Na wschodzie nie ma wielu ekip, które (zakładając brak kontuzji) mają silniejszy roster i większy potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko albo Ci się nie chciało sprawdzić, albo po prostu nie wiesz – Kobe podpisał "przedłużenie" (nową, obecnie aktualną umowę) 25 listopada 2013. Mam Ci przypomnieć kto był wtedy w rosterze Lakersów? Czy sam sprawdzisz i porównasz do Bosha, Dragica, Denga, Chalmersa, Whiteside'a i reszty składu Heat?

 

+ Deng ma PO na następny sezon

+ Bosh już podpisał kontrakt, który niedługo nie będzie wcale taki straszny

+ Whiteside ma rok na pokazanie na co go stać

+ 80mln/5lat dla Dragića to jest aż tak niekorzystny kontrakt?

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendą to on już jest. Natomiast nie jest Duncanem ani Dirkiem bo jego żonka lubi dużo wydawać, a on lubi w jej ciuchach chodzić aby odpuszczać na kasie. To przede wszystkim biznes i myślę, że jak się nie dogada z Miami to nie jego będą hejtować tylko wujcia Pata.

legendą bucostwa. Legendą to jest Duncan. Wade to może i będzie symoblem Heat, to legendy mu jeszcze sporo brakuje.

 

Mnie nie dziwi, że zawodnicy nie chcą odpuszczać pieniędzy po to, aby te zostały w kieszeniach właścicieli. Przecież te wszystkie organizacje są w rękach ludzi, zazwyczaj niewielkiej grupy albo nawet pojedynczych jednostek.

pewnie, że nie w rękach właścicieli - niech okaże nieco ambicji sportowej, odpuści kilka baniek, żeby miejsce na wzmocnienia były.

 

koncept kontraktu za zasługi ma dla mnie sens, jeśli dostaje go grajek, który dalej może prowadzić drużynę do finałów - jak np MJ. Wade może prowadzić drużynę do rehabilitantów. Za duże ma chłopek ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że życie sentymentem do danego gracza wiecznie żywe. Spoko, bo ja tak miałem z Raulem jak odchodził do Shalke, ale po kolei. Dawanie komuś dużej kasy za zasługi to się mija z celem. Wiedzą doskonale o tym kibice Lakers, bo pamiętam, że od początku było narzekanie na wielkość kontkraktu i to jak blokuje salary na przebudowe. Heat jest w miejscu w którym byli Lakers parę lat temu. Zatem mają dwie drogi, albo "docenimy Wade'a" i damy mu maxa, albo damy mu tyle na ile zasługuje gracz, który nie gra większość sezonu, ale w między czasie nie blokujemy salary i mamy w składzie Dragica oraz Hassana za rok plus grupę rolesów, którzy wniosą więcej niż weterani na minimum. 

 

W NFL się nie pierdolą, czy jesteś legendą, czy nie, ważne ma być to jak grasz tu i teraz. Tomlinson coś o tym wie ; ) Manninga wywalili do Denver ot tak, bo chcieli zrobić przebudowę i koniecznie Lucka z draftu. Więc w tym biznesie też nie powinno być miejsca na sentymenty. Lakers sobie na to pozwolili z jednego powodu. Chiny i image Kobego. Marketingowo im się wszystko zwraca z nawiązką, ale kibice tacy jak na tym forum są w większości wkurzeni. Prawdziwym lakersom nigdy nie przystało tankowanie, a kibicom trzymanie kciuków za wysoki pick w drafcie

 

Wade zagrał w tym sezonie 62 z 82 spotkań. Jak na "nie gra większość sezonu" to całkiem nieźle. A sezon w jego wykonaniu w ocenie większości był naprawdę dobry (dobry porównując z tym co potrafił grać), a miał jeździć na wózeczku.... Pamiętając o tym, że już wcześniej, wbrew temu co pisałeś, rezygnował z kasy, to myślę, że spotkają się z Heat w połowie drogi (ok. 48/3) i każdy będzie zadowolony.

 

Co do tego fragmentu o Lakers, to albo na forum nie ma prawdziwych fanów Lakers albo są i w większości potrafią trafnie oceniać rzeczywistość w jakiej aktualnie znalazł się ich klub. Myślę, że jednak bliżej prawdy jest ta druga opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo? Już odpuszczał kasiurę. Więc dlaczego niby jest bucem?

Nie ma czym się przejmować. Wg. forumowej braci bucami są również "św" Mike, LeBron "Princess" James, Kobe "Pluton" Bryant czy Kendrick "center defensywny" Perkins. O Paulu, który ostatnio "przeprowadzał szkolenia w Toronto" czy jego funflu, "Fighterze" Garnecie też różne opinie krążą. Towarzystwo wybitne..

;)

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy LBJ już ogłosił co to za tajemnicza motywacja towarzyszyła mu przy finałach, bo jakoś śmierdzi mi tutaj ściągnięcie Wade'a do Cavs. Haywood + pick Cavs + future pick Brylantyna chyba na to by poszła, bo w Miami wierzą, że ściągną Duranta w 2016 (to raczej mało smieszny żart, ale  niech wierzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade ma odpuszczać hajs? Robił to od 2010 roku. Zrozumiem jeśli nie odpuści, bo oglądałem Heat od trade'u Dragica i wcale nie był lepszym zawodnikiem od Wade'a w tym czasie. Jedynym argumentem przemawiającym za podpisaniem Dragica za 80/5 jest wcześniejsza strata picków za pozyskanie Dragica i teraz wyjście na frajerów. Ten ruch okazał się błędny, a Dragic powinien dostać coś w stylu 50/5, a nie żadne kosmiczne 80/5.

 

Jeśli Dragić dostanie 80/5, a nie prowadzi on do niczego, to Wade może wymagać 50/3 lub więcej. Kim jest Dragić? Dla osób mnie interesujących się koszem nikim, a Wade był przez wiele lat marką Converse'a, a w ostatnich latach największa gwiazdą NBA i dalej topowym SG ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się to wszystko układa dla Heat znowu i mogą mieć ładną paczkę. Teraz trzymamy kciuki za zdrowie i powrót do formy przede wszystkim Bosha, ale również Wade'a.

 

Dragić pewnie dostanie sporą kasę i chyba słusznie, bo przy kontrakcie Whiteside'a, trzeba spróbować atakować top na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, w życiu bym nie uwierzył że koleś tak spadnie.

 

Ale cieszę się mega bo jego i Hezonję chciałem najbardziej. Jak dla mnie obydwaj to top5 goście, którzy mają dużą szansę żeby zostać all starami. Na szczęście nie wzięliśmy Franka the Tanka bo to byłoby ze stratą i dla niego i dla nas. Johnson mnie nie przekonywał o czym pisałem. Booker fajny, ale musiałby mieć dużo szczęścia żeby rozwinąć się w stylu Klaya Thompsona.

 

Nie mogę się doczekać summer league.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.